Opinie o Zaratex Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zaratex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaratex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaratex Sp. z o.o. w Kraków

Robert Nowy wpis

Umowe po próbnym dostane tu na dłużej niż 6 miesięcy? Docelowo chciałabym na czas nieokreślony ale nie wiem czy to nie zaszokuje kierownika. Komuś się udało zawalczyć i dostać?

PH

Nie polecam . Rozmowa telefoniczna, ogłoszenie znalazłem na platformie pracuj.pl ,zaciekawiła mnie tym,ze rekrutacja w pełni miała być przeprowadzona zdalnie . Jak się później okazało w rozmowie z działem HR ,ze pierwsza rozmowa ma odbyć się w Warszawie , bez zwrotów za dojazd i w moim przypadku za nocleg . Na propozycję przeprowadzenia wideokonferencji dostałem informację ,że szef firmy powiedział,że skoro nie chce mi się przyjechać do Warszawy na rozmowę trwającą przypuszczam max 30 do 60min to mi na pracy nie zależy - proszę Państwa pisząc ogłoszenie ,że prowadzicie Państwo rekrutację zdalną nie możecie w taki sposób oczerniać przyszłych kandydatów .Na pracy mi bardzo zależy ,ale na pewno nie zależy mi na takim pracodawcy z takim podejściem do człowieka! Szczerze mówiąc rozumiem etap drugi czy trzeci,że kandydat musi dojechać do firmy,ale nie pierwszy , gdzie większość osób rekrutujących robi spotkania bliżej kandydatów,ale dla tej firmy to problem . Przypuszczam,że we przyszłej współpracy z każdą pierdołą trzeba by było jechać do biura ,bo telefonicznie ciężko byłoby coś załatwić .

Tom'Ash Nowy wpis
@PH

Trochę bieda firma jak każą dojeżdżać, nie zwracają kosztów podróży...

obserwator.

...no cudownie Firma ZARATEX zaprasza wszystkich którzy chcą się przekonać jaka jest fajna, ciepła, ludzka, empatyczna, uśmiechnięta...itd "Zadzwońcie do nas lub wpadnijcie na kawę : pogadamy, pośmiejemy się, pokażemy wam jak się żuje gumę, żeby być bardziej na luzie...itp". Kto traktuje te infantylne bzdety poważnie? Trzeba było pomyśleć wcześniej jakie konsekwencje może mieć traktowanie ludzi poniżej jakichkolwiek norm. Wpisy na Go Work nie powstały po to by skrzywdzić firme ZARATEX tylko dlateego, że jest. To wypadkowa złości, bezradności i frustracji kilku byłych pracowników którzy właśnie skrzywdzeni zostali !! Pozytywna opinie na google autorstwa p. Roberta Jezierskiego to fikcja literacka lub artefakt...autorstwa jednego z byłych ph firmy. Umieścił ten zgrabny wpis ponieważ został o to poproszony. Ciekawe dlaczego?

@obserwator.

Kiedy rzuciłem jaka wartość sprzedaży powinien osiągać ph z branży spotkalo to się z wrogością więc prawie trzasnąłem drzwiami bo nie lubię laików .

@Dareczek

Co Ty mówisz.xd A jaką wartość sprzedaży Ty byś obstawiał za taką no zadowalającą?

@Sylwia

W tej branży i przy potencjale producenta ph powinien dobijać do 500 tysięcy . Prezes wspomniał mi o 50 tys ? To żart bo ja sprzedając podobny asortyment i tylko gotowy bez większego problemu robiłem 130 tys miesięcznie . Moje spotkanie w Bankach było grubo przed pandemia więc tak naprawdę tylko od operatywności wszystko zależy . Firma Z. obraziła się na mnie i kiedy wyciągnąłem ponownie rękę do współpracy to powiedzieli że prezes na covid zachorował . I oddzwonią jak wyzdrowieje . Po ok 8 miesiącach zadzwoniłem przypadkiem i dowiedziałem się że się na mnie obrazili za niepochlebna opinie na goworku . Skoro nie wyciągają wniosków z braku aktywności i zachowują się jak cnotliwa panienka to już ich sprawa . Trzeci raz nie będę tracił czasu . Rozmawiałem z kilkoma sklepami do których dostarczają towary . Taki śmiech że szkoda Was nawet uświadamiać . ..

