Opinie o Accen Fall Arrest Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Accen Fall Arrest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accen Fall Arrest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accen Fall Arrest Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Inga Nowy wpis

Może natomiast na dziale sprzedaży da rade wyżej awansować? z rok temu pisano tu ze na produkcji niestety się nie da. ja natomiast widziałam w ofercie dla Specjalisty ds. sprzedaży, że oferują wewnętrzne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, przekładają się one na polepszenie warunków pracy?

Jak wygląda kwestia awansu w Accen Fall Arrest Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Produkcji?

Niki Nowy wpis

Pracownik produkcji, nie ma możliwości awansu, czy też premii w strukturze firmy

Mimo wszystko wiecie może czy temat tych prowizji od sprzedaży jest już ogarnięty? Można mieć wszystko na piśmie w razie czego? Ktoś tu pisał kiedyś ze jak słownie się człowiek ugadał to czasami mogło chyba pójść cos inaczej… była kiedyś oferta na takim portalu właśnie dla specjalisty ds. sprzedaży i zastanawiam się czy tutaj można w ogóle dokumenty wysyłać na zapas? są spontaniczne aplikacje?

I co dalej nie wiadomo ile osób na magazynie robi? jeszcze w lutym ktoś o to pytał i ciekawi mnie czy po tylu miesiącach liczba a bardzo wzrosła? Teraz niedawno konstruktora potrzebowali u siebie i przyszłam w zarobkach się zorientować, ale aktualnych komentarzy jakoś nie widzę. Czy wiec oprócz samego wynagrodzenia możecie także opisać styl pracy? jaka występuje kultura?

Kukuryku

Pracowałem tam, ekipa była okej ale szef skutecznie uprzykrzał życie przy okazji nie wypłacają umówionej słownie prowizji od sprzedaży. Nie polecam współpracy z Panem dudu ;)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Accen Fall Arrest Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy w firmie Accen Fall Arrest Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Kkk

Tak, choć jest jeden emeryt , który miał zlecenie

Emilia
@Kkk

O a można spytać na jakim stanowisku pracuje? I to oznacza, że gdyby mój wujek chciał się tu przyjąć to nie będzie problemu na taką formę umowy?

???
@Kkk

Ilu w tej chwili jest magazynierów? Bo widzę, że pojawiły się oferty pracy na magazynie.

Karol

Zgadzam się z przedmówcami.. pracowałem tam prawie 2 lata. Wróciłem z 3 tygodniowego L4 (usunięte przez administratora) i dostałem wypowiedzenie. Szef Marcin , bo tylko on tam już zarządza, bardzo nie lubi ludzi korzystających z opieki na dziecko, L4..wizja że mam w grudniu/styczniu operację i nie będę w pracy ok 6-9 tyg , pewnie również wpłynęła na wypowiedzenie umowy . Wypowiedzenie dostałem w zasadzie z samego rana, bez podania konkretnych przyczyn zwolnienia, w erze plandemii "słaba sytuacja finansowa firmy" wystarczy by zrezygnować z pracownika... Pracowałem na stanowisku magazyniera ok 1.5 r, przy rządach nowego szefa z Radomia (którego też już podobno nie ma)zostałem kierownikiem magazynu, przejąłem obowiązki z działu zakupów i transportu (ponieważ jedna z pracownic się zwolniła)oraz oczywiście magazyn. Będąc samemu na magazynie (nie liczę Pana Kazimierza(emeryta), który robi inne rzeczy, bardzo ważne i pochłaniające mnóstwo czasu, cierpliwości i zdolności manualnych), byłem na magazynie sam. Zero pomocy z żadnej strony. Nie jest możliwe, prowadzenie wszystkiego samemu, łącznie z wysyłkami, przygotowaniem materiału na realizację, rozliczeniem tego, przyjęciem dostaw , ogarnianiem programu operacyjnego maili oraz asany .. Podstawowym problemem na magazynie jest brak oprogramowania magazynowego ! Korzystają z programu "uniwersalnego" , a tak naprawdę kadrowo księgowego. Nie możliwe jest 100% pilnowanie stanów magazynowego , bez odpowiedniego oprogramowania. Jeśli chodzi o współpracowników, to atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, poranna kawa, luźne rozmowy, genralnie każdy wiedział co u kogo słychać, nawet w życiu prywatnym.,może ktoś czasem palnie głupotę, ale przecież tak to jest w dorosłym życiu. Mimo tego że zostałem zwolniony, firmę będę wspominał dobrze, chumory szefa są częste i zmienne, ale do zniesienia. Praca poniedziałek piątek 7 15 to duży plus ,na wynagrodzenie nie będę narzekał. Myślę że gdyby zatrudniono mi pomocnika , wyglądało by to inaczej.. Na chwilę obecną , mam wiedzę że zatrudniono 2 magazynierów. Kompletnie nie rozumiem w tej sytuacji mojego zwolnienia ..

