Opinie o Emcar Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Emcar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emcar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emcar Sp. z o.o. w Kalisz

Kamila Nowy wpis

Widzę, że wszystkie moje poprzednie opinie zostały usunięte. Omijać wszystko co wiąże się z Krzysztofem Józefiak (Emcar, Doradca Firmy.pl, Gold Partner a teraz Atlease sp z o.o.). (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Rycho Nowy wpis

Ostrzegalbym wszystkich przed wchodzeniem w jakiekolwiek kontakty z Emcarem. Jakakolwiek współpraca i kontakt z tą firmą przynosi tylko stres i straty.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Emcar Sp. z o.o.?

Rycho

Nie wiem jak z pracą, ale mnie są winni ponad 100.000 euro.

Zuzanna
@Rycho

Jak to aż tyle? Jak dałeś się im tak oszukać i na czym niby konkretnie?

@Zuzanna

Mam ich obligacje, na taką sumę a wartość to tylko papier na którym je wydrukowali, a teraz nie ma kontaktu i pieniędzy.

odzyskał Pan pieniądze?

Zuzanna

Słuszne pytanie, zwłaszcza, że przeoczyłam to, że mi odpisał. A ogólnie to ktoś jeszcze aktualnie ma taki problem?

Rycho

Brak kontaktu i pieniędzy.

Agata Nowy wpis
@Rycho

Od dawna i jak dużo Ci zalegają?

Rycho Nowy wpis
@Agata

100000 euro + odsetki, oraz mniej w PLZ

Alekz

Tabor jest nowy,umowy pracy -tez spoko.Alie NE WYPLACAIOM WYNAGRODZENIA!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Emcar Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Co powiedziałbyś osobie chcącej wysłać CV do firmy Emcar Sp. z o.o. w miejscowości Kalisz? Ostrzegłbyś czy zachęcił? Czekamy na twoją opinię, pomóż innym w podjęciu decyzji.

Sam

Ostrzegam przed tą firmą !!!!!!!!

Jaka umowa obowiązuje w Emcar Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sam

Daj sobie spokój z tą firmą te wpisy poniżej to sami sobie piszą nie płacą są właścicielami też doradcy firmy poczytaj nie są uczciwi

Polecam pracodawcę, praca być może nie jest zbytnio prestiżowa, ale da się zarobić, naprawdę warunki są przyzwoite.

Stabilnosc

Praca w firmie Emcar nauczyła mnie cierpliwości, moim zdaniem warunki są dobre, cenię sobie stabilność w pracy i wywiązywanie się z umowy. W Emcar Sp.z o.o. nie jest źle. Jestem zadowolony z pracy.

Różni są pracodawcy, miałem kilku i naprawdę jeśli chodzi o Emcar to jest w porządku w porównaniu do tego co miałem. Ważne, że praca jest stabilna i są pieniądze

johny

wkrótce się przekonasz jacy to "porządni" są(usunięte przez administratora)

południowiec

Dawniej było naprawdę ok, zarówno jeśli chodzi o pieniądze jak i atmosferę w pracy czy poza nią, w momencie gdy przedstawili nowe warunki współpracy to starzy kierowcy poodchodzili i z tego co mi wiadomo pozatrudniali Ukrainców, co do opóźnień w wypłacie wynagrodzeń to zaczęło się w okolicach listopada 2018r. przez grudzień włącznie, jak widać po postach kolegów bez poprawy sytuacji a szkoda bo naprawdę nie można było się do czego przyczepić.

(usunięte przez administratora) mysląc że sa nie wiadomo kim...szkoda na nich czasu, nie mówiąc o pieniądzach na czas

KJ

(usunięte przez administratora) lepiej dać sobie z nimi spokój

Zostaw merytoryczną opinię o Emcar Sp. z o.o. - Kalisz

Emcar Sp. z o.o.