Opinie o Regius Aqua Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Regius Aqua Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Regius Aqua Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regius Aqua Sp. z o.o. w Bytom

Czarodziej Nowy wpis

Jak praca serwisana na kontrakt b2b? obecuja duze piniadze za prowize?

Pootr Nowy wpis

Witam proszę o opinie jak praca setwisanta

Staszek

RegiusAqua to bardzo doświadczona firma działająca na rynku uzdatniania wody. Swoje pierwsze doświadczenia firma zdobyła w Wielkiej Brytanii, polecam pracę.

Adalbert Nowy wpis
@Staszek

Wszelka Aqua czy co oni tam mają w nazwie to pracodawca od którego trzeba się oddalać w szybkim tempie. W Bytomiu też byłem zaproszony na rozmowę, szukałem jakiejś firmy na Siemianowickiej, ale był problem. Na miejscu jak już znalazłem to okazało się, że to małe callcenter, i niewiele poza tym. Odpowiedź na pytania z ankiety, ale to raczej była formalność bo biorą jak leci ludzi. Sam się zdziwiłem jak bardzo te pytania były od czapy. Kolejna przygoda to wyprawa do Krakowa na szkolenie. Na miejscu biuro, magazyn, sekretariat, callcenter, wszystko w jednym miejscu w małej hali. Niech będzie. Dostałem ulotki do poczytania i później odpytania z zawartości. Następnie pan jakub (specjalnie z małej) rozpoczął szkolenie - miałem wrażenie że nie chce mnie zatrudnić bo zwracał się do mnie bezosobowo (zrobi, przeczyta, etc), ogólnie był nieprzyjemny i nadęty jakby był wszechwiedzący, nawet do tego stopnia że polemizował ze mną w działce na której naprawdę się znam - mechanice. Gadał bzdury, ale niech mu będzie. Potem przyszła cześć praktyczna czyli rozebranie filtra. Pooglądałem ten sprzęt i rozebrałem, tyle ile mogłem, pooznaczałem wężyki, kraniki, duperele mazakiem. Z wyższością zauważył pan j ze nie rozebrałem filtra do końca, na co odpowiedziałem że rękami tego nie ruszę, na co dostałem z poczuciem zwycięstwa pana j klucze. W międzyczasie ja, podłoga, stół były całe mokre bo w urządzeniu było pełno wody a stanowisko do rozbiórki to stolik szkolny - magia. Potem jeszcze trochę gadania o wyższości kucania nad siedzeniem, okraszone znów poczuciem, że jestem jeno pyłem marnym przez panem tu stojącym. Na sam koniec pojechałem z instalatorem na serwis, tak żeby zobaczyć jak to wygląda od kuchni, wróciłem do biura po swoje rzeczy i stwierdziłem że atmosfera w firmie jest wątpliwej jakości i wolę pracować na budowie niż się z nimi użerać. Na budowę nie trafiłem, Kraków krótko zwiedziłem, że tam nie pracuję chwalę Pana i nikomu nie radzę nawet się tam zbliżać.

Helena Nowy wpis

to prawda, że to co zostało powiedziane na rozmowie nie ma potem przełożenia na rzeczywistość? Tak kiedyś ktoś pisał i zastanawiam się jak niby za pracę po 12 h mógł zarobić siedem stówek? Ma ktoś jakieś aktualnie informacje na temat pracy? Ile serwisant w rzeczywistości zarobi? brat ma 2 lata doświadczenia

Czy po rozmowie w Regius Aqua Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Tom

Miałem przyjemność tam pracować przez chwilę .Tragedia masakra (usunięte przez administratora) i pół metra mułu.Na rozmowie o pracę obiecanki cacanki a co do czego to po miesiącu tyrki(po 12-14 godzin na dobę) na konto wpłynęło 700pln. Nie polecam.

Ritka

Firma "Regius Aqua" to jakaś tragedia, właściciel firmy myśli, że jest najmądrzejszy, a tak naprawdę o pewnych rzeczach wg nie ma pojęcia. Robi się tam WSZYSTKO za troszkę wyższa stawkę niż najniższa krajowa. Szkolenia wg p. Jakuba są po prostu śmieszne, gość nie ma pojęcia o czym mówi.

