Opinie o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jedenślad Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jedenślad Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

Rzepak Jan

Jestem nauczycielem WFu dziewcząt w młodszych klasach. Czy jest możliwość wypożyczenia pojazdów mechanicznych w celu wykorzystania ich jako przyrządów edukacyjnych ? Slalomy, rząglowanie piłkami w czasie jazdy itp.

Magdalena Środa

Chce wiedzieć jakie jest w firmie nastawienie do aborcji i kościoła i dlaczego w zarządzie nie ma kobiet ?!?!

Mr. Onak citizen of America

Wie ktoś czy w firmie salary jest płatne poprawnie czy są tak zwane fraud ?

Bałwanek

Wie ktoś czy w firmie jeżeli twarz jest rażąco jest obowiązek noszenia maseczki ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jedenślad Sp. z o.o. na stanowisko Product Owner? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Mariusz Harpun

Czy w firmie są wdrożone najnowsze metody scruma ?

Mark Szpatunberger
@Mariusz Harpun

Oczywiście że tak hahaha scrum jest najważniejszy haha ale czy jest wprowadzony to nie wiem hahaha w ogłoszeniu pisało że jest ha ha

płk. Onak - demokracja ludowa

Nierzetelne chłopaki i faktur niepłacą ? Na to są paragrafy

Borys Jebadenko

Możesz opisać co jest powodem takiej opinii ? Być może doszło do popełnienia przestępstwa bądź wykroczenia, a to trzeba szybko udokumentować żeby się nieprzedawniło

Firma Jedenślad Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Mechanik w mieście Amsterdam. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Ksenia

Problemy z płatnościami - waszych wynagrodzeń? :0 Jak to wygląda, co miesiąc dostajecie niepełne kwoty, czy pełne, ale z poślizgiem? Firma pisze w dawnym ogłoszeniu o pracę, że jest w zespole z szefostwem szczery feedback, ale jak tutaj czytam, to mam wątpliwości...

Pułkownik Oliwa

Firma może i fajne ma założenia i model biznesowy, ale wygląda mi to na pijany statek który zaraz (usunięte przez administratora) w górę lodową, a (usunięte przez administratora)czyli prezes zamiast wziąć się za robotę (usunięte przez administratora) i zatrudnia ludzi którzy mają za niego wszystko robić, a dalej to już każdy chętnie taką fuchę weźmie i poudaje że robi byle by w papierach się zgadzało. No ale może w rzeczywistości tam jest inaczej

smutek

Przychodzę tu wbrew sobie. Nie lubię pracodawców, są nie odpowiedzialni i nie kompetentni. Nie lubię współpracowników- albo udają że coś robią, albo inteligentnie przerzucają rzeczy ma innych albo plotkują. Jest mi źle tutaj.

uciekam

Uciekać stamtąd, jejku, niech szybko mnie ktoś zrekrutuje

Bardzo dużo pracowników samych odeszło. Ja też. Czemu? Atmosfera fatalna. Osoby zarządzające nieodpowiedzialne. Radzę unikać tego miejsca aby nie psuć sobie CV.

Robota

Dużo robty, trochę chaosu, ciekawe inicjatives

Edward
@Robota

Jeśli chodzi o chaos to wina nadmiaru obowiązków czy nie ogarniają bałaganu organizacyjnego? Jak ty to widzisz?

Ejakulacja i Ewakuacja

Dzień dobry państwu, jestem nowojorskim chińczykiem. Prowadzę z rodziną restauracje. Moja żona tam pracuje i bardzo sobie chwali

Dzióbek

Fajna atmosfera, ciekawe projekty, niektórzy współpracownicy są fantastyczni. Minusy jak w każdej innej firmie, nic nadzwyczajnego.

Irena
@Dzióbek

A mogę dopytać jakie minusy masz w tym momencie na myśli? Bo ktoś pisał o jakimś słabym zarządzaniu niedawno i bałaganie w dokumentach. Faktycznie tak jest? A coś jeszcze?

Dzióbek
@Irena

A to nie wiem, bo ja z dokumentami nie pracowałem, ale ogólnie problemy takie jak wszędzie, dużo pracy i mało czasu

Ja pracownik
@Dzióbek

Bzdura, sztucznie podciągana opinia

Beata
@Ja pracownik

To jak faktycznie jest, z czym konkretnie się nie zgadzasz? Jakie ty masz zdanie w takim razie? Bardziej o te projekty Ci chodzi czy atmosferę? ;)

tictac

Gniazdo żmij jest lepsze od tego miejsca. Szef zamyka się w pokoju. Unika nie wygodnych rozmów i kontaktów jak dziecko nie odbierając telefonu lub przerzucając to na innych. Jego żona ma wysokie stanowisko a brak jej wiedzy i komplencji. Nic dziwnego że tutaj ma mega wysokie stanowisko bo żadna inna firma nie dala by jej nawet managera.

@tictac

Witam, W ogóle firma jeszcze funkcjonuje i ma jakieś zaplecze finansowe? Bo nie mogę jako podwykonawca doprosić się o zapłatę dwóch faktur.

także klient
@Klient 2

funkcjonuje ale wiele osób nie ma zapłacone za usługi. Od dawna. A to, że nikt nie odbiera i nie odpisuje to standard tam - od zwykłego pracownika aż do zarządu.

@także klient

A jakieś światełko w tunelu że wgl zapłacą? oddałem ich już do windykacji ale zastanawiam się już nad sprawą sądową Rozumiem, że firma posiada jakiś majątek ?

rozczarowanie

niestety ale muszę to napisać - bardzo kiepska atmosfera, przerzucanie obowiązków, plotkarstwo, brak kompetentnych przełożonych :(

tak
@rozczarowanie

W skali pół roku poza zarządem odeszła połowa pracowników przychodzących do biura. Unikać tego miejsca

hej współpracownicy. czy wy też nie macie przelewu ma czas za pracę? Jeśli czyta to pracodawca to tylko przypinam że macie obowiązek terminowej wpłaty lub sprawa zostanie zgłoszona do PiPu.

Olga
@pracownik

Hm, a to pierwsza taka sytuacja czy jednak powtarza się już któryś raz? :/ Nie próbowałeś zgłosić się do kadr, może twój przelew utknął gdzieś w banku?

klient

Nie możemy polecić. W praktyce ze wszystkim problem ale chyba największy z niedotrzymanymi terminami i osobami, które w ogóle nie odpisują na maile i nie odbierają telefonu.

@klient

Zalegają mi faktury za wykonane usługi. Ma ktoś może kontakt do księgowości lub do osoby decyzyjnej w płatnościach?

Zostaw merytoryczną opinię o Jedenślad Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jedenślad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jedenślad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jedenślad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jedenślad Sp. z o.o.
  • Komitetu Obrony Robotników 56