Opinie o Magit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Magit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magit Sp. z o.o. w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Były pracownik - w ogłoszeniu pisali umowa o pracę , dostajesz miesięczną śmieciówkę za najniższą krajową tak przez kolejne miesiące , pisali od 4500-6000 brutto na rękę w miesiącu daje to jakieś 3300 żadna z pensji nawet tego nie przekroczyła , narzędzia w firmie nie dość ,że za mało na ilość zatrudnianych to jeszcze rozwalone a wymagają dokładności nieraz co do milimetra , niektórzy z pracowników mają tylko swoje narzędzia natomiast tobie do pracy zostaje szmelc i musisz się prosić nich bo tobie potrzebne do pracy udostępnione nie są bo ich niema , w szatni która ma pomieścić 6-8 osób to wybieg psa jest większy bo jeden przez drugiego musi przechodzić aby dostać się do szafki w dodatku sprzątaczka raczej tej szatni nie odwiedza opiłki metalu na podłodze brak grzejnika w szatni a musisz przebrać , jak wygląda piaskowanie w tej firmie ? otóż chyba szkoda firmie pieniędzy na zakup zwykłego sitka bo owy piasek jest już dawno zużyty i pracownicy sitkują go poprzez stare rozwalone wzięte chyba z domu sitko które jest dziurawe i ewidentnie nie nadaje się do tego chociażby z wielkości otworów porównywalnych do piasku który powinien być już dawno wymieniony , oczywiście musisz swoją odzież przynieść z domu bo ci jej nie udostępnią , BHP w tej pracy jest umowne , rękawiczki zakupione do owych orać są najpewniej najtańsze i nie nadają się do wykonywanych tam prac . Noi na deser sam "wódz naczelny"skoro podpisuje każdą nową umowę raczej orientuje się ile kto zarabia więc mając taką świadomość ,że zarobki poniżej najniższej krajowej to szał nie jest to mówienie do pracownika zatrudnionego na śmieciówce - ," że z tymi ruchami to nie zarobisz na wypłatę" ( mimo ,że człowiek się starał dokładnie bo owe zajęcie tego wymagało chyba myśli , że praca na śmieciówce poniżej najniższej krajowej to praca marzeń, firma zatrudnia obcokrajowców głównie pewnie by obniżyć koszty. (usunięte przez administratora) mnie na godzinach przepracowanych a jak na ironię wysłali oczywiście tóż po zwolnieniu bezczelnie paski do podpisania ,że wzielem wypłatę na którym bezczelnie widnieje umowa o dzieło mimo że nie tak się umawialiśmy .Cóż zmarnowałem kilka miesięcy tam będąc lepiej było siedzieć w domu szukasz pracy ? - szukaj jak najdalej .

karol

Tragedia. Firma nie płaci

Zostaw merytoryczną opinię o Magit Sp. z o.o. - Wrocław

Firma Magit Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pracownik produkcji reklam zewnętrznych - Montażysta, Wrocław - Grudzień 2023
  • Korektor/Redaktor językowy w firmie tłumaczeniowej, Wrocław - Wrzesień 2023
  • Tłumacz/Korektor [angielski lub niemiecki], Wrocław - Wrzesień 2023
  • Tłumacz (angielski, niemecki), Wrocław Mapa - Czerwiec 2022
  • Handlowiec, Wrocław - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Magit Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Magit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Magit Sp. z o.o.
  • Sołtysowicka 27