Opinie o Olatex International Sp. z o.o. w Bieliny Kapitulne (do 1999)

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olatex International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Olatex International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olatex International Sp. z o.o. w Bieliny Kapitulne (do 1999)

Kochani nie zgodzę się z poniższymi komentarzami...Po kilku dniach pracy mogę z czystym sumieniem wypowiedzieć się w paru kwestiach.. Po pierwsze kierownik jest bardzo miły i posiada bogata kulturę osobistą , a także wiedzę co jest bardzo ważne bo bardzo dobrze prowadzi firmę. Prezes takiego człowieka szukać ze świecą.... Warunki pracy też są dobre, jeśli chodzi o umowę można dostać spokojnie umowę o pracę. Jak najbardziej polecam firmę ????????????

Leszek
@W du*** Cię mam

Rozumiem że nie dogadujesz się z kierownikiem i masz jakieś zastrzeżenia ale o co chodzi z PIP? Warunki pracy są niezgodne z przepisami? Wyjaśnisz?

Aaa

Codziennie przeglądam sobie oferty pracy i z tego co widzę to w Kielcach ogłoszenie od tego pracodawcy w ogóle nie znika od kilku miesięcy. Więc albo jest tam taki przemiał ludzi, albo już nikt tam nie chce pracować. Co by to nie było wychodzi na to, że zamieszczone negatywne komentarze są prawdziwe. Na pewno bym tam nie aplikował.

@Leokadia

Powoli zaczynają się upały i ciekawi mnie w sumie, czy będzie coś z tymi warunkami pracy robione. Na pewno nie jest dobrze pracować w wysokiej temperaturze. A wiesz, czy bywają takie praktyki, że jak jest upalnie to pracownicy są puszczani wcześniej do domu albo przychodzą wcześniej, gdy z rana ten upał nie doskwiera jeszcze tak bardzo?

Dzień dobry, przy wycenie towaru na produkcji ktoś pracuje?? Podali w ogłoszeniu umowę zlecenie, nie ma możliwości dostania uop? Nawet po okresie próbnym? Zlecenie mnie nie urządza kompletnie:/ Zaraz potem firma wspomniała o stabilnej pracy.. jak może być stabilnie przy uz? Czy się pomylili? Piszą też o dobrych zarobkach, a to ile oferują już na rękę? Atmosfera na produkcji jak tam? Dużo was tu robi na jednej zmianie? Są nadgodziny jakieś?

Neo Nowy wpis

Co oni się tak ciągle ogłaszają ostatnimi czasy oferty typu Opertar Wózka, Magazynier praktycznie zamieszczane codziennie a różnych stronach, ktoś wie o co kaman?

Zoro Nowy wpis

Firma wykorzystuje ludzi.Na urlop nie można iść 2 tygodnie itp(usunięte przez administratora)

@Zoro

W jaki sposób pracownicy są niby "wykorzystywani"? Jest to poważne oskarżenie, więc wypadałoby, abyś wyjaśnił, jeśli faktycznie tak jest... Dlaczego nie można iść na urlop na 2 tygodnie? W takim razie ile najwięcej dni wolnego można wziąć?

Jakie wartości są cenione w Olatex International Sp. z o.o.?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olatex International Sp. z o.o. na stanowisko Praca wycena towaru bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Pracująca
@Kasia

Jeśli po kilku dniach pracy jesteś już tak bardzo w stanie postawić przełożonych na piedestale zaajebbistosci to współczuję IQ... Ps. Powyższa opinia typowego (usunięte przez administratora).

Mart
@Kasia

Kierownik nie zna słów miły, kultura osobista Traktuje ludzi jak śmieć wiecznie ryczy , miesza ludzi z błotem Krzyczenie oznacza SŁABOSC

Bardzo imponująca i wysoka kultura osobista. Tylko pogratulować. Pozdrawiamy

Łukasz
@Kasia

Po kilku dniach pracy? Dobre. W każdej pracy pierwsze parę tygodni jest tzw. okres ochronny, czyli każdy udaje grzecznego, miłego i do rany przyłóż. Ty po paru dniach robisz ocenę firmy? Zalatuje ściemą.

W du*** Cię mam
@Kasia

Hahhahaga dobry żart Kierownik z kultura chyba ludowa haha Prezesa że swieca szukać hahah zwykli (usunięte przez administratora) nic więcej ta firma nie powinna istnieć urzad skarbowy i PIP powinien zamknac ten (usunięte przez administratora) Nawet ludzie nie wiecie co za waszymi plecami tam się wyrabia ..

Leszek
@W du*** Cię mam

Zuzanna

Ta praca przy wycenie towaru, co się ogłaszają, to jest w ogóle coś na dłużej? Czy raczej tak, żeby dorobić? Bo mi się tak kojarzy tego typu praca, ale na dobrą sprawę to nie wiem, nie napisali w ogłoszeniu, które znalazłam, dlatego się tu do Was zwracam.

Aldona

Powiedzcie, czy to zatrudnienie jest też bezpośrednio przez pracodawcę? Bo jest takie ogłoszenie na pracownika do wyceny towaru przez urząd pracy, ale też każą się zgłaszać do pracodawcy w sprawie pracy. No i się zastanawiam, bo zależy mi na pracy, ale przez urząd to trochę mniej niż tak normalnie.

qwerty

A gdzie to ogłoszenia? Bo ja tylko na jakąś starą ofertę na produkcje natrafiłem ale to sprzed dwóch lat. Tobie się coś nie zgadzało w ustalonej z nimi stawce?

Czy atmosfera w firmie faktycznie jest taka zła? Podobno jest duża rotacja, ludzie przychodzą i zaraz odchodzą ... To przez relacje, czy coś jeszcze jest nie tak? Zastanawiam się o co chodzi z tą brygadzistką, co takiego robi, że ma to aż taki wpływ na pracę?

Irek

Jak (usunięte przez administratora) co masz na myśli? Przelewają mniej niż powinni czy jak? Jak to tłumaczą? Napisz proszę coś więcej, bo to ważna sprawa ...

Donia

Dziękuję Bogu że mam ten etap mojej kariery zakończony! Nie polecam pracować w Masłowie na sortowaniu - kierownik dobry człowiek , ludzie ok - to jednak tylko pozory ! Brygadzistka Ola - ledwo co mleko spod nosa wytarła (usunięte przez administratora)

Denis

Najlepiej to znają ją kierowcy w tej firmie

Olatex International Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji w miejscowości Masłów Pierwszy. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Xyzhh

Pracowałam i nie polecam zła atmosfera pracy. Ogłoszenia do tej firmy pojawiają się non stop na Facebooku i innych stronach wiedząc że ludzie przychodzą i zaraz uciekają...

Eliza
@Xyzhh

Ile udało ci się przepracować? Ciężko maja kobiety na produkcji czy daje sie rade? Co do tej atmosfery, ciężka wśród pracowników czy raczej kierownictwa? Z zarobków chociaż byłaś zadowolona? :(

Aaa

Misia
@Aaa

Szczera prawda. Nie polecam pracy w Olatex. Kierownik poniza, krzyczy i wyzywa pracowników. Przez 8 godz nie możesz słowa powiedzieć, bo zaraz dostaniesz opiernicz . Warunki pracy straszne straszny ziąb w zimę w lato duchota., na hali nie ma wody i nie dostaniesz jej. Łazienka (usunięte przez administratora) i brud. Jadalnia koło łazienki szkoda gadać... Najniższa krajowa plus dwie soboty na czarno ehhhh. Nie nie i jeszcze raz nie. !!!!!!

@Misia

A na halę to w ogóle można wnosić wodę? Zlokalizowanie toalety przy jadalni raczej nie powinno być zaskakujące, to nie pierwsze miejsce gdzie tak układ pomieszczeń jest. A te soboty co je wspominasz to przymusowe czy dla chętnych...?

Leokadia
@Justyna

(usunięte przez administratora)Chodz o to, że gdy jest bardzo gorąco i temperatura przekracza 26 s chyba, to pracodawca nie tylko powinien ale wg. Przepisów kodeksu pracy ma obowiązek dostarczyć pracownikom wszczególności fizycznym wodę do picia ( butelkowaną - nie tą w kranie koło kibla).

@Leokadia

Nie polecam pracy w Olatex, niestety ktoś powinien się zająć tym co tam się dzieje. Pracują tam często super ludzie, ale niestety nie są wykorzystywani. Sprawa dla odpowiedniego urzędu.

Barbara

Ale co się dzieje takiego i dla jakiego urzędu, bo wiesz może być PIP lub SANEPID i jeszcze kilka? Ludzie nie są wykorzystywani to chyba dobrze? Czy chodzi ci że ich potencjał jest marnotrawiony?

@Barbara

Bardzo dużo się dzieje od właścicieli którzy za nic mają prawo kodeks pracy i warunki w jakich pracują po ile pracują i w jakim bałaganie .dużo by wymieniać i tak powinien wejść tam sanepid i pip

@Ania

Skoro twierdzisz, że powinien to czemu tego jeszcze nie zrobili?

Wacław
@Justyna

Bo w Kielcach i w całej Polsce pracownik nie może zgłosić anonimowo nieprawidłowości do jakich dochodzi w jego miejscu pracy. Jeżeli odmówi oficjalnego zgłoszenia z podaniem nazwiska to PIP nawet nie kiwnie palcem. Nie może również zastrzec tych danych tylko do wiadomości pip, musi występować nieanonimowo wobec zakładu pracy, no i oczywiście musi pracować w tym zakładzie. Nie może być byłym pracownikiem i nie może występować przez osoby trzecie. Masz odpowiedź. Po takim zawiadominiu pracodawca z miejsca zwalnia pracownika, który doniósł a urzednik z pip ma sprawę załatwioną. ( A może jakiś granta wpadnie od tego pracodawcy ?)

