Opinie o Europa Inwestycje Sp. z o.o. w Poznań

Europa Inwestycje Sp. z o.o.
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Europa Inwestycje Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Luko Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na handlowca do firmy. Moje wrażenie. W KRS firma widnieje jako SP ZOO z kapitałem zakładowym 50 tyś zł. Przeglądając stronę www firma wygląda ciekawie. Siedziba firma to dom jednorodzinny. Firma mieści się na parterze ( piwnica). Firma niby działa ogólnopolsko ale ma się wrażenie jakby się przyszło do jakiegoś małego biura. Firma zatrudnia 4 osoby. Firma korzysta z tradycyjnych narzędzi marketingu bezpośredniego - telefon i e-mial. Nie ma w firmie wdrożonego CRM, czyli nie ma automatyzacji działań.

Bolderlands Nowy wpis
@Luko

Niestety jest to firma o nie dużym zakresie

Bolderlands Nowy wpis

Nie polecam korzystania z wybudowanych obiektów - ciekną !!! Moje sugestie dla Europa Inwestycje Sp. z o.o.: Prośba o nie oszukiwanie klientów oraz rzetelnie wykonywanie budów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Good we trust

TakNie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne wieści, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Europa Inwestycje Sp. z o.o. w mieście Poznań nie ma żadnej opinii.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Europa Inwestycje Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Europa Inwestycje Sp. z o.o.