Opinie o 6G Networks Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 6G Networks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie 6G Networks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 6G Networks Sp. z o.o. w Warszawa

wypowiedzenie Nowy wpis

Ma ktoś jak ja problem z wypowiedzeniem z uslug pomimo wyslania listu?

Karolina Nowy wpis
@wypowiedzenie

Tak dokładnie ja mam ten sam problem, nie odbierają awizo. Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu i cisza. A faktury przychodzą. Telefonu nie odbierają , ma maile brak odpowiedzi...

Jaka jest kultura pracy w 6G Networks Sp. z o.o.?

Mysiadło Nowy wpis

Od piątku nie mam dostępu do tv i internetu mimo opłaconych faktur. Infolinia nie działa przez 3 dni spędziłam ok. 10 godzin oczekiwując na konsultanta zgodnie z inf. ze strony awarie 24/h. Nie mówię, że jest weekend i chciałam zobaczyć poczynania choćby Igi Świątek tylko niektórzy potrzebują internetu do pracy!!!!! Firma to (usunięte przez administratora)totalne. Nie wykluczam drogi sądowej w celu odzyskania poniesionych strat.

Jak szefostwo w 6G Networks Sp. z o.o. traktuje ludzi?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 6G Networks Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

bruno

Opinia zupełnie prawdziwa.

Maciej

Czołem. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie 6G Networks? Czy mają wysokie stawki? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Pozdrawiam Maciej

Co jaki czas w 6G Networks Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ferdek

Chodzi Ci o podwyżkę obowiązków? To codziennie, pięć razy w tygodniu.

takdlapewnosci

Sebastian co dokładnie masz na myśli? Pamiętaj, że mówimy tutaj o poczynaniach przedsiębiorcy - a nie o prywatnej osobie. I tylko jego dokonania jako przedsiębiorcy oceniamy nie zaś to kim prezes tej firmy jest lub nie jest. To nie są jakieś rozgrywki personalne, chodzi o zebranie wszystkich (usunięte przez administratora)osób i wspólne działanie.

do sebastian

Oczywiście załącz dowody, a dlaczego pruszkowska prokuratura? Ze względu na faktyczny adres wykonywania działalności w Raszynie Jak coś masz tu podanego maila do kogoś, kto Ci pomoże w dokonaniu zgłoszenia. Widzę, że jest coraz ciekawiej! Ludzie nie bijcie piany zgłaszajcie to, być może prokuratura zbierz eto wszystko razem do " kupy".

Jola

Czy na fakturach co miesiąc macie to samo konto do wpłat czy inne?

niewiem
@Jola

Ciagle się cos z tymi kontami zmieniaja, ja nie ograniam.

Jola

Przykre, ale prawdziwe. Banda cwaniaków.

ponownie do Jola
@Jola

Jola, nie uwierzysz, ale ja dziś dostałam sms -owe "wezwanie" do zapłaty faktury, którą już zapłaciłam, na wezwaniu widnieje inny numer konta niż na fakturze, wysłałam więc maila ze screenem ich wezwania, dowodem wpłaty, oraz ich fakturą na której widnieje ten sam numer konta co na dowodzie wparty zaś inny niż na ich wezwaniu - z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i pytaniem czemu nr konta na " wezwaniu" z sms nie zgadza się a numerem na fakturze, w dodatku wezwanie stanowi, że jeżeli nie dokonam wpłaty na podany numer konta w ciągu kilku sprawa zostanie skierowana do postępowania komorniczego - ja nie wiem czy można w ten sposób nękać ludzi smsami o takiej treści? Zadzwoniłam celem wyniesienia - standardowo odłożono słuchawkę - zaś w mailu nie wyjaśniono, nie przeproszono kazano mi jedynie wysłać WSZYSTKIE ( wszak wysłałam dowód wpłaty, fakturę i zrzut ekranu ) dowody wpłat do 6 G celem wyjaśnienia sytuacji z numerem konta. Na fakturze stoi jasno, na dowodzie wpłaty jeszcze jaśniej a ja mam wysyłać wszystkie dowody wpłat. Na tę chwilę wszystkie wiadomości z nimi wysyłam już w CC do urzędu skarbowego bo to zaczyna być nieco upiorne. I Wam wszystkim polecam to samo, numery konta zmieniają się tutaj zdecydowanie za często.#sprawadlauwagi #TVN

