Opinie o Aura Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aura Technologies Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura Technologies Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Marcela Nowy wpis
Inne

Circa dwa razy w roku są wręczane jakieś nagrody... Chodzi o finansowe, czy statuetka pracownika półrocza lub tytuł wręcz? Może jest to taka suma, że pokryje oczekiwania co do premii miesięcznych i to z naddatkiem?

Justyna Nowy wpis
Inne

Szukam teraz pracy zdalnej, widzę na ich stronie że dają taką możliwość. Tylko po co prawo jazdy specjaliście ds. sprzedaży, biorąc pod uwagę że ma być to praca zdalna? Jakieś wizyty u klientów są przewidywane? Jeśli ktoś ma info odnośnie aktualnego wynagrodzenia to będę wdzięczna za info :]

... Nowy wpis
Były pracownik
@Justyna

Tak, jezdzi się do klientów. Sporadycznie, ale się zdarza

Jarosław
Inne

Zdecydował się ktoś aplikować do Aury w ostatnim czasie i opowiedziałby o przebiegu rekrutacji? Widziałem 2 oferty na ich stronie, ale niestety są nieaktualne, bo z 2018, więc byłbym też wdzięczny za ewentualną informację na temat wolnych stanowisk.

Michał
Pracownik
@Jarosław

Oglądamy tylko :) nic poza

Aleksandra
Inne

Serio najtańszy? to po co ta pierwsza rozmowa w takiej sytuacji? Nie przesadzasz troszkę?

Milano Nowy wpis
Pracownik
@Aleksandra

Po to żeby wybrać najtańszego kandydata z grupy najlepiej rokujących...

Administrator

Czy w firmie Aura Technologies Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Nie, część jest na własnej działalności.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Aura Technologies Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Senior Software Engineer (C++). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. jakości ofert pracy
Warszawa
GoWork.pl
(535 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Product UX/UI Designer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i pozyskiwania klienta
Gdańsk
DPS Software Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Informatyki
Jelenia Góra
Zorka Sp. z o.o.
(4138 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Aura Technologies Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa Mapa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

JA
Pracownik
@Administrator

Aura to mała firma która utknęła mentalnie w końcówce lat 90tych. Wielu pracowników pracuje kilka-kilkanaście lat. Atmosfera wśród pracowników jest fajna, większość się dogaduje bez problemu. Nie ma również problemu z bezpośrednimi przełożonymi - większości z nich nie da się nie lubić. Średnie wynagrodzenia w firmie są na poziomie (usunięte przez administratora)brutto (normą jest że pracujący na tym samym stanowisku ludzie mają zupełnie inne wynagrodzenia (usunięte przez administratora). Z jednej strony w firmie można się kilku rzeczy nauczyć lub mieć ta pracę jako drugą (nie ma większych problemów żeby zgrać z drugim etatem czy inną działalnością) z drugiej nie bez powodu wspomniałam o mentalności lat 90. Sama kwestia etyki biznesowej czy zwykłego ludzkiego podejścia zostawia wiele do życzenia. Ok. 80% pracowników nie zarabia tych (usunięte przez administratora)tys. brutto, a w firmie nie ma co liczyć na jakieś sensowne podwyżki (jeśli się już uda "wynegocjować" podwyżkę to na ogół nie przekracza ona tysiąca zł brutto). Chyba nie trzeba się rozwodzić nad kwestią tego, że firma IT, producent znanego oprogramowania w erze 17% inflacji gwarantuje tak niskie wynagrodzenia... Nie bez powodu negocjacje są ujęte w cudzysłów(usunięte przez administratora)(uogólniając: zbywanie konkretnych, istotnych argumentów jakimiś absurdalnymi kontrargumentami np. "bardzo mocno poprawiłam relacje z klientami", "ale przy zatrudnieniu nie uzupełniłaś kwestionariusza"). To co jest naprawdę nie fair to podejście, że jak pracujesz nadgodziny to Twoja strata - znaczy można je odebrać, ale jak nie zrobisz swojej pracy to są pretensje.(usunięte przez administratora) Niestety i tacy są w firmie, dlatego dobrym wyjściem jest po prostu nie dopuszczać do pracy w nadgodzinach.(usunięte przez administratora) Znaczy w opinii rządzących ten szacunek czy wdzięczność za wkład jest okazywana bo raz w roku są wręczane jakieś nagrody, dwa razy w roku są wysyłane paczki i są organizowane wyjścia w okolicach świąt.(usunięte przez administratora) Co do samej pracy - to zależy ona od tego czym masz się zajmować. W części stanowisk jest dość duża swoboda, można realizować własne pomysły i prawie wszyscy pracują zdalnie.

Filomena
Inne

Dla mnie jest to bardzo dobra firma, i świetna praca dlatego nie rozumiem tych złośliwości w niektórych opiniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Aura Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Aura Technologies Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fasolowa 31 A
    02-482 Warszawa
  • NIP: 5271030866 REGON: 11178761 KRS: 0000007963
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Aura Technologies Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii