Opinie o Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o. w Warszawa

Krystyna

Ja korzystalam z ich uslug jakis czas temu, pozyczke otrzymalam po tygodniu od dopelnienia formalnosci. Firma godna polecenia.

Ta strona wygląda znacznie lepiej niż centrum-kredytowe.net. Pod tym adresem znajduje się kilka firm więc trudno stwierdzić czy akurat oni są (usunięte przez administratora)czy też nie. Nie wygląda mi to na tą samą firmę...

Czy ktoś dostał od nich pożyczkę? Bo też dostałam email i wykupienie polisy pachnie (usunięte przez administratora).

@Kasia

A czy do ciebie też wcześniej pisali sms z nr 4777?? Bo do mnie tak, i ten nr mnie zastanawia.w internecie jest mnóstwo opinii na temat tego nr ale nie większość nie dotyczy kredytu. Nie wiem o co tu chodzi.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kasika Nowy wpis

Ze szpitala wyjdę dopiero w poniedziałek. Ten cały stres, nerwy odbiło się na moim zdrowiu. Mam po prostu dość już wszystkiego!!!!

Krystyna

To są komentarze pisane przez tą firmę. Kasika a co z tobą? Zwrócili ci chociaż za tą pseudo polisę?

@Anna

Nie dostałam żadnego zwrotu. Twierdzą, że mój zwrot zaplanowany jest na 8 września.(usunięte przez administratora)

@Kasika

Ja mam identyczną sytuację, numer telefonu nie istnieje, kontakt mailowy się urwał

@Krystyna

To proszę sprawić, żeby wszyscy tu (usunięte przez administratora) otrzymali zwrot wpłaconej kasy za polisę. Na policję zgłaszają się kolejne poszkodowane osoby

@Kasika

Zobaczcie sobie na necie pod tym samym adresem jest kolejne centrum pożyczkowe, inny tel, mail, nip itp. Trzeba tam uderzyć, może mają ze sobą powiązania, albo cokolwiek wiedzą na ten temat. Bez policji się nie obejdzie.

@Nina@

Podaj linka. Ja wchodząc na ich stronę widzę te same dane.

@Nina@

Numer telefonu już chyba w ogóle nie istnieje. Wpłacałaś im jakieś pieniądze?

Anna Nowy wpis

Poszkodowany

Moi drodzy ja w dniu dzisiejszym zgłosiłem na policję sprawę ponieważ ostatnie pieniądze wydałem aby uzyskać środki a tu nic po oczekiwaniach 18 dni nie ma kontaktu z nimi ani mailowego ani telefonicznego proszę zgłaszajcie to na policję

@Poszkodowany

Ja mam identyczną sytuację. Pod tym adresem mieści się na internecie oczywiście, bo nie wiem jak w rzeczywistości kolejne centrum kredytowe z innymi już danymi, tel, mailem, nip itp..... Przypadek, czy się pod nich podszyli

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Majster

(usunięte przez administratora) i tyle nikt nie dostal kasy. Jestem kolejnym (usunięte przez administratora)klientem ale ja juz to zglosilem bo zwrotu polisy tez nie bylo.

@Majster

I bardzo dobrze zrobiłeś. Im więcej osób zgłosi tym większe prawdopodobieństwo, że coś z nimi zrobią. Ludzie nie dajcie się nabrać, to zwykli (usunięte przez administratora) Nie dają żadnych pożyczek, wszystko to ściema.

Justyna

Dzis otrzymalam od Centrum Kredytowego przelew pozyczki w wysokosci 50.000 zl na zakup samochodu. Dziekuje za pomoc!

@Justyna

Bajery to możesz wciskać dzieciom. Udowodnij, że otrzymałaś pożyczkę od nich. Ja do tej pory nie mam ani pożyczki ani zwrotu kasy za polisę.

@Justyna

Trzeci sektor (usunięte przez administratora)działalności grupy polegał na tym, że w informacji internetowej proponowali zainteresowanym pożyczki od firm o nazwach „Agencja Doradztwa i Pośrednictwa Finansowo-Kredytowego”, ,,Pożyczka Pieniędzy”, „Power-Kredyt”, „Szybki Kredyt24” oraz „Kredyt Kontakt”, „Centrum Kredytowe NET” lub „Pomocny Inwestor”. Jeśli ktoś zdecydował się na zaciągnięcie pożyczki, równie drogą internetową musiał opłacić sumę zabezpieczenie transakcji. I w tym przypadku przelewy trafiały na „lewe” konta bankowe, założone na podstawie sfałszowanych dokumentów. Pani Justyno wynika z tego, że Pani z nimi współpracuje. Skoro tak Pani zachwala przestępczą działalność.