Jolka Jolka Pomóz

Jola na chwilę obecna mam od firmy ^ G Networks po dwie wersje dwóch faktur - ( nie nie korekty, po prostu ten sam dokument, ten sam numer i data tylko dwa różne numery kont) oraz sms owe " wezwanie do zapłaty", już opłaconej faktury na inny numer konta - nowe faktury z nowym numerem konta przesłano mi dzisiaj, wez mnie oświeć jesli ja nie mam racji ale czy to nie jestt próba wyłudzenia? Przecież w ten sposób mozna sobie wystawić 50 faktur każdą z innym numerem konta i ścigać ludzi smsami i grozić im postepowaniem komorniczym? Próbuję uzyskać wyjaśnienie, jak zwykle bezskutecznie odpowiedz już kilkanaście razy ta sama, że zarząd spółki domaga sie wysłania wszystkich dowodów wpłat od początku współpracy celem wyjaśnienia numeru konta - ani slowa w kwestii zdublowanych faktur z dwoma rożnymi numerami kont. Jakies rady? Wysłałam to wszystko w CC do US, ale teraz chyba powinnam zgłosić próbę wyłudzenia bo jak inaczej coś takiego nazwać? Czy ja się mylę?

@ponownie do Jola

I prawidłowo. Ażeby iść do komornika, to trzeba mieć podstawę i postanowienie z Sądu, a tak to to zwykłe strachy na lachy. A Ty wyślij im te dokumenty dopiero jak podadzą Cię do Sądu, to oni mają obowiązek udowodnić Ci że nie płacisz rachunków, a nie Ty masz robić robotę za ich (usunięte przez administratora) w papierach. Konta zmieniają, bo pewnie firmę komornik i windykacja ściga? Stąd ciągłe zmiany kont bankowych, już się sami w tym gubią.:)

@Jolka Jolka Pomóz

Oczywiście, że to jest gniot prawny. Po prostu skarbówka im się dobrała do czterech liter i w panice robią pewnie kolejne przypały?

Jolka Jolka pomóz
@Jola

Jolka, ale ja opłaciłam te faktury! A dziś dostałam te same faktury z innym numerem konta. Na pytanie jaką zatem fakturę mają w systemie, jak zdarta płyta, że mam wysłać im wszystkie wpłaty, mimo, że wysłałam im dowód wpłaty tejże faktury jak i samą fakturę ( wszystko w CC do US) powiem Ci, że nie mam siły, rozmawiałam dziś z dzielnicowym i idę jutro złożyć doniesienie tym razem już inne - w związku z próbą wyłudzenia. Bo jeśli otrzymujesz wezwanie do zapłaty w ciągu trzech dni już zapłaconej faktury, a za chwile dostajesz tę sama fakturę ale z innym numerem konta a przedsiębiorca zamiast to wyjaśnić każe Ci wysyłać dowody wpłat od początków współpracy( a cóż to ma wspólnego w wystawieniem zdublowanych faktur o dwóch różnych numerach konta). Domyślam się, że Pan Czupryna liczy na to, że jak poprzednio odpisze mi " to nie jest numer naszej spółki" i przestanie odpisywać na maile mimo, że ja już wysalam mu dowód wpłaty jak i fakturę, którą od nich dostałam miesiąc temu - dlatego ja już od dawna wszystko w CC do US Bemowo bo to co ten facet wyprawia jest niebywałe. A jutro wszystko to przekażę na Żytniej. Za stara jestem na takie nerwy. Amen.

Jolka Jolka pomóz
@Jola

Prawdopodobnie tak bo ja już miesiąc temu napisałam do US Bemowo i tego samego dnia nadali numer sprawie - a dziś przesłałam tej babeczce z US te faktury, wszystkie 4, oraz zrzut ekranu tego wezwania z groźba postępowania komorniczego i dowód mojej wpłaty. Ale wiesz na dzień dzisiejszy jaką oni maja fakturę w systemie tylko oni wiedzą ja mam w tej chwili dwie rożne wersje dwóch faktur. Nie wiem czy oni liczą, ze sobie wyślą do komornika te nowe faktury czy co? Właśnie dlatego zgłoszę to na policję, aby takiej sytuacji uniknąć. Ponieważ nie odpisuje mi też Net Serwis chyba trzeba to samo zrobić z nimi, bo do US zgłosiłam tylko 6 G Networks, do Uokik obie firmy. Teraz zostało mi zgłoszenie Net Serwisu do UODO. W dalszym ciągu nie odpisują a Czaplejewicz napisał mi śmieszne pismo, że prosi o nie nękanie. Może dla urzędników będzie bardziej uprzejmy i skory do złożenia wyjaśnień.