@Dareczek

Ok zatkało mnie na te 130 tak szczerze. Szok! A z tym szefem to śmieszna sprawa w takim razie, aż teraz ciekawa jestem czy tego nie czyta przypadkiem. ;p

Niech czyta i żałuję .

Sylwia Nowy wpis
@Dareczek

A z takimi wynikami nie myślałeś może, żeby kiedyś sobie otworzyć tego typu firmę i kierować ludźmi?

Dareczek Nowy wpis
@Sylwia

Sylwio . Niestety jestem najchętniej pracownikiem najemnym . Nie mam ciągotek na bycie szefuniem . Do trlego potrzebny jest umysł ścisły i matematyczny . Ja jestem z działu opowieści .....

Waldek

Jestem przedstawicielem handlowym w firmie Zaratex i chociaż pracuje tylko ponad pół roku , czuję , że to jest to , czego szukałem. Szefostwo z dużym poczuciem humoru i na luzie. Żadnej presji i spinania się. Pełny luz i komfort. Nowe samochody , asortyment najwyższej jakości. Moi klienci zadowoleni z jakości towaru. Żadnych reklamacji i rozczarowań.Wynagrodzenie zawsze na czas i nie pomniejszone mimo corony. Duży szacun, polecam...

Sebastian
@Waldek

Czy w Zaratex można używać samochodu firmowego do celów prywatnych? Jestem też ciekaw co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia, podasz mi jakieś widełki płacowe? Liczę na Twoją odpowiedź.

Yyu
@Waldek

Czy nadal jesteś tak bardzo zadowolony?

jako taki
@Sebastian

Podstawa 3 tys. brutto + prowizja. Auta /z GPS/ pod dom i po pracy na kłódkę. Więcej na kasie w Lidlu.

Sebastian
@jako taki

Są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji związanej z wynagrodzeniami w Zaratexie? Myślisz że w najbliższym czasie można się spodziewać jakichś podwyżek? No i ile można zarobić tu z prowizji dodatkowo? Powiedz coś na ten temat. :)

Bogdan
@jako taki

3 k brutto, to niestety nie za wiele :( A ta prowizja to od czego zależna i ile jej płacą? Coś mi się wydaje, że podobnie jak z pensją, czyli też średnio :D

@Waldek

Walduś nie przesadzaj. Przedłużyli ci umowę na 6 miesięcy za coś takiego? Opłacało się stracić twarz?

Sylwia

Jeśli dalej tam siedzi, to pewnie tak.xd Ciekawa jestem co powie jak wróci tutaj po tych 6 miesiącach, musimy poczekać. ;p

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka biura handlowego w firmie Zaratex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Zaratex. To, co sprawia że dobrze się tu czuję to przemiła atmosfera. Zespół jest kameralny ale zgrany - zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie, zarówno merytoryczne, jak i duchowe, po prostu ludzkie. Zarząd to ludzie mili, uczciwi i cierpliwi. Obdarzeni dużą kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego czlowieka. Polecam serdecznie.

Yyu
@Marta

Czy atmosfera jest nadal taka cudowna a zespol zgrany i pomocny?

Zespół Zaratex sp. z o.o.