Ula26

Ode mnie nie wymagano zadnych oplat, ale kolezanka musiala mi podzyrowac 10.000 zl ktore mi przyznano. Dopelnilam formalnosci i dostalam przelew po 8 dniach. Firma jest OK.

@Ula26

Nie wierzę w to. Może nie o tej firmie Pani mówi bo od nikogo nie wymagano dodatkowo poręczyciela. Zawsze było wymagane wykupienie polisy. Na słowo to już chyba nikt tu nie uwierzy.

@Ula26

A w jakiej firmie?? Może prawdziwej pożyczka pieniędzy, a nie u tych złodziei. Proszę napisać gdzie się Pani starała o pożyczkę.

Mikolaj Poznan

Witam, do mnie wczoraj doszedl przelew pozyczki od nich. Wszedlem zostawic firmie opinie z podziekowaniami, i trafilem na to, te wszystkie negatywne wpisy to jakies bzdury sa. Szczegolnie Pani anny ktora przytacza jakies wpisy o oszustwach, mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie.

@Mikolaj Poznan

Moje pieniądze 1360 poszło do sklepu i ktoś zakupił sobie za moje pieniądze i na moje dane 5 gram złota. Miałam mieć przelew 23 sierpnia i do tej pory nic nie mam.

@Mikolaj Poznan

Tak, tym się ktoś już zajmuje..policja!!! Nie zostawimy tego na pewno tak. Jak jest tak super to proszę nam przedstawić jakieś potwierdzenie na to.. bardzo prosimy

@Mikolaj Poznan

Panie Mikołaju czekamy na potwierdzenie przelewu. Jak narazie jest Pan jedyny, który rzekomo otrzymał pożyczkę... Co do mnie to chce Pan zeby ktoś zajął się moimi wypowiedziami, które są prawdziwe i ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Brawo...ciekawe kto będzie zajmował się taka firmą, która obiecuje cuda na kiju a potem znika z zawłaszczonymi pieniędzmi...

Kasika

Ja już do nich pisałam na maila i nr tel. Jutro spróbuję tam zadzwonić. Napisałam im, że jutro jadę na komisariat

Na pewno nie możemy tego tak zostawić, jeśli oszukali choćby jedną osobę. Mi się to w głowie nie mieści, jeszcze piszą i zachęcają zeby przedłużyć ofertę...

@Kasika

Dla wszystkich chcących wziąć pożyczkę w tej firmie polecam przeczytać: Trzeci sektor przestępczej działalności grupy polegał na tym, że w informacji internetowej proponowali zainteresowanym pożyczki od firm o nazwach „Agencja Doradztwa i Pośrednictwa Finansowo-Kredytowego”, ,,Pożyczka Pieniędzy”, „Power-Kredyt”, „Szybki Kredyt24” oraz „Kredyt Kontakt”, „Centrum Kredytowe NET” lub „Pomocny Inwestor”. Jeśli ktoś zdecydował się na zaciągnięcie pożyczki, równie drogą internetową musiał opłacić sumę zabezpieczenie transakcji. I w tym przypadku przelewy trafiały na „lewe” konta bankowe, założone na podstawie sfałszowanych dokumentów. Prokuratura doszła do tego, że ich właściciele nosili nazwiska Štĕpan Soukup, Erik Müller, Miloslav Bezucha, Radek Janda, Leoš Netrval, Ondřej Pospišil, Vratislav Konecny, Rudolf Smid, Miroslav Dolezal, Michal Tobiska, Filip Moraviec, Miloš Pleštil, Oleg Partfenchuk, Pavla Svobodowa oraz Julia Tesarova.

Ewelinda

Witam ja też się chyba dałam naciągnąć bo wpłaciłam kasę na ubezpieczenie kredytu a pieniądze poszły na jakiś sklep. Czekam dopiero tydzień, ale teraz się boję że wtopilam. Pozdrawiam

Agnieszka
@Ewelinda

Dam im szanse do poniedziałku a jak nic się nie zmieni to zgłaszam sprawę na policję. Bo nic innego nie pozostanie ????

Kasika

Ja czekam na przelew pożyczki. Jutro minie tydzień,a mają czas 14 dni.

Ciagke są usuwane komenatrze... Jesli ktoś dostanie od nich pożyczkę proszę dajcie znać, bo nie chce ostatnich pieniedzy stracić na ubezpieczenie .

Majster

Witam dostałem mail że do jutra mam dostać przelew

@Majster

Serio?? Proszę dać nam tu znać. Nie wiem jak inni, ale mam nóż na gardle i czekam czy faktycznie to się wyjaśni i czy będzie pozytywnie.

@Majster

@Majster jak długo czekałeś na tą wiadomość z przelewem?

No dokładnie, ktoś coś wie? Co z Majstrem?

Sylwia

Witam. Majster ucichł. Ja nic nie wiem. Przedłużyli moją ofertę ale za ubezpieczenie nie wpłaciłam. A u Pani jak ?

