Opinie o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jedenślad Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jedenślad Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jedenślad Sp. z o.o. w Warszawa

Pułkownik Oliwa

Firma może i fajne ma założenia i model biznesowy, ale wygląda mi to na pijany statek który zaraz (usunięte przez administratora) w górę lodową, a (usunięte przez administratora)czyli prezes zamiast wziąć się za robotę (usunięte przez administratora) i zatrudnia ludzi którzy mają za niego wszystko robić, a dalej to już każdy chętnie taką fuchę weźmie i poudaje że robi byle by w papierach się zgadzało. No ale może w rzeczywistości tam jest inaczej

Akumulator Gate

W tym fachu jest tak że raz się jest w walizce, a raz poza nią. Pewnie was rozczaruje, ale z żalem musze powiedzieć że najważniejsze jest żeby płacić faktury, bo to bardzo precyzyjnie określą kodeks skarbowy. Inaczej trzeba się skryć w kryminale przed zamachami.

@Naczelnik Mieczysław

O co chodzi z tym poziomem cen w palcówce? Czy remont prócz nich cokolwiek jeszcze zmienił? Ponosi się faktycznie jakieś koszty? Teraz po nowym roku macie planowane jakieś zmiany w tym zakresie? nie wiadomo co myśleć po takich opiniach

Nikt nie udziela odpowiedzi na zapytanie o premie a teraz jeszcze ktoś pisze ze występuje zła atmosfera? a dlaczego, co ją powoduje? I czy na każdym stanowisku można ja odczuć? Kiedyś pokazała mi się oferta pracy w biurze i zastanawiałam się przy tym czy nie są prowadzone także staże?

Gigi
@elo mordy

Jak można zweryfikować te informacje? i przede wszystkim nawet jeśli Panie z infolinii dzwoniły to jakie maja poświadczenie, że osoby trzecie mówiły o stanie faktycznym? Także widziałem ofertę od firmy i myślałem ze o pracy poczytam a nie jakichś długach. Wole mieć pewność

Maryśka Nowy wpis

cześć. interesują mnie zarobki Graphic Designera. Kiedyś w ofercie było napisane, że do około 10 tys można było sobie wyrobić. Tylko na jakiej zasadzie? Czy to były kwoty z jakimiś premiami już?

Dildo Nowy wpis

A wypłaty są na czas ?

Kacha Nowy wpis

Czy pracownicy biurowi zabiorą glos w sprawie tych wspomnianych przez poprzedników faktur? Sama byłam zainteresowana zatrudnieniem jako specjalista ds. B+R, głownie ze względu na doświadczenie, widzę ze tylko rok jest wymagany. czy więc miały miejsce jakiekolwiek obsuwy?

Figurant kaleka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jeżeli mam sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej to znajdzie się miejsce dla mnie ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jedenślad Sp. z o.o. na stanowisko Product Owner? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy na każdym dziale jest słabsza atmosfera tak jak napisano wcześniej? Myślę teraz konkretniej o tej ofercie dla specjalisty ds. B+R. teraz gdy kogoś poszukują to piszą o zarobkach od 7 500 do 9 000 zł. możecie się co do nich ustosunkować? Na jakiej zasadzie powstaje ta różnica w widełkach?

elo mordy

Nie wiem z czego ma płacić jeżeli firma nie płaci faktur podwykonawcom.

@elo mordy

A na te faktury są w ogóle jakieś dowody? Bo jeśli by tak było to faktycznie tak jak piszesz trudno chyba kogoś zatrudnić? teraz widzę, że ta oferta jest na umowa o pracę to tym bardziej firma bierze na siebie koszty zatrudnienia. te tematy nie są już rozwiązane?

Wysyłając CV trzeba zrobić to wraz ze zdjęciem? Wole się upewnić, bo ktoś o swoim avatarze z FB wspominał. jakieś jeszcze informacje powinny się w nim znaleźć żeby móc zwiększyć swoje szanse? Planuje aplikować na elektryka, oferta teraz wisi

blacar

Brak premii, brak nawet kasy na święta. Atmosfera, raczej przedszkole i plotkarstwo

Doktor Ptak
@blacar

A czy prezes może podejmuje jakieś działania zmierzająca do sprzedaży spółki lub kontrolowanej upadłości?

elo mordy

Z tego co mniej więcej podliczyły dziewczyny na infolinii, od firm które dzwoniąc podają kwoty to jest około 80 000 PLN

Gigi
@elo mordy

Od czego uzależniona jest premia w firmie Jedenślad Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 25 czerwca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Product Owner.

Akumulator Gate

Naczelnik Mieczysław
@Akumulator Gate

Co ty ?! Wiesz ile kosztuje dzień w mojej placówce teraz po remoncie ? Ceny są porównywalne ze szeratonem !

@Naczelnik Mieczysław

Upublicznianie tutaj danych osobowych z tego co wiem raczej jest niedopuszczalne. I poza tym co to zmieni w warunkach? tutaj ktoś pisze w ogóle w liczbie mnogiej. Chodzi o cały zespół i atmosferę pomiędzy ludźmi czy może o jakiś jeden główny dział? Ile ich w zasadzie maja?

