Opinie o Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, już parę dni temu pokazała mi się ta oferta dla pozostałych pracowników obsługi biurowej. Zakres obowiązków niby jest wypisany ale mimo wszystko zastanawiam się nad tym jak praca wygląda w ujęciu praktycznym, czy możecie mi ją opisać? Mam już przeczytanie poprzednie opinie, zastanawiam się mimo wszystko czy do teraz jest może inaczej

R. Nowy wpis

Nie polecam pracy w Uczkinie. Jeżeli szanujecie siebie i nie chcecie tracić czasu nie składajcie cv tam. Taka rada.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Księgowa?

Odradzam zgłaszanie się tam do pracy

Ciociu Dobra Rada Nowy wpis

Potwierdzam. Chyba, że chcesz stracić nerwy i mieć dużo siwych włosów.

Jak wygląda praca na stanowisku Sekretarka / Sekretarz w firmie Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 3200 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Ciociu Dobra Rada Nowy wpis

Nie idz tam, dobrze radzę.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Księgowa / Księgowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zatroskany obserwator

Jesli chce ktoś wrócić do epoki pozny Stalin wczesny Gierek to polecam jak na rejestracji wygląda reczny komputer ..Co do przyjmowamia pscjenta przez lekarza - brak jakiejkolwiek higieny podczas badania skoro mozna odbierac telefon , chodzic bez fartucha i maseczki

Nie polecam nikomu zatrudniania się tam. Po 3 lub 6 miesiącach mogą od tak człowieka zwolnić (nie przedłużyć umowy) oczywiście bez wcześniejszego powiadomienia o tym pracownika. Pracownik z ogłoszenia dowiaduje się że szukają kogoś na jego miejsce. Nawet nie potrafią w oczy powiedzieć dlaczego tylko Pani Prokurent zwala na decyzję Pana Prezesa a Pan Prezes na decyzję Pani prokurent. Żenada

Agnieszka

No po tym jak to przedstawiasz to słabo to wygląda ale się zastanawiam czy nawet gdy sam z siebie dopytasz czy przedłużą to by skłamali?

IP
@Agnieszka

tak

@IP

Serio tak powiedzieli? Ciężko uwierzyć

@Agnieszka

Agnieszka spojrz na wpis powyżej. Po 3 miesiącach znowu szukają kierownika. O czym to świadczy? Wszyscy są tacy źli ? Czy to jednak może wina osób zarządzających? Odpowiedz sobie sama.

Agnieszka

No jeśli tak to ktokolwiek jeszcze byłby w ogóle chętny na to stanowisko, skoro podobno co 3 miesiące jest podmianka jakaś?

DAT

Historia lubi się powtarzać. I znowu szukają kierownika. Pewnie mija okres próbny. Ciekawe czy obecny kierownik wie że szukają jego następcy?

@DAT

Na pewno nie wie. Zdziwi się jak każą my wykorzystać urlop i zostanie z dnia na dzień bez pracy

kandydat do pracy

Byłem na rozmowie o pracę do zamówień publicznych.. Brak kompetencji osoby prowadzącej spotkanie Pani prokurent. Faktycznie ludzie się zwalniają tam i na siłę kogoś szukają bo ludzie odchodzą z pracy.. Strach tam iść do pracy

Izabela
@kandydat do pracy

Możesz coś powiedzieć o tej rozmowie, że twierdzisz, że brakuje kompetencji osobie prowadzącej spotkanie i o tym dlaczego strach tam isc do pracy ?

kandydatka
@kandydat do pracy

Potwierdzam, oprócz tego szukają osoby, która wszystko ogarnie sama gdzie w innych miejscach na to stanowisko są przynajmniej 2,3 osoby. Kiedy powiedziałam, że chciałabym zarabiać trochę więcej jeśli mam być kierownikiem i specjalistą w jednym bo tak mi powiedzieli to było zaskoczenie. Szkoda bo miejsce wydaje się być fajne. Widać też, że poprzednikom brakowało doświadczenia albo szybko się zmieniali. Na stronie kilkanaście przetargów a w planie postępowań 2... na cały 2022 rok.

