Opinie o 7 PM Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 7 PM Księgowość Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w 7 PM Księgowość Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7 PM Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Klient Nowy wpis

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ PSEUDO KSIĘGOWOŚĆ! Na początku współpracy byliśmy zadowoleni. Telefony były odbierane, księgowa odpisywała sprawnie na meile i wszystko działało w porządku do czasu TELEFONU Z URZĘDU SKARBOWEGO z informacją, że księgowa nieumiejętnie wypełniła dokumenty. Sprawą zajęła się nadzorczyni księgowych i poprawiła dokument. Mieliśmy również mieć przydzielonego nowego księgowego. W trakcie tygodnia dostaliśmy kolejne telefony z urzędu skarbowego o kolejnych błędach. Firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków! Wszystko jest dobrze i są mili do czasu….. Gdy zaczynają się problemy (wynikające ewidentnie z ich działań) to umywają ręce i unikają kontaktu z klientem! Rozwiązaliśmy z tą firmą umowę wraz z zachowaniem okresu wypowiedzenia przewidzianego w umowie. Kolejna przydzielona księgowa też robi błędy i źle wyliczała zaliczki na CIT, które nie zgadzają się z całoroczną sumą. Zgłoszony problem księgowej w poniedziałek. Dostaliśmy odpowiedź, że dopiero w kolejny weekend tym się może zająć…. Jest obecnie 24.01 a my nadal nie możemy od nich uzyskać naszej dokumentacji, aby przekazać kolejnej firmie księgowej. Supervisorka ponownie olewa telefony od nas oraz nie odpowiada na wiadomości. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Krzysztof Nowy wpis

Odradzam brak kontaktu Nie odbierają telefonu od 3 miesięcy moja firma nie jest rozliczana sprawa znajdzie finał w sądzie

Tomasz Nowy wpis

Przed podpisaniem umowy kontakt i obsługa idealne, później całkowita tragedia i zaprzeczenie zapewnień o wsparciu merytorycznym, brak merytorycznego kontaktu z księgową, mimo wielokrotnych próśb o reakcje u przełożonej, opiekuna i kolejnych przełożonych brak jakiejkolwiek relacji na każdym szczeblu. Nie mogę uwierzyć ze tak można funkcjonować. Nie dajcie się zwieść pozorą profesjonalnej współpracy

Karolina Nowy wpis

Czy ten efekt ze współpracy z lutego opisany przez jednego z klientów mógł wynikać z braków kadrowych? zauważyłam na stronie ogłoszenie dla samodzielnej księgowej na tryb zdalny z dopiskiem "mamy fajnych klientów :)" Można samemu sobie ich dobrać? Napiszecie mi coś więcej o współpracy z perspektywy pracownika? Zarobkowo jak się na niej wychodzi?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Klient

Współpracowałem z tą firmą przez 6 miesięcy i zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę. Wynagrodzenie członka zarządu wypłacane było od października, a w styczniu spółka otrzymuje pismo z ZUS, że ma nadpłatę prawie 5000 zł. Ksiegowa tego nie zgłosiła. W międzyczasie kilkukrotnie nie były na czas dostarczane dokumenty, deklaracje do ZUSu. Tutaj również przychodziły pisma. Tematy poruszane mailowo na odpowiedź czekały tydzień, często trzeba się przypominać, co nie powinno mieć miejsca. Firma deklaruje, że odpowiada na maile w ciągu 24h - to nie jest prawda! Odradzam współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o 7 PM Księgowość Sp. z o.o. - Warszawa

7 PM Księgowość Sp. z o.o.
  • Grochowska 309/317D lok. 113
    03-838 Warszawa

7 PM Księgowość Sp. z o.o.