Sylwia

Pracowałam kiedyś w tej firmie i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami . Wszystkie znane mi osoby, które nie pracują już tam , wyleciały za kradzież ! To jest zarzut do firmy ? Serio ? A który pracodawca pozwoli się okradać ? Warunki pracy są jak najbardziej ok , szefostwo również . Wystarczy być człowiekiem , żeby być dobrze traktowanym. Uprzedzę potencjalne zarzuty i powiem , że ja już nie pracuję, bo mieszkam obecnie w innym rejonie kraju, ale jeśli firma dalej będzie się rozwijać jak dotychczas , to kto wie ..

@Sylwia

Możliwe, że te rozbieżności w opiniach wynikają z odmiennych okresów kiedy pracowaliście tutaj? Czy tym ostatnim zdaniem sugerujesz otwarcie przez nich nowego oddziału? To ile teraz mają i gdzie?

@Justyna

Nie znam aktualnych danych, ale dużo -od Łodzi , przez Częstochowę , Katowice , na południe Polski

Wiki
@Sylwia

Nie ma to jak rzetelna opinia firmowego trola który nadaje z ciepłej posadki wiadomo coś w obronie trzeba napisać ale z kradzieżą to już grubo pojechałaś bo kto normalny takie ściery by chciał kraść.....a swoją drogą co ma powiedzieć ten szary pracownik który jest notorycznie okradany i tak już z poniżającej pensji

@Wiki

Nie jestem trollem i od dawna tam nie pracuje , nie mam żadnego interesu by pisać nieprawdę . A kradzież ? No zdziwiła by się Pani ! Nawet pieniądze z kasy kradła dziewczyna na moim sklepie pomimo , że pewnie Pani wie , że nad głową miała kamerę. Życzę Pani dobrego dnia , więcej wiary w człowieka a jednocześnie otwartego umysłu

@Sylwia

No i chwila, to do czego ta kamera niby, skoro taka nieskuteczna? Chyba, że to ta, o której pisałaś wyżej ale teraz pytanie skoro to widziałaś to sama zgłosiłaś?

SX
@Justyna

no to chyba właśnie skuteczna Pani Justyno, skoro dziewczyna została złapana. Wylatują bo są na kradzieży przyłapywane.

Job
@Sylwia

Sylwia jaka kradzież.... Jeśli chodzi o produkcję w olatex to pracownik jest tak zastraszony że boi się własnego cienia.

@SX

tylko pytanie po jakim czasie niby, napisane to zostało w takim czasie jakby działo się to notorycznie, czyli nadzór nad kamerami nie jest codzienny?

@15555

Pracownika maja za nic ciagle pretensje o nic o nic nie można zapytać kierownik to się boi własnego cienia a rejonowa to szkoda gadać nie potrafią oddzielić pracy od życia prywatnego . A co do kodeksu pracy nic tam nie jest przestrzegane !!!!!

@@15555

O tym kodeksie ludzie tutaj wspominają od miesięcy już. Czemu nie ma wobec tego do teraz jakieś stosownej reakcji?

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic więcej ,za nic mają człowieka ,zero szacunku ,ciągłe pretensje ,że wszystko jest źle zrobione ,mobbing stosowany wobec pracowników ,brak oddzielenia pracy od życia prywatnego przez Kierownika regionalnego w stosunku do pracowników ,za co później się obrywa , cały właściciel nawet nie ruszy tyłka żeby przyjechać i zobaczyć co dzieje się na jego cudownych sklepach

@12345

Prawda zabolała o (usunięte przez administratora) ,że administrator usunął no brawo brawo

Ruda
@12345

A o którą kierownik chodzi?

Zainteresowana pracą

Ile się zarabia? Jakie godziny pracy? Czy jest bardzo ciężko czy jak wszędzie?

Łucja
@Zainteresowana pracą

Ale na jakie stanowisko chcesz iść? Bo zarobki to pewnie różne są

Na jakie wsparcie w Olatex International Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kodeks Pracy? Oni mają swój własny

Nie polecam

Odradzam prace w sklepie w Olkuszu panie z którymi miałam rozmowę o prace były strasznie nie miłe mam na swoim koncie już wiele rozmów rekrutacyjnych. W tutejszym sklepie zero szacunku do kandydata. Panie, które prowadziły ta rozmowe o prace siedziały sobie na parapecie jakby rozmawiały z jakas dobrą koleżanką. Tak jak ktoś napisał zero kompetencji. Wole czekać na inna ofertę pracy niż wziąć takie coś i pracować z takimi ludźmi

Klientka
@Nie polecam

Bylam świadkiem rozmowy kwalifikacyjnej w sklepie. Między wieszakami. Nie zaproszono nawet dziewczyny na zaplecze i słyszałam większość. Rzecz się działa na Czarnowskiej w Kielcach. Pan prowadzący nie wiedział czy dostanie umowę o prace, zlecenie tak, ale o prace maja wybrańcy, powiedział. Praca po 10-12 godzin jak jest nowy towar i wtedy nie wolno brac wolnego. Pieniądze wychodziły kiepskie bo nawet 2500lacznie nie było z tych godzin za taka stawkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Olatex International Sp. z o.o. - Bieliny Kapitulne (do 1999)

• Jak się pracuje w Olatex International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olatex International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olatex International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olatex International Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 133
    26-001 Bieliny Kapitulne (do 1999)

Olatex International Sp. z o.o.