Artur
@kandydatka

To nie jest wina tych osób lub ich zbytnich oczekiwań. To jest wina osób zarządzających szpitalem. Masz rację że miejsce jest super. Ma klimat. A i personel szpitala jest super. Ale Zarząd, tu opuśćmy zasłonę. Odpowiadałem za zamówienia i byłem kierownikiem działu. Nie wytrzymałem. Nie tylko ja. W chwili obecnej zamówienia w UCZKIN to stajnia Augiasza. Ogarnięcie tego co tam jest teraz będzie wyzwaniem ale i traumą na dalsze życie w zamówieniach. Samobójcom polecam, rozsądnym odradzam.

Aneta
@kandydatka

@kandydatka odeszłam z działu zamówień z końcem 2021 roku ( po 2.5 roku - tak sama byłam na tym stanowisku i ciągle musiałam byc gotowa do pracy, nawet skrócono mi urlop) Piszesz o braku doświadczeń moich następczyń. To nie tak. One doświadczenie mają ale żadna nie wytrzymała. W ciągu 7 mcy było ich 3 z tego co wiem. Czemu nie wytrzymały odpowiedz sobie sama jeśli jesteś doświadczonym Zamawiaczem przeglądając stronę. Szczególnie ostatni wybryk, zmiana terminu w przetargu nieograniczonym bez zmiany ogłoszenia o zmianie ogloszenia o zamówieniu. Co najbardziej utrudniało pracę? Doskonale wiemy, że w zamówieniach podejmujesz decyzje i musisz mieć podpisy, obowiązują Cie terminy. Tu może je uzyskasz, może nie. Zależy jak zawieje. Tak się nie da pracować.

3 lata pracy

Dopóki był poprzedni zarząd było jakoś ok., no może znośnie. Kiedyś również nie było najlepiej, wiadomo mała firma - wścibskość, zazdrość, prywata itp. Teraz - TRAGEDIA. Po prostu prywatny (usunięte przez administratora) a nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności. W szczególności Pani Prokurent – żenada, brak jakiejkolwiek kompetencji. Podobno jest prawnikiem choć nie mogę w to uwierzyć. Jak to bywa w firmach państwowych przychodzi miotła (nowy zarząd) i wymiata doświadczonych pracowników na stanowiskach kierowniczych bez względu na ich pracę i zaangażowanie, a zatrudniani są nowi tzw swoi (z 2 x wyższym uposażeniem). Kasy na nowych szuka się u najsłabiej zarabiających – jeszcze im obcinając lub ich zwalniając. Dlatego ostatnio mamy taki efekt prasy i nagonki. Nowy Prezes - jest raczej ok, przynajmniej sprawia wrażenie konsekwentnego, elokwentnego itp. ale podejrzewam, ze ma bardzo ciężko ogarnąć jeden wielki bałagan, bałagan który nie powstał teraz, ale konsekwentnie (a nawet wykładniczo) rośnie – prowadząc do nieuchronnego upadku spółki i to chyba już od czasów jej powstania. A może komuś na tym zależy - piękna lokalizacja Kliniki ;). Obecnie atmosfera w pracy – fatalna, brak jakiejkolwiek współpracy, każdy sobie rzepkę skrobie i ma w d…e ogólne dobro UCZKIN-a, bo po co myśląc sobie: to nie moje, dodatkowo mi nie płacą, państwo ureguluje wszystkie długi, a śmietankę i nagrody spija wierchuszka. SZCZERZE ODRADZAM

@3 lata pracy

Zgadzam sie aleprezes to też kawał łajzy ciekawe kiedy ich ktoś wyrzuci na zbity łeb

@Monika

A to prezesa od tak można się pozbyć? Myślałam, że to on zazwyczaj szefuje sobie w firmie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.?

Nemo

A to ktoś tam coś weryfikuje? Niby kto i co? Trudno coś sprawdzać czy weryfikować nie mając zielonego pojęcia o temacie. Ustalają stawkę i do przodu. Prywatnie odradzam. To jest Sp.z o.o. i za chwilę za "bardzo dobre efekty" zostanie wchłonięta przez WUM. No a wtedy może to być praca sezonowa jak przy truskawkach czy jagodach.

@Nemo

A jaka jest ustalona stawka? Wiesz może? A dlaczego odradzasz? Możesz coś więcej powiedzieć?

