Renters Sp. z o.o.

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Renters Sp. z o.o.

Wiolka

Widzę, że jeszcze jest ogłoszenie na opiekuna klienta, w sumie cały czas nie mogę się zdecydować, czy wysłać papiery. Nie napisali w ogóle, co oferują, to może tu się chociaż czegoś dowiem. Od czego zależy czy dają umowę zlecenie czy o pracę, bo są obie podane? I na start która jest?

Pracy dużo ale można sporo zarobić jako handlowiec. Praca praktycznie tylko na ciepłych leadach co się rzadko zdarza w innych firmach

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, na razie wszystko jest w porządku. Panuje miła i rodzinna atmosfera, czasami pracy jest dużo ale wynagrodzenie jest dobre.

Antośka

Revenue Manager to w porządku praca? Bo nie wiem, czy nie wysłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie, co jest. Napisali, że dają zniżki na usługi firmy, duże jakieś, jest z czego korzystać?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Renters Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Rezerwacji (praca zmianowa)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Tomasz

Jako kontrahent współpracuję z tą firmą od lat. Wzorowy płatnik. Komunikacja sprawna, bez najmniejszych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam. Kilkukrotnie korzystałem także z ich apartamentów w różnych miastach. Apartamenty zgodne z tym co w ofercie i na zdjęciach. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Cześć, chciałem kandydować do BOK bo widziałem ogłoszenie. Warto? Podzielicie się jakimiś opiniami z „czasów obecnych”?

Marysia

Przedstawiciele handlowi mają jakieś przywileje? Kierownictwo docenia prace oprócz wypłacania wynagrodzenia?

Urszula

Szukam pracy zdalnej i widziałam że ta firma kiedyś szukała specjalistów ds obsługi klienta zdalnie własnie. Czy nadal taki tryb pracy jest możliwy? Dają komputer i inne rzeczy potrzebne do pracy?

Użytkownik
@Urszula

Cały sprzęt jest dostarczany :) laptop, słuchawki, myszka, a więcej do pracy zdalnej nie jest potrzebne Zawsze tak było i nic się nie zmieniło.

@Użytkownik

Dzięki za informacje, a czy mimo tej pracy zdalnej czasem zdarzają się jakies spotkania w biurze? Czy wszystko online? Pytam bo mam kawał drogi do Warszawy. Chyba że jakos rekompensują takie przyjazdy?

Zastanawiam się nad pracą jako specjalista ds. sprzedaży. Wiecie na jaki wygląda wynagrodzenie ? Jaka jest podstawa/ prowizja, jakieś zwroty za paliwo ?

Aaa

Obsługa i wsparcie na tragicznym poziomie. Zero pomocy, olewają wszystko. Jest im przykro i tyle. Nie polecam.

Mon

To samo miałam miesiąc temu mieszkałam tydzień w ich apartamencie po czym dostałam emaila aze muszę zapłacić dodatkowo 800 zł za zniszczona kanapę i palenie w toalecie. Zdjęcie kanpay było nie z mojego pokoju oraz nie pale żadnych papierosów. Firma znana z wyłudzania pieniędzy. Dużo ludzi się skarży a firma nadal istnieje. Zgłosiłam sprawę do Airbnb ale oni nic nie robią.

Klient

Opiszę swoje doświadczenia. Niestety po przyjeździe zastaliśmy otwarte drzwi nikogo w środku. Jedyne co było w środku to brud i zniszczone sprzęty jak na przykład brakująca klapa od toalety. Nie dało się tam mieszkać (usunięte przez administratora). Po naszej interwencji i wielokrotnej rozmowie z bok w końcu przenieśli nas do innego lokalu. Tam także nie było idealnie ale dotrwaliśmy. Dwa dni po oddaniu kluczy dostaliśmy wiadomość o rzekomych zabrudzeniach które spowodowaliśmy. Na szczęście zrobiliśmy zdjęcia stanu przed opuszczeniem lokalu. Jednak ku naszemu zdziwieniu odpisali, że mogą nam odpuścić część rzeczy ( które nawiasem mówiąc wyglądają jakby były zrobione przez ekipę sprzątającą) ale zabrudzenie kanapy to według nich nasza wina. Jako, że nie spodziewaliśmy się takich zagrywek to zdjęcie kanapy było zrobione z daleka co wykorzystała ta firma. Pobrali mi 200 złotych. Na nic zdała się pomoc bookingu który pisał do nich aby oddali nam niesłusznie pobrane pieniądze. (usunięte przez administratora) Nie akceptowaliśmy także ich ukrytego regulaminu który pojawia się dopiero po opłaceniu lokalu gdyż zapisy w nim są absurdalne Dodam także już pod koniec opinii, że narzuta na fotelach w lokalu na towarowej były wysmarowane białą substancją, ściany były brudne w całym lokalu, na szafkach było pełno brudu, w łazience śmierdziało (usunięte przez administratora) brakowało deski od toalety o czym wiedzieli doskonale, szczotka od ubikacji była tak brudna, że aż chciało się wymiotować a jest ułożona tak, że siedząc na toalecie prawie się o nią opiera Na balkonie zaś można było znaleźć kapsle po piwie i pióra ptaków tak dobrze było posprzątane.

Najgorsza firma na świecie, nieprzyjemna atmosfera, niskie wynagrodzenie, tragiczne szkolenia, szkoda czasu i nerwów, trzymajcie się z daleka

@Michał

A czemu masz takie zdanie o szkoleniach?

Mucha

hej, jak wygląda praca w obsłudze klienta? Warto?

Katarzyna

Zero szacunku do klienta to znaczy co takiego się dzieje?

Mikołaj

Szkoda że nie ma jak się uczyć, a jak z atmosferą tam to wygląda w takim razie? Pracownicy się dogadują, pomagają?

Daniel

Dziwią mnie tak złe opinie. Ja nie jednokrotnie korzystałem z ich usług i byłem zadowolony. Wynajęte mieszkania zawsze były czyste i nie miałem, żadnych problemów z kontaktem z tą firmą.

Barbara

Komunikacja na każdym etapie z firmą renters jest dramatyczna od momentu rezerwacji, po użytkowanie i usiłowanie otrzymania faktury za pobyt. Wynajęty apartament w Krakowie na 7 dni wyposażony był dla jwdnodoboweho najemcy, jeden papier toaletowy, jeden komplet recznikow, brak worków na śmieci... Zgłaszana źle wykończona kabina prysznicowa z której ciekło i zalewało każdorazowo cała łazienkę. Dramatyczne podejście firmy za apartamenty w nie małych kwotach za wynajem. Wręcz walka o otrzymanie faktury... Ciągle sprzeczne informacje otrzymywane przez maile i wiadomości mesendzer który traktują jako główna forma komunikacji. Nie polecam

• Jak się pracuje w Renters Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renters Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renters Sp. z o.o.?

Renters Sp. z o.o.