Czy serwisanci otrzymują niezbędne narzędzia do pracy? jeśli tak to co w ich skład wchodzi? Znajdzie się miejsce na telefon służbowy? Pytam, bo o jakimś dzwonieniu jakiś czas temu pisali a teraz jak widnieje oferta właśnie dla serwisanta to właśnie jakoś za dużo nie piszą o tym co docelowo Pracodawca oferuje w zmian, widzę tylko wymagania i zakres obowiązków

Oliwka

Co się teraz dzieje w biurze? nie wiem jeszcze o co chodzi z tymi niektórymi opiniami, musiałabym się wdrożyć na stanowisko? wiem, że była oferta po prostu na office managera i przyszłam spojrzeć co słychać. To była akurat opcja na prace stacjonarna z pełnym etatem. A macie może jakieś zdalne stanowiska? pól etatu wchodzi w grę?

Nosorożec Europejski

W firmach jednopłciowych robi się tyle samo zysku, a czasami więcej niż w różnopłciowych

Oluś
@Nosorożec Europejski

To jest opinia na temat pracy u was w firmie czy nie jest to z nią związane? Pytam, bo mnie bardziej by interesowały aktualne przyjęcia do was na serwis. Są miejsca? Widziałem ofertę z tamtego roku w kontekście pracy przy pojazdach elek., podana była wtedy kwota to 5,500 zł., ile teraz się zarabia?

J. Czerpak
@Oluś

To zależy od rodzaju umowy. Kiedy wypłata przyjdzie, po terminie to odsetki, a także czy sąd zasądzi jakieś odszkodowanie. Jeszcze dochodzą benefity pracownicze jak L4, multisport czy ciążowe, ale to tylko dla zarządu. Dla Pana panie Oleczku jest wypowiedzenie w trybie natychmiastowym.

@J. Czerpak

Odsetki normalnie są przyznawane? Mnie to by o UoP chodziło rzecz jasna jeśli już dopytujecie o zależność w tym zakresie. Ona w opisie od razu jest dostępna, wiec nie ma problemu z jej podpisaniem? Jeszcze jakieś inne zasady występują? w opisie nie widzę szkoleń, czy to oznacza ze musze przybyć zwarty i gotowy? Na jaki inni rozwój można sobie zatem pozwolić?

Ormowiec Jasiek

No ustawowo się odsetki I szkolenia należą jak urlopy, a jak jest w praktyce to trzeba by dochodzenie zrobić

Historyk Piotr Zykzak

Aby lepiej zrozumieć skąd tyle negatywnych opinii o firmie. Nie wystarczy znać branży i problemów jakie występują podczas prowadzenia dzialalności. Trzeba przyjrzeć się osobowości prezesa, która raczej no nie jest skomplikowana i wtedy wszystko staje się jasne. Łukasz jest mistrzem działań pozornych. Zawsze tak się ustawi aby uniknąć odpowiedzialności i zrzucić ją na kogoś innego. To jest chyba powód dlaczego ta firma już któryś rok funkcjonuje.

Jacek

Jest w firmie chociaż jedna osoba która ma wybitne osiągnięcia w czym kolwiek ?

@Jacek

Co mogą oznaczać te wspomniane wybitne osiągnięcia? I czy na taki rozwój można sobie pozwolić w samym biurze przy KOR? Była taka oferta kiedyś i w opisie zawarł się rozwój i wzmianka o jakichś ciekawych projektach. Czyli jakie teraz ostatnio były wdrażane?

Trybuna ludu

Ja jestem zaszokowany organizacją transportu w Warszawie. Na ulicach praktycznie nie ma motorków, ale nie nie ma bo brakuje. Tylko nie ma bo jeździ dokładnie tyle ile jest potrzebne. Tam na górze ludzie myślą, jak to zrobić żeby co do sztuki wyprodukować. To jest szczyt organizacji.

Pytanie filozoficzne

Kto kogo ? Prezes czy managerowie czy udziałowcy ? Kto zarządza spółką w kluczowych decyzjach ?

Gabriela Rzepa

Tu jest pararise, raj dla menadżera, dyrektora albo prezydenta. Państwo wyobraźcie sobie że wchodzę do biura. Siedzę w tym biurze 8, a bywa nawet że więcej godzin i telefon do mnie nie dzowni, bo nikt nie dzwoni. Ja nie wiem może nie łączy. A jak zadzwoni to jest kto inny, co nie ma do mnie żaden interes. Także ja tylko mówię sorry, pomyłka i mam święty spokój. U mnie w biurze, nie będę mówiła gdzie żeby nierozszyfrowywac tego miejsca. Ja rano nie mogłam otworzyć drzwi. Bo tam były sterty papieru z faxu z całego świata. A tutaj niedość że ten fax mi niczego nie blokuje to jeszcze wciąga i mam jedną kartkę mniej. Ja tu chce zostac do konca zycia, bo tu jest relax. Potem wroce do domu I moge w ogrodku pokopac czy rowrem sie przejechac. Nikt mnie nie obserwuje. Mam pieczatke firmową I tylko wysyłam raport raz w miesiącu że wszystko jest ok. Ja tu zrobię wszystko żeby tu pozostać na zawsze.

Rzepak Jan

Jestem nauczycielem WFu dziewcząt w młodszych klasach. Czy jest możliwość wypożyczenia pojazdów mechanicznych w celu wykorzystania ich jako przyrządów edukacyjnych ? Slalomy, rząglowanie piłkami w czasie jazdy itp.

Magdalena Środa

Chce wiedzieć jakie jest w firmie nastawienie do aborcji i kościoła i dlaczego w zarządzie nie ma kobiet ?!?!

Zostaw merytoryczną opinię o Jedenślad Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jedenślad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jedenślad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jedenślad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jedenślad Sp. z o.o.
  • Komitetu Obrony Robotników 56