@Nemo

To takie zagrywki robią spółki, że się tak wchłaniają? Masz jakieś przykłady z innych firm do przytoczenia takich technik, że właśnie to samo im sugerujesz?

WIKI Przeprowadzki

Odradzamy współpracę z uczkin. Są niewypłacalni. Są zgłoszeni do KRD. Ludzi traktują przedmiotowo. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego jeżeli ktoś z takim wystąpi.

Obecny pracownik

O co chodzi w tej firmie to nie wiem. Dział kadr to kpina. Osoba bez kultury i obycia na takim stanowisku asa wiedzą w sumie też nie zabłyśnie!!! Pomyłki przy wypłacie to u MŁ normalna sprawa. Wulgarny, cięty język nawet do koleżanek z zespołu z którymi pracuje na codzień. Kadrowa ma takie słowmictwo jakby ze wsi pochodziła. Szefostwo jest świadome tego co ona robi.....A jej jeszcze nie zwolnili.....to tylko świadczy kto siedzi na górze i jak zarządza szpitalem z którego personel medyczny i pracownicy administracji odchodzą bo nie da się wytrzymać. Panie prezesie zrób coś z tą panią kadrową. .

Jeżeli masz odrobinę mądrości to zapewniam nie jest to miejsce dla Ciebie. Gnębienie pracowników przez Panią Kadrową na porządku dziennym , kłamie , przeklina co chwile stosuje (usunięte przez administratora) przekręca fakty lata po szpitalu roznosi kłamstwa. Bardzo współczuje osobie , która przyjdzie teraz z nią pracować - ostatnia osoba jak wiele poprzednich z tą osobą poprostu nie wytrzymała psychicznie i się zwolniła. Zarząd tragiczny są znani z tego że są niszczycielami i to się sprawdza niszczą szpital. Lekarze odchodzą, pielęgniarki odchodzą ,administracja odchodzi. A jak sami nie odchodzą to ich wyrzucają biorą sobie nowych pracowników za mniejsze pieniądze. Najgorsza firma w jakiej dane było mi pracować! Tak zakłamanych ludzi nie spotkałam w swoim życiu. Marne pieniądze , (usunięte przez administratora) i zastraszanie. To co dzieje się obecnie w firmie UCZKIN powinno być zgłoszone do UWAGI.

Pani Kadrowa powinna dawno wylecieć za to, że jest objęta tajemnicą zawodową, a notorycznie przekazuje informacje osobom postronnym o tym kto ile zarabia. To jest poproatu SKANDAL! NIE polecam pracy w tym szpitalu.

Warunki pracy w administracji to lata 70. Pracodawca nie spełnia ustalonych warunków umowy. Zwolnienia pracowników po konsultacjach z prawnikami żeby było bardziej profesjonalnie. Zwalniają bez przyczyny np. twierdząc że zmieniła się polityka firmy, degradacje pracowników, wyzysk, stanowiska pracy niezgodne z przepisami bhp. Błędne naliczanie wynagrodzeń, pracujesz bez umowy lub aneksu to normalne.

Rzeczywiście jak się wchodzi do środka to lata 60-70, propozycja wynagrodzenia powaliła mnie na nogi. Mało sympatyczna atmosfera. Odradzam

Rekrutacja to porażka. Strach wejść do środka, bałagan i nieprzyjemny zapach w biurze. Kadrowa oderwana od rzeczywistości, nawet nie wie o co spytać...brak kompetencji? A kwesta wynagrodzenia to już inny temat!!! Ponoć bardzo dużo ludzi się zwalnia że względu na atmosferę

Praca w Dziale Kadr i Płac to wielka pomyłka. Bałagan, brak kompetencji osoby współpracującej, niekoleżeńska a atomsfera jest fatalna. Pani w kadrach arogancka, kret, po tupach do celu. Bardzo duża rotacja. Szkoda nerwów i czasu no to miejsce.

Aleksandra

Na pewno praca w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest pracą z misją. Czy tak ważna praca i obowiązki mają odzwierciedlenie w wynagrodzeniach, dodatkowych benefitach?

Anita

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że nikt nie zagląda na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.?

• Sokratesa Starynkiewicza 1/3
    02-015 Warszawa