@Karol

już nie pracują bo nie wytrzymali ;v

@ktoś

Bo normalni nie wytrzymają, tylko nieliczni nie mając wiedzy mogą się bujać bo Emiratach służbowo, reszta wyśrubowane normy i statystyki i łeb nisko żeby przy kolejnym fochu szefa nie wylecieć, Karol nie byłeś pierwszy i ostatni :)

ktoś

Zła sytuacja finansowa jest dla pracowników, wiadomo że nie dla kierowników-menagerów-dyrektorów-prezesów... Ale powoli łódź tonie :)

@ktoś

O co chodzi z tym "łódź tonie". Czy firmie grozi niewypłacalność?

@Michał

Opóźnienia w wynagrodzeniu już były .. Jeden z szeryfów łaził i zapisywał na kartce , kto może dostać wynagrodzenie w innym terminie ..

@Karol

Długie są te opóźnienia z wypłacaniem wynagrodzeń?

@Aneta

Nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć, bo ja nie wyraziłem zgody na opóźnienie wynagrodzenia, więc dostałem pieniądze zgodnie z umową. Chociaż raz było kilkudniowe opóźnienie dla wszystkich pracowników..

@Aneta

Sprawdziłem, od września 2021 roku były problemy, wtedy się zaczęły opóźnienia , dostałem wypłatę 13 .. Aktualni pracownicy Ci nie powiedzą nic, bo się boją że ich łysy z dnia na dzień wyrzuci z roboty.. to dla niego standard ..

Agata
@Karol

to jak to jest, wlasciciel pyta pracownikow czy moze im pozniej wypłacic kase i ktoś się na to w ogóle zgadza? przeciez to jest nie do uwierzenia !

Danuta
@ktoś

Ale chyba w końcu ktoś przyszedł i został, co? Bo ogłoszenie jest nieaktualne od 3 miesięcy, a nowego nie ma :))

@ktoś

Bo widocznie się za mało starałeś, może był bałagan na miejscu pracy, takie rzeczy się zdarzają.

@Aneta

Ciężko samemu na magazynie mieć porządek, biorąc pod uwagę , że przygotowywać materiał na montaż i wysyłki trzeba było robic,mało tego przejąłem obowiązki koleżanki która się zwolniła (już ja łysy przekupił i sciaglan spowrotem ), tak jej nie podobały się nieporządki na magazynie i gwarantuje że to jej zawdzięczam wypowiedzenie ;) Jej wieczne "tak być nie może" dołożyły do tego cegiełkę, albo nawet zbudowały potężny fundament :) Generalnie to co tam się dzieje już mnie nie interesuje , z odprawą która musiałem wywalczyć dzięki inspekcji pracy zamknąłem ten etap ;)

@Agata

Tak było !

@Aneta

Mam jeszcze nadzieję że koleżankę, która wyrzucili z dnia na dzień , bez podania konkretnych przyczyn zwolnienia , moja odprawa popchnie w kierunku wystosowania do właściciela informacji o wypłacie odprawy.. Głęboko na to liczę i nawet dam Jej gotowe pismo ;)

Przemysław
@Karol

Ile dostałeś odprawy? Jedną pensje więcej czy dali większą kasę? Pytam bo jakby mnie się przydarzyła taka sytuacja to lepiej wiedzieć co robić nie?

@Przemysław

1 pensja, ale to jest inaczej liczone i +- 1000 więcej

nieważne

Bardzo dużo pracy, ludzie chodzą zestresowani bo szefowie mają humory jak dzieci, jak się do Ciebie nie odzywają to znaczy że jesteś na liście do wylotu, sami nie potrafią się dogadać między sobą, ludzi potrafią zwolnić z dnia na dzień, nawet do komputera nie można podejść po dostaniu wiadomości że kończą z Tobą współpracę a nawet do końca nie wiadomo dlaczego. Dużo wymagań, statystyk i innych podobnych jak w gigantycznej korporacji.

@nieważne

Widzę, że atmosfera w pracy jest kiepska... A chociaż ta duża ilość czynności, wymagań jest wynagradzana jakąś dobrą pensją?

GOŚ

Tragedia! Pracy ogrom, wyzysk ludzi, wieczne pretensje. Nikt normalny nie przerobi ilości pracy jaką żądają. Brak wdzięczności.

Czy można liczyć na stała posadę w tej firmie?

az

Praca taka sobie, zarobki słabe.

Sruthudew

Czy tu pracują eksperci? Czy raczej amatorzy , ale za to zatrudnieni, bo tani? Bo byli najtańszi na rynku? Jak jest? Jakie kryteria? Czy warto w to wchodzić?

Sruthudew

Co ta firma oferuje? Ludzie? Zarobki? Poziom wykształcenia tych ludzi? Czy managerowe mają wykształcenie na poziomie? Czy maja szanse z konkurencja?

Nie Tak Moze Tak Moze NIE

Co sądzicie o tej spółce? LUDZIE? ATMOSFERA? ZAROBKI? BRUTTO? NETTO? MOŻLIWOSCI ROZWOJU? Czy jest w ogóle sens się spotkać z nimi?

Zostaw merytoryczną opinię o Accen Fall Arrest Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Accen Fall Arrest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accen Fall Arrest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Accen Fall Arrest Sp. z o.o.
  • Ujejska 17A
    42-520 Dąbrowa Górnicza

Accen Fall Arrest Sp. z o.o.