SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SAPIR POLSKA SP. Z O.O.

ex PH

Warunki na stanowisku ph gorsze niż u konkurencji. Podstawa 2000zł netto + prowizja, w praktyce 3000 ciężko wyciągnąć, czyli lepsze warunki daje choćby Domex, Altom, Florentyna, Ravi, Galicja, Dajar, Tadar. Dla doświadczonych ph radzę omijać szerokim łukiem. Ja się niestety nadziałem. Jakieś durne raporty, które niczemu nie służą, oszczędność i inwigilacja na każdym kroku. Dostaje się katalog, z którego połowy rzeczy nie ma, ale nie wiadomo nawet których, bo program na tablecie nie pokazuje aktualnych stanów magazynowych. Nie pokazuje też zdjęć! Firma miała potencjał i była potentatem w latach 90-tych, ale fatalny sposób zarządzania powoduje coraz to mniejsze dochody(chyba, że stał się jakiś cud w międzyczasie, o którym nie wiem). Na święta nic, wczasy pod gruszą brak, w ogóle część pensji na czarno o_O' Ponoć też wymyślili, że jak się nie zrobi jakieś obrotu to w ogóle żadnej prowizji. Słyszałem też coś, że po każdym wyjściu od klienta trzeba teraz dzwonić i raportować. Mniemanie szefostwa, jakby byli co najmniej najlepszą firmą w Polsce. Ej serio po blisko 30 latach na rynku firmy nie stać na normalny katalog, tylko kserówki dają? W dodatku z artykułami, których nie ma, więc w sumie to nie wiem po co. btw. właściciele to rodzina, pochodzą z Izraela

nick
@ex PH 21.09.2017, 23:35

potwierdzam, elo

Bednarski

Pensja na czas - min. krajowa. Samochód TATA ok. Na święta kebap.

haha

3 pochlebne komentarze pod rząd?Czyżby Pan Z. zaczął inwestować w PR? Zapewne musi gdyż sama praca w tej firmie sie nie obroni a robić trzeba - a robić trzeba by zadowolic Pana z turcji.

opinia

Pensja na czas, współpracownicy OK, zawsze coś się dzieje , dają dużo nowych zadań, z kierownictwem można się dogadać , ogólnie w porządku .

Ktoś

Praca jak każda. Często jest ona dynamiczna, dużo zadań a więc nie można powiedzieć, iż jest monotonna. Do tego młody zgrany zespół. Pensja w terminie. A oto właśnie w tym wszystkim chodzi.

Opinia

Pracuję w firmie Sapir Polska w Jankach od dawna i stwierdzam, że powyższe opinie są mocno oderwane od rzeczywistości. Praca jest interesująca a jeżeli przykładasz się, to zarobki idą w parze z jakością pracy. Serdecznie polecam

Ender

sapir janki , cookstore sklep on - line to jeden właściciel. generalnie praca na moment. brak perspektyw, stagnacja. na święta otrzymasz żelazko marki sapir lub bon 50 zl :) na codzien min krajowa - z siebie natomiast 200% normy. dajcie sobie spokoj

Magda

Sapir w Jankach. Właściciel/le to obcokrajowcy - strzelałabym że Turcy. Proponują podstawę najniższą krajową + to co się sprzeda. Obszar działania całe mazowsze + okolice. Wymagania duże ,kasa mała..bo ile godzin trzeba pracować w takim przypadku zeby godziwie zarobic. Słyszałam ze będzie raportów i spowiedzi po odwiedzinach sklepów więcej niż w księgowości zamykając rok handlowy. Moim zdaniem nie warto. Ogólnie popieram w 100% wypowiedź "pracownik"-a z 2016-10-24 20:52:12

PH

Może ktoś podzieli się opinią na stanowisku PH?Jakie warunki,płace,oczekiwania,wyposażenie itp.Aplikowałem jako doświadczony w tej właśnie branży...ciekawe czy to zauważą?

minimalna krajowa. dobra pracownicza trwa dłużej w tej firmie niż normalnie. Brak etyki,0 świadczeń wieczna weryfikacja i podejrzliwość. Produkty bardzo specyficzne - wystarczy poszukać informacji w Internecie . Plusy? brak.

niko

Jaka jest u nich podstawa netto.

Gość

Na początku sympatycznie z czasem Z. zaczyna więcej wymagać kasa ta sama poronione pomysły na zwiększenie sprzedaży robisz wszystko pensja stoi w miejscu awans tylko słowny.

rekruter
@Gość 27.07.2016, 19:47

Czy mówicie o Sapir z siedzibą w Jankach? Idę tam za kilka dni na rozmowę i chętnie się czegoś dowiem od osób , które tam pracują lub pracowały (głównie w dziale związanych ze sprzedażą w internecie), tu Jest wpisane Torun, wiec nie wiem czy rozmawiamy o tej samej firmie

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o SAPIR POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAPIR POLSKA SP. Z O.O.