PND Futura

Wrocław

Opinie o PND Futura

Janusz

Fajna firma, stabilna załoga i to pewnie jest powód, że nikomu nie chce się pisać , szkoda!

Hanna

Pracujesz w PND Futura? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu? A może coś według Was wymaga zmiany? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Czekamy na Wasze opinie.

gbjk

Taki sprzedawca mebli rzeczywiście może liczyć na fajne zarobki, zwłaszcza, że nawet wypłata jest terminowa. Nawet dorzucona jest umowa o pracę, a taka dbalość o dobre warunki to zdecydowana rzadkość.

PND Futura

Drodzy Państwo, dziękujemy za wszystkie opinie. I za te pozytywne, i negatywne. Rzecz jasna nie ma firm czy agencji idealnych. Tak jak nie ma pracowników i kandydatów idealnych. Nie ma co zaklinać rzeczywistości. My na pewno nie będziemy tego robić. A o tym, że nie taka Futura straszna, jak ją niektórzy malują, niech świadczy choćby to, że zdecydowana większość naszych pracowników jest związana z firmą co najmniej 3 lata. A są i osoby z 10 a nawet 15-letnią kartą. Uważamy przy tym, że argumenty ad personam oraz emocjonalne opinie-epitety bez żadnego merytorycznego uzasadnienia są po prostu ruchem nie fair, ponieważ trudno się do nich w jakikolwiek sposób odnieść. W każdym razie zapraszamy do nas. Cały czas rośniemy w siłę i właśnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Copywritera, New Business Managera oraz Graphic Designera. https://www.facebook.com/pndfutura/posts/1236968503004171 Niech każdy sam oceni, jacy jesteśmy. Z wyrazami szacunku, życząc powodzenia w rekrutacji Zespół PND Futura

Magda

Właściciel to ignorant. Żonka ma problemy psychiczne i jest nadpobudliwa. Typowa firemka dorobkiewiczów z polski jakich sporo. Cwaniactwo, krętactwo i można by tak jeszcze wymieniać. Przestrzegam przed wspópracą z tą pseudo firemką.

lukasz

Przedmiotowe traktowanie kandydatów ubiegajacych sie o prace. nie polecam.

Ola

Krótko i na temat:(usunięte przez administratora)Nie polecam współpracy z tą agencją.

Kasia
@Ola 01.05.2014 20:15

Ponieważ....?

Zostaw opinię o PND Futura - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PND Futura