Iwona

Zaniepokoiły mnie trochę wcześniejsze dwa wpisy. Jeden odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej a drugi o dniu próbnym. Czy ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia na tym polu z firmą? Interesuje mnie to jakie są Wasze wrażenia i czy były to jednostkowe sytuacje czy może zdarzało się tak już wcześniej, że rozmowa lub dzień próbny się nie odbyły.

Adrian Kreft

Rozmowa o pracę w Bytomiu na godzinę 17:00 w czwartek 25.01.2020. Wszystko ładnie, zostałem umówiony na szkolenie i mam czekać na telefon, bo będzie się ze mną kontaktował HR i odbędę pierwszy dzień szkolenia. W poniedziałek tj. .01.02.2020 dzwoni Pani Justyna. Przedstawiła się, że pracuje w firmie OSMO i żebym przyjechał jutro, tj. 02.02.2020 do KRAKOWA, firma mieści się na ulicy Zawiła 69, na godzinę 10:00. Tak więc zrobiłem i wybrałem się pociągiem do Krakowa z Katowic. W trakcie podróży o godzinie 8:51 dostałem sms od Pani Justyny o treści: "Dzień dobry Niestety z przyczyn od nas niezależnych muszę odwołać dzisiejszy dzień próbny u Pana. Proszę o potwierdzenie otrzymania wiadomości. Pozdrawiam." Odpisałem oczywiście, że dostałem wiadomość i spytałem czy dzień próbny zostaje przeniesiony, na co Pani Justyna napisała "Tak, będę dzwonić popołudniu. Telefonu oczywiście się nie doczekałem, napisałem SMS, na którego nie dostałem odpowiedzi, tylko wiadomość została "wyświetlona". 03.02.2020 Wykonałem telefon do Pani Justyny z pytaniem co z moim szkoleniem, w odpowiedzi usłyszałem, że oferta jest już nieaktualna. Totalny brak szacunku ze strony przyszłego potencjalnego pracodawcy. Warunki na papierze super, jak w bajce, ale ostatecznie zostałem (usunięte przez administratora) Totalnie nie polecam firmy RegiusAqua/OSMO, proszę unikać szerokim łukiem. Nie pozdrawiam serdecznie, Adrian Kreft.

@kandydat to jaki jest wreszcie ten adres ?

@Paweł

ul. Siemianowicka 97, a nie Józefczaka....

Rozmowa kwalifikacyjna do firmy Regius Aqua umówiona przez telefon. Ku mojemu zdziwieniu przychodzę na miejsce, a takiej firmy nie ma. Gdy zadzwoniłam, żeby zapytać, dlaczego na miejscu nie ma siedziby firmy dowiedziałam się, że firma jednak istnieje tylko pod innym adresem. Przyjechałam na miejsce szefa nie było. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka. Każdemu należy się szacunek i jak się ktoś umawia na rozmowę, to powinien być słowny. Na miejscu - brak szyldu firmy, jeden pokoik z biurkiem podzielonym na boxy - zwykły telemarketing, a stanowisko miało być pracownik biurowy (obsługa urządzeń biurowych, praca przy komputerze, odbieranie telefonów), a nie wciskanie ludziom niepotrzebnych rzeczy. Omijać szerokim łukiem !

Jerzy

Przecież to kolejne wcielenie Osmo Bytom, Osmo 2, wczesniej ze 2 czy 3 inne nazwy. Teraz angielska nazwa i naklejki na tanich filtrach. Ludzie dalej się na to nabierają?

@Jerzy

Wiesz coś więcej na temat tej firmy i zechcesz mi powiedzieć co miałeś na myśli dodając ten wpis? Liczę na więcej szczegółów, mam nadzieję że mi odpowiesz.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Regius Aqua Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wenge

Jest wolne już nawet przed wigilia

Luidzi

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może ją zmienić.

Jak dla mnie porażka ciągła zmiana nazwy firmy i rotacje pracowników bardzo duże. To świadczy tylko i tym jak zle tamwszystko funkcjonuje i jakie fuszery robią.

Serwisant

Kolejne wcielenie firmy Osmo z Bytomia. To już nie jest tragiczne, a po prostu śmieszne. Był wodex albo wodeks. Był też wodeks2 albo i 3, a potem Osmo. A jak opinia spalona to kolejna nazwa. Szkoda tylko klientów i serwisantów.

Zostaw merytoryczną opinię o Regius Aqua Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Regius Aqua Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regius Aqua Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Regius Aqua Sp. z o.o.
  • Antoniego Józefczaka 29 lok. 32