Opinie o Grabowski Krzysztof Euro-Phone w Lublin

Europhone Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T- Mobile. Dzięki wieloletniej działalności na rynku telekomunikacyjnym jesteśmy jedną z czołowych firm z tej branży. Rozwój organiczny oraz fuzje sprawiły, że nasza sieć zalicza się do największych Agentów współpracujących z operatorem T- Mobile. Posiadamy 85 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju, pod naszym patronatem działa również 30 Autoryzowanych Doradców Biznesowych, którzy kierują usługi do klientów instytucjonalnych. Nasze działania skierowane są na stałe podnoszenie jakości obsługi klienta oraz jego satysfakcji, tym bardziej, że w obecnych czasach jest to element, który wyróżnia firmę na tle konkurencji. Euro - Phone Sp. z o.o. stawia jako główny cel swojej działalności ciągły rozwój oparty na budowie profesjonalnie działającej sieci sprzedaży.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Krzysztof Euro-Phone w Lublin

Franek Nowy wpis

Czy firma prowadzi normalnie działalność bo od dawna nikt nie zajrzał na to forum pracownicze?

Mart Nowy wpis

Współpracując kilka lat jako dealer usłyszałem od pewnej osoby "jesteś tak dobry jak twój ostatni miesiąc" , nieważne jak było ile się zrobiło to jestesmy tylko częścią łańcucha pokarmowego. Niedawno zakończyłem współpracę i powiem tak: im dalej tym lepiej - korpo i tyle.

Jurgen Nowy wpis

Czy firma w ogóle potrzebuje pracowników? Czy zarobki są w miarę godziwe?

Janusz sprzedaży

firma oex to cwany lis. prowadzi sprzedaż dla plus-pti , Orange-tell i tmobile-europhone. wszystkie trzy firmy zarejstrowane w poznaniu ul. forteczna 19a. pracodawca nie godny polecenia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grabowski Krzysztof Euro-Phone. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nie dla europhone tmobile

ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Niepoważni ludzie, najniższa krajowa i nie masz co liczyć na więcej! Szkoda tracić czasu!

Maniek

Kazdemu kto chcialby sprobowac pracy w tej firmie z calego serca odradzaam.

admin

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie EURO-PHONE SP. Z O.O.? Czekamy na twój komentarz.

BylyPracownik Nowy wpis
@admin

(usunięte przez administratora)Wciskanie na siłę, wedle ich to "fachowe doradztwo" xD. Raz w miesiącu przyjedzie RKS, który tylko Cię wk*rwi i zdemotywuje zamiast nieść pomoc i wsparcie w realizacji celów. Nie polecam. Nawet najgorszemu wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Krzysztof Euro-Phone - Lublin

Grabowski Krzysztof Euro-Phone
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Władysława Orkana 4
    20-504 Lublin