Szanowni Państwo, działając w imieniu Zarządu Zaratex sp. z o.o. z siedzibą w Jankach, w związku z pojawiającym się na niniejszym portalu szeregu obraźliwych wpisów, które w swojej treści odnoszą się do Spółki, jej Wspólników, a ostatnio również i naszych Pracowników i Współpracowników, chcielibyśmy dodać od siebie kilka słów. Pragniemy na wstępie zaznaczyć, że nasze stanowisko nie ma na celu ogólnej polemiki ze wszystkimi opiniami jakie pojawiają się na serwisie gowork.pl na nasz temat. Wszelkie komentarze z którymi się zapoznajemy, są przez nas brane pod uwagę, a gdy stanowią one konstruktywną krytykę, staramy się wyciągać z nich odpowiednie wnioski. Niestety od ponad pół roku obserwujemy regularne pojawianie się na portalu gowork.pl wpisów, które mają charakter obelżywy, w tym bardzo często o podłożu rasistowskim, a co najważniejsze – kłamliwy. Jednocześnie widząc, pod iloma różnymi i wymyślnymi nazwami użytkowników publikowane są te „opinie”, możemy jedynie z uśmiechem skwitować, że sami nie wiedzieliśmy, że w ostatnim czasie współpracowaliśmy z tak dużą liczbą osób. Mówiąc jednak poważnie i przechodząc do faktów, pojawiające się regularnie na tutejszej stronie wpisy są generowane przez jedną osobę, która była naszym współpracownikiem i z którą musieliśmy się rozstać ze względu na jej nielojalne zachowanie i działanie na szkodę Spółki, co – jak widać – uwolniło po jej stronie znaczne pokłady frustracji. Zaskakujące jest dla nas przede wszystkim to, że zarzuty dotyczące rotacji Pracowników stawia nam osoba, która – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą – w ciągu ostatniego półtora roku przynamniej trzykrotnie zmieniła miejsce swojej pracy. Internet, pomimo niewątpliwego waloru, jakim jest możliwość wyrażenia przez każdego swojej opinii, ma też wadę, polegająca na złudnym poczuciu anonimowości oraz baku odpowiedzialności – mamy nadzieję, do czasu – za swoje słowa. Spółka Zaratex podejmuje działania prawne, których celem jest doprowadzenie do poniesienia konsekwencji – na różnych płaszczyznach – przez osobę, która z tak niezdrową uporczywością stara się działać na naszą szkodę. Niestety, takie postępowania, prowadzone przez Sąd oraz inne Organy są bardzo czasochłonne, a problem z którym musimy się mierzyć, ma miejsce tu i teraz. Uznaliśmy zatem, że do czasu zakończenia działań prawnych, najlepszym rozwiązaniem będzie wyjście naprzeciw tym wszystkim fałszywym wpisom, które naruszają nasze dobra osobiste oraz renomę Spółki. Mając powyższe na uwadze, wszystkim, którzy szukają na nasz temat dodatkowych informacji, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zachęcamy, abyście poznali nas osobiście, w rozmowie lub na spotkaniu i na tej podstawie wyrobili sobie swoją własną opinię. Tak jak my nie damy sobie „wejść na głowę” przez nieprzychylną nam osobę, tak i Wy nie pozwólcie, aby na Wasze wybory miały wpływ anonimy z Internetu. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Zaratex sp. z o.o.

Ajjj
@Zespół Zaratex sp. z o.o.

Niesamowite. Po prostu niesamowite. Myślę, że tyle wystarczy.

FAN
@Zespół Zaratex sp. z o.o.

Zespół "ZARATEX" Zespół ZARATEX ...nie słyszałem, gdzie Was można posłuchać ? Gracie rocka, pop....a może disco polo, wydaliście płytę? Jesteście na jakiejś liście przebojów i które radio Was gra?

Jak jest z pakietem medycznym w Zaratex Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Onaczyon

Firma nie zapewnia zadnego pakietu, żadnego swiadczenia.

GOAT

Oczywiście, że masz pakiet medyczny : Apteczka w samochodzie służbowym. ...a jak chcesz dołączyć rodzinę ...proszę bardzo

Nie na temat

Czy ktoś posiada wiedzę czy kozy potrzebują duży wybieg? Pozdrawiam.

zrobiony/

...no cóż... Elaborat wypocony przez literacki wydział Zespołu ZARATEX powinien nosić tytuł : "uderz w stół"!! Niestety swoim wpisem potwierdzacie Państwo fakt , że Wasze paskudne praktyki wobec byłych pracowników odbiły się dużym echem nie tylko na GO WORK. ...a problem z którym się mierzycie to przede wszystkim szacunek dla drugiego człowieka ! W waszym interesie jest to, by niektóre szczegóły z Waszej działalności nie ujrzały światła dziennego.

zrobiony

Panowie PH, serio nie widzicie granicy absurdu tej sytuacji? Piszecie pozytywne opinie o firmie Z pod dyktando właścicieli...czym kompromitujecie się totalnie...a brak instynktu samozachowawczego u Was jest porażający. W niecały rok włącznie z księgowymi opuściło tę cudowną firmę + - 10 osób, niekoniecznie z własnej winy. Jest jedna zasada : jak jest dobrze to jest cisza, jak jest(usunięte przez administratora)to jest szopka. Proste. Szkoda mi ludzi tak prostacko i bezrefleksyjnie manipulowanych.

