Opinie o Resser Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Resser Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Resser Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Resser Sp. z o.o. w Warszawa

Szymuś Nowy wpis

Komuś sprawia przyjemność obrażanie ludzi w sieci? Powiedźcie to w oczy,nie tak anonimowo.Brak odwagi to zostaje internet.Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie.Bez problemowo praca przebiega.Żadnych problemów pracodawca nie sprawia.Normalny facet i przedsiębiorca.Osobiście chwalę sobie.Szukasz pracy bez problemu i z czystym sumieniem polecam.Robota jak każda,swoje trzeba zrobić i wszystko na spokojnie bez spiny.Na wszystko jest czas.Pozdrawiam biuro ,magazyn i prezesa.

Tokaj wariat

Pracowałem jakiś czas temu.Zwolniłem się ze względu na brak podwyżek.Zawalą cię robotą, obserwują na kamerach, (usunięte przez administratora),i tylko dzwonili i wytykali błędy ,mimo że pakowałem tak jak szef kazał.Opieprzał za nic, wymyślał jakieś rubryki z dobrym nastawieniem, dobrą atmosferą w pracy.Z pracownikami była dobra,Tylko z szefem było źle.(usunięte przez administratora)Pamietam jak się zwalniałem,byłem rozliczyć się to gadał mi jakieś farmazony.Pisze komentarz dla tego że teraz znajomy pracuje, i się zwalnia.Na 5 pracowników odchodzi 3 więc chyba daje to dużo do myślenia.Osobiście odradzam.

@Tokaj wariat

Możliwe że sam jesteś (usunięte przez administratora)człowiekiem.Nie zauważasz tego,dlatego na innych tak mówisz.Przedstaw się ,napewno bym cię pamietał.Nikt nikogo nie inwigiluje,za dużo książek szpiegowskich.Pracę zawsze uczciwie wydawałem pracownikom, nikomu ponad siły.Pilnowałem terminowości.Szefa wina żadna w tym.Wydaje mi się że tobie każda ilość była by za duża do zrobienia.Ostygnij i weź na wstrzymanie.

Szymuś Nowy wpis

Powiesz mi jak traktuję ludzi?.Pracuję w tej firmie ponad 5 lat.Nigdy nie zauważyłem złego traktowania mnie czy kogo kolwiek z innych pracowników.Szef normalny facet.Zawsze wszystko bez problemów,ugodowy pracodawca.Najlepiej po złości obrażać innych w sieci.Masz problem ,powiedz to w oczy.Najlepiej jest porozmawiać,nie toczyć wojnę wyssaną z palca.Zła karma wraca, byś nie dostał rykoszetem.Pozdrawiam wszystkich znajomych z pracy.Życzę miłego wtorku.

Pracowałem Nowy wpis

Rozgrzała dyskusja. Pracowałem w Resserze. Być może za krótko by sie wypowiedzieć jak jest. Powiem jak było. Robota jak robota. Moze i z kasą za dobrze nie miałem,, minimum- po okresie próbnym, chodź myślę że dobrze robiłem, nie było szans na podwyżkę. Wporzadku, myślę pracuje dłużej coś z pieniędzmi ruszy. ALE nie dotrwałem po tym jak trzeba było oddać dzień wolny za święto przypadające w sobotę,pracodawca powiedział ze tego nie uznaje. Po tej sprawie odeszłem. Pannie Rafale dla mnie jest Pan ok jako człowiek, proszę nie traktować swoich widzimisie ze dnia wolnego nie dasz chodź prawo nakazuje. Żyć z ludzmi dobrze. Dbać o pracownika i go szanować. Kryzys jak każdy inny minie, rynek pracy znowu bedzie potrzebował pracowników.I wtedy nie będą mawet na pana oferty pracy patrzeć. Proszę przemyśleć że tak jak napisał ktoś że odchodzi 3 ludzi, to powód musi byc. POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM,

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Resser Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Mam pytanie w sprawie warunków pracy . Czy kierownictwo stara się budować dobrą atmosferę w firmie? Dzięki za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Resser Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Resser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Resser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Resser Sp. z o.o.?

Resser Sp. z o.o.
  • Nowogrodzka 31