Opinie o Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk w Chorzów

Anna Nowy wpis

Szczerze nie polecam. Bardzo nieprofesjonalna osoba. Nie mająca pojęcia o rynku, a mydląca oczy ładnymi słowami.

Zawiedziona

p.Barbara -przemadrzala, nieprofesjonalna, niekulturalna.. itd. itd Mozna dluugo wymieniac Na podstawie 2 pytan decyduje jakie mieszkanie (jej zdaniem) jest ok i kaze sie tlumaczyc czemu ktos chce inne po czym zaczyna narzucac swoje racje Nie wspomne o braku kultury

M
@Zawiedziona

Żeby tylko tyle, Pani Barbara to ewenement z którym nie chcę mieć nic wspólnego nigdy więcej w życiu. Prócz braku kultury i narzucania swojego zdania Pani Barbara ma w zwyczaju rzucać dziwnymi propozycjami w stylu "ja mogę wziąć klucze z mieszkania i pod państwa nieobecność przyprowadzać zainteresowanych ludzi", ciężko w zasadzie opisać jak ta pani jest oderwana od rzeczywistości :) Zdecydowanie unikać.

mala Nowy wpis
@Zawiedziona

Totalne bzdury., pani Barbara jest mila, pomocna,zawsze przygotowana z papierami ....profesjonalna.

Wiktoria Nowy wpis

Panią Barbarę polecam, nie raz miałyśmy okazje współpracować z pozytywnym skutkiem. Jest precyzyjną i sumienną kobietą, która przykłada się do swojej pracy. Kulturalna i godna polecenia osoba.

@GRAŻYNA Nowy wpis

Opinia @Grażyny - jest bardzo krzywdząca - nie miałam w ostatnim okresie kontaktu z osoba o takim imieniu ..... - zupełnie nie rozumiem sytuacji - moim zdaniem jest to wpis nieuczciwej Konkurencji

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
GRAZYNA

Ta Pseudo Agentka kobieta Barbara Piowczyk Skora , jest Chora Psychicznie , jest Niebezpieczna dla kazdego czlowieka z ktorym sie spotka ,odradzam kazdemu czlowiekowi ,zeby ona Sprzedawala Panstwa Mieszkania ,lub zeby wam Pokazywala oferowane Mieszkania lub cos zalatwiac kredyt lub oferowana gotowka :( itp odradzam stanowczo bylam niestety klientem tej kobiety :(

Zuzanna
@GRAZYNA

Chyba trzeba mieć dość poważne powody, żeby o kimś opowiadać się w taki sposób. Jakiekolwiek zaburzenia związane z psychiką raczej do żartów nie należą. Co takiego się niby stało, że ma Pani tego typu odczucia? :(

Właśnie natknęłam się na kolejne ogłoszenie Pani Barbary, które od kilku miesięcy jest "zarezerwowane" A dodane zostało według strony "gratka.pl" Już rok temu. Proszę nie robić ludzi w konia, bo 3 miesięce temu dowiedziałam się, że owego mieszkania nie da się już kupić, ale oczywiście Pani z wielką radością pomoże mi znaleźć mieszkanie za prowizją, a teraz ogłoszenie dalej wisi. Super reklama... Żenada, ciekawa jestem czy te mieszkanie w ogóle istnieje.

Agnieszka
@Anonim

Nie wiem po co takie teorie spiskowe. Może po prostu ktoś się rozmyślił?

S

Unikać, unikać i jeszcze raz unikać. Z takim brakiem kultury w życiu się nie spotkałam. Jak tylko coś nie idzie po jej myśli od razu staje się wręcz chamska.

Zostaw merytoryczną opinię o Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk - Chorzów

Piowczyk Nieruchomości Barbara Kwaśniak-Piowczyk
  • Tadeusza Kościuszki 6 lok. 217