do JOLA

Tak wysyłam w tej chwili Jola - wyślę Ci w sumie 4 faktury - po dwie wersje tej samej faktury z tym samym numerem i data załączę Ci także z zrzut ekranu sms jakiego od nich otrzymałam z groźbą, że mam zapłacić w ciągu trzech dni w przeciwnym razie rozpoczyna postępowanie komornicze, wiec sytuacja wygląda tak- otrzymuje fakturę, płacę ją, dostaje sms, z informacją iż nie odnotowali wpłaty - z innym numerem konta poi czym otrzymuję nowa wersje tej płaconej już faktury z nowym numerem konta, wczoraj otrzymałam maila, od prezesa Czupryny, tez Ci go załączę to jest nie do uwierzenia, starszy radcami prawnymi, bredzi o podrobieniu podpisu w odpowiedzi na maila z pytaniem dlaczego otrzymałam dwie wersje tych samych faktur o tym samym numerze i tą samą data. Już wysyłam CI maila. Pozdrawiam. Wysłałam je też do US, i przekazałam wczoraj policji. Jesli jesteś kimś.,kto może pomóć...pomóż nam wszystkim bo to jest niebywałe.

do Joli

Jola mail wysłany - wysłałam Ci też numer telefonu do mnie dzwoń śmiało bo to co tu opisałam to jest wierzchołek góry lodowej, nie da się tutaj opisać tego co ten facet wyprawia w lapidarnym skrócie. Naprawdę rozważam powiadomienie mediów, przecież ten koleś za chwile założy kolejna spółkę i będzie dalej robił to co robi. Ja jestem tym wstrząśnięta i wykończona. Mówię zupełnie serio. Dzwoń do mnie śmiało. Pozdrawiam Agnieszka

Anttek
@niewiem

Potwierdzam konta do wpłat zmieniają się jak w kalejdoskopie, sluchajcie może załóżmy jakiś pokój na discordzie? Ktos się podejmie? Jak się zgadamy wszyscy i zrobimy jedno doniesienie gremialne skończy się kozaczenie.

Agnieszka

Mnie wyłączono usługę :-) ciekawe czy otrzymam fakturę z numerem konta z kosmosu :D

zaczyna byc ciekawie
@niewiem

No to sytuacja wygląda następująco na chwilę obecną mam kilkanaście faktur oraz dubel każdej z faktur- czyli ta sama data ten sam numer ale dwa różne numery konta. Ot zagadka :-), ponadto pomimo opłacenia wszystkich faktur mam wyłączoną usługę co pozbawiało mnie kontaktu z rodzina poza granicami RP. Coraz ciekawiej. Usługę wyłączono mi została po wysłaniu zapytania czemu otrzymałam nowa wersję już opłaconej miesiąc temu faktury ( zażądano ode mnie dowody wszystkich płat od początku trwania umowy - pomimo, że wysłałam dowód wpłaty i fakturę na podstawie której opłaty tej dokonałam. {ponadto okazuje się, że żadne z dwóch konto wymienionych na fakturach nie należy do spółki. Czy ktoś chciałaby coś dodac? To zaczyna być nieco creepy.

Bożena

Możesz powiedzieć, skąd o tym wiesz? Na stronie firmy nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Widzę natomiast kilka ofert pracy: https://www.6gnet.pl/praca.php W ofercie można znaleźć zapis o możliwościach rozwoju, może wiesz, jak wygląda to w praktyce?

brat Edka

Proszę zgłosić zaistniałą sytuację do Prokuratury.

aha
@brat Edka

Ja jestem już tak poirytowana zachowaniem Prezesa tej firmy ( tak naparwdę obydwu firm zarówno 6 G Networks jak i Net Serwis) i jego pracowników, że postanowiłam zgłosić to do mediów, skoro UOKIK działa tak opieszale, możę tzreba mu neico pomóc, to jest niebywałe, że w cywilizowanej Europie komuś się wydaje, ze może się zachowywać w taki sposób.

@aha

Popieram ten ruch w 100%.

brat Edka

Wystarczy wejść w link: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka/ Sprawdzić firmę i wszystko jasne i czytelne.

agnieszka
@brat Edka

Brat Edka niniejszym dokonałam zgłoszenia w dniu dzisiejszym, zważywszy na to co się dzieje, proponuję wszystkim zrobienie tego samego.

krawczyka

Jestem mieszkańcem Warszawy. Domki jednorodzinne. Razem z sąsiadami zmówiliśmy się już w kwietniu 2020 r by pociągnąć światłowód do naszych domów jednorodzinnych. Były obietnice i entuzjazm ze strony pracowniga 6G Networks P. Kamila. COVID - ułatwione przpisy itp ... Wszystko wstrzymane do dziś... Nie ma kontaktu z firmą...

Zostaw merytoryczną opinię o 6G Networks Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 6G Networks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 6G Networks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 6G Networks Sp. z o.o.?

6G Networks Sp. z o.o.
  • Henryka I Brodatego 29