Zrobiony

Za jakiś czas przeczytacie opinię która zweryfikuje ten pozytywny (usunięte przez administratora). Dobra rada...gratis: nie róbcie sztucznie dobrego PR-u firmie która na to nie zasługuje bo sami się kompromitujecie.

Dariusz

Pracuje w firmie Zaratex już dłuższy czas, jestem przedstawicielem handlowym.Współpraca układa się bardzo dobrze. Panuje tam bardzo fajna atmosfera. Asortyment jest bardzo zróżnicowany w najlepszej jakości zgodnie z obietnicami i reklamą..Przemiła , sumienna i expresowa obsługa.Spełniły się moje oczekiwania w 100 %. POLECAM.

Martuś

He śmiechu warte,pewnie szef tej firmy ponownie poprosił jeszcze obecnych pracowników o pozytywne opinie...już tak robił więc luz,a prawda jest taka,że handlowcy odchodzą co chwila, proszę rozpytac w rynku przecież oni pracują obecni u konkurencji,to samo panie z biura,i odchodzą bo firma nie płaci premii,oszukuje,wyzyskuje,i masa innych ,popytajcie ludziska ,zresztą sam prezes jak i firma ma zła opinię w rynku,zerknijcie na ich stronę ,co chwilę ktoś rezygnuje.Zero handlowców,zero perspektyw,odradzam.

@Martuś

Nie zgadzam się z opinią osoby, która próbuje oczernić firmę. Wymienione zarzuty są bezpodstawne i nie mają miejsca. Jestem bardzo zadowolona z pracy i polecam firmę Zaratex z czystym sumieniem.

Puszek
@Marta

To mało jeszcze wiesz,sa handlowcy,którzy dużo mówią i wiedzą i pracują dla konkurencji.A tobie życzymy wielu tych cudownych chwil ????????????hihi i widzisz to szczera prawda ale czas pokaże i tobie.Popatrz chocby na rotację ale do wniosków trzeba mieć rozum a u ciebie cos szwankuje widac ????

Firma Zaratex spełniła moje oczekiwania w 100%. Gwarantuje szkolenia nowym pracownikom, pensję zawsze na czas, miłą atmosferę. Zespół jest sympatyczny i życzliwy. Kierownictwo profesjonalne - zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie z jego strony.

Widz

Taka refleksja...znowu pojawiło się ogłoszenie -firma zatrudni ksiegowa i do biura pracownika....regularnie co 3 mce wystarczy prześledzić internet.Opinie tej firmy sa złe w internecie,i co?warto tam pracować?hmmm coś jest nie tak z tą firmą jak pisali przedmówcy-zwłaszcza,że opinie są usuwane przez firme bo głoszą prawdę...i są uciążliwe i trafnie oceniające właściciela...nie polecam.

Firma praktycznie co 3 miesiące poszukuje pracowników bo taka jest rotacja... W ogłoszeniach piszą o miłej atmosferze, zgranej załodze oraz wspólnym szacunku. Nie dajcie się nabrać.... Zapewne jeśli ktoś z Was zdecyduje się na pracę po max 2 miesiącach zrozumie co jest tam nie tak. Handlowiec na początku będzie myslal ze to biuro się myli, będą powstawać niezręczne sytuacje których całym prowokatorem jest szef. Biuro- to nie jest tylko praca biurowa ale również będziecie sprzątać i usługiwać. Nadgodziny to norma ponieważ 5 minut przed waszym wyjściem okaże się że macie milion spraw do załatwienia na już...

Zaratex Sp. z o.o. w miejscowości Kraków nie ma dla ciebie tajemnic? Wypowiedz się na naszym forum i podziel się swoją wiedzą. Użytkownicy czekają na twój komentarz.

Marian

Dzień dobry,błąd w adresie-prawidłowy to Janki-Raszyn ul.Al.Krakowska 9.Natomiast nip jest prawidłowy.

Agata

Firma poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy w różnych lokalizacjach w Polsce: https://pracodawcy.pracuj.pl/zaratex-sp-z-o-o,525763 . Czy ktoś z Was pracował w tej firmie? Jak wygląda tam kwestia zarobków, atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Zaratex Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Zaratex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaratex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaratex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaratex Sp. z o.o.
  • Wadowicka 3 lok. 231