Opinie o Opiekun Bankowy Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Opiekun Bankowy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Opiekun Bankowy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opiekun Bankowy Sp. z o.o. w Świdnik

Czy Opiekun Bankowy Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Daniel Nowy wpis

Firma już nie istnieje, zmiana branży

cyrk

Praca bez żadnych perspektyw. Najniższa krajowa, zero szkoleń, brak bazy klientów, słaba oferta a pracownicy nie mają żadnego pojęcia na temat finansów. Szczególnie "pani prezes". Wstyd, że tacy ludzie biorą się za poważne sprawy jakimi są finanse.

opiekun
@cyrk

Witam. Szanowny Panie rozumiemy Twoją frustrację tym, że nie przyjęliśmy Cię do pracy. Niestety od kandydatów oczekujemy odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia których z pewnością Panu zabrakło. Niepowodzenia osobiste proszę w tym przypadku kierować gdzie indziej. Pozdrawiam.

Zbigniew
@opiekun

Tak sie sklada, ze zatrudniacie osoby bez doswiadczenia, po liceum, bez studiow. Wasza firma to żart. Znam osobę, która tam pracowała i powiem jedno: paranoja. Doradcy musieli chodzić przebrani za myszkę miki i rozdawać ulotki - to chyba mówi wszystko o tej firmie.

cyrk Nowy wpis
@opiekun

Przyjeliscie mnie i zrezygnowalem sam wiec takie beznadziejne komentarze prosze zachowac dla siebie. Do tej pracy nie potrzeba doswiadczenia bo przyjmujecie nawet studentow wiec o czym tu mowa.

koszmar Nowy wpis

Zero perspektyw, zero szkolen, slabe prowizje, zero zaplecza socjalnego ani innych udogodnien a do tego beznadziejna stawka. Odradzam kazdemu prace w tej firmie bo szkoda waszego czasu i nerwow.

Radek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Minimalna + prowizje. Prowizje tak nędzne w porównaniu do konkurencji, że to poezja. Niestety człowiek uczy się na błędach i odradzam każdemu prace w tym cyrku. Szefowa, która podczas mrozów nie włącza ogrzewania a pracownicy siędzą w kurtkach, baza klientów to strony wydrukowane z panoramy firm, sprawdzanie telefonów - ile połączeń wykonano, ciągła inwigilacja pracownika, zero benefitów. Szanujcie się ludzie i nigdy nie idzćie do tej firmy.

Max
@Radek

Nie ma to jak sobie ponarzekać. Jak nie na brak baz to na zimno. Praca w bankowości to głównie praca na prowizjach i realizacjach planów sprzedażowych. Normalną sprawą są raporty z wykonanych połączeń czy spotkań. Jeżeli ktoś uważa że bazy danych w firmach są podane na tacy to się bardzo myli. W żadnym pośrednictwie finansowym ani banku nie spotkałem się z klientami którzy pchają się do placówki drzwiami i oknami. Ludzie podejdźcie poważnie do tego co krytykujecie. Sprzedajesz - zarabiasz, nie robisz planów nie zarabiasz - taka jest domena pracy w finansach, a najniższe podstawy są prawie wszędzie tam gdzie pracujesz na prowizjach. Tak się akurat składa że wiem co nieco na temat pracy w tej Firmie i wiem, że po trzech miesiącach są podwyżki i to znaczne. Problem jest taki, że trzeba te trzy miesiące popracować i zasłużyć na nie a nie obijać się i kończyć miesiąc z zerem. Nikt nie płaci już za ładne oczy tylko za wyniki. Ktoś kto piszę o najniższych krajowych najwidoczniej nie był w stanie ogarnąć nawet tych trzech miesięcy i zasłużyć na więcej. NIc dodać nic ująć.....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Opiekun Bankowy Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Witek

@Lukasz Wiesz coś o rekrutacji czy w ogóle teraz kogoś potrzebuje bank?

Lukasz

Praca w sprzedaży kredytów, pozyskiwanie klientów. Jasne reguły, przy wykonanych planach dobre premie

Zostaw merytoryczną opinię o Opiekun Bankowy Sp. z o.o. - Świdnik

Opiekun Bankowy Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Racławicka 1 lok. 3
    21-040 Świdnik

Opiekun Bankowy Sp. z o.o.