@Sylwia

Nie ucichł..jest jeszcze taki drugi link pod którym sprawdzam odpowiedzi. Napisał właśnie że dostał maila ze do jutra ma dostać kasę, więc czekamy i trzymamy kciuki. Też mam przedłużone bo na razie nie mam skąd wziąć tych 1400..

Czy w ogóle komuś się udało dostać pieniądze? Proszę o informacje.

Majster

Wiecie wydaje się wszystko legitne bo umowę patrzyliśmy że znajomym prawnikiem i ich sprawdzaliśmy w krs itp więc powinno być ok. Jeśli coś będzie nie halo to proszę o kontakt was wszystkich zrobimy wtedy im jazdę.

@Majster

To wszystko ma sens jeśli faktycznie to jest ta firma a nie podszywająca się pod nich. A po drugie w umowie (bynajmniej mojej) brakuje punktu o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. @Majster czekamy na jakieś wieści.

Majster a płaciłeś kartą czy przelewem? Mi napisali, że kartą i mogę to zrobić tyłko w godzinach pracy biura. Dodatkowo muszę przesłać im podpisaną umowę i oraz zdjęcie dowodu. Też tak miałeś?

@Kasia

Witam, z jednej strony trochę tak, pachnie to oszustwem. Z drugiej strony ktoś się pod tym podpisuje. Może to być jakaś małą firma, ale pod tym adresem istnieje wiele firm i trudno to zweryfikować i dowiedzieć się czegoś więcej bo mają kiepską stronę internetową. W ogóle mało jest informacji o tej firmie w internecie. Sama zastanawiam się nad tym, czy zaryzykować.

@Anna

Znam przypadki, gdzie ktoś nawet w coś takiwgo został (usunięte przez administratora) dlatego mam obawy. Odpisałam im na email, że nie stać mnie na polisę,czy można z pożyczki zobaczymy co Odpisza.

@Kasia

Ja już pytałam: W przypadku wymogu zabezpieczenia pożyczki postawionego przez Pożyczkodawcę, zabezpieczenie należy wnieść przed wypłatą środków bez względu na formę tego zabezpieczenia. W przypadku polis, należy je aktywować poprzez opłatę pierwszej składki aktywacyjnej, przy pomocy formularza aktywacja.centrum-kredytowe.net za pomocą karty debetowej. Dalsze składki roczne za polisę są odprowadzane z rat, które będą Państwo do nas płacili. Gwarancję wypłaty pożyczki po aktywacji polisy mają Państwo zawartą w umowie, w par. 3 pkt. 3 umowy. Oferta jest ważna przez 14 dni od daty jej wystawienia, ewentualnie, w takim okresie można aktywować polisę. Tak odpisali, więc nie można z pożyczki opłacić polisy, wymagają tego przed wypłatą środków. Z drugiej strony nic nie sprawdzają, żadnych baz ani dochodów więc coś za coś.

@Anna

Szukałam informacji o nich to wgl mało informacji i jakby wpsolnikiem jest ktoś z zagranicy, jakąś Rosjanka czz Ukrainka. Na umowie nie ma pieczątek to już też podejrzane

@Kasia

Dokładnie, ma na imię Natalia. Tyle że na umowie jest inna Natalia niż ta, która jest wpolnikiem. Poza tym pytałam o polisę dlaczego nie ubezpiecza ich jakąś firma ubezpieczeniową to odpowiedzieli że ich firma jest u ubezczycielem... niby działają od 2017r jeśli to jest faktycznie tą firma, za którą się podają.

Ryzyko takie, że nie wypłacą pożyczki czy że będą naliczać lub wymyślać dodatkowe koszty? Ja też się boję, ale dosyć dobre są warunki...tzn. dość duża kwota a raty stosunkowo niewielkie.

@Anna

(usunięte przez administratora) Pisalam że ryzyko że nie wypłaca, bo mogliby to z pożyczki wziąć a nie przed. Czyli to jest tak zwana przedpłata, na którą ludzie są oszukiwani

Ma li

Otrzymałam maila od centrum kredytowe.net Jest podany adres firmy na pożyczka pieniędzy ,KRS,NIP Mam obawy,że to kolejne (usunięte przez administratora) Podobnie działał moim credit .net który posługiwał się danymi firmy ubezpieczeniowej z Lublina

@Ma li

Witam, czy zdecydowala sie Pani na tą pożyczkę? Rownież dostalam od nich e-mail, nawet umowę i inne dokumenty do podpisania ale tak jak Pani mam obawy, ponieważ najpuerw trzeba wykupić polisę kredytową. Moze ktoś kprzystal z uslug tej firmy i moze coś wiecej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.?

Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa

Pożyczka Pieniędzy Sp. z o.o.