counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w First Utility Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w First Utility Poland Sp. z o.o.?

A. Nowy wpis
@Pytanie

To jest (była) najgorsza firma w mojej karierze. Kierownictwo ma totalnie wywalone na wszystko. Właściwie na prawie wszystko - mój na przykład pilnował, żeby przypadkiem za dużo nie pomagać innym, miał podejście że jak ktoś dostaje kasę to ma sobie radzić. NIE POLECAM, wszystko w Krakowie jest lepsze.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w First Utility Poland Sp. z o.o.?

SE Nowy wpis
@Pytanie

Tak, aktualnie jest prowadzona rekrutacja. Firma nazywa się już Shell Energy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie First Utility Poland Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Iza

@b a jakie są stanowiska?

Irena

Od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Czy coś się zmieniło przez ten czas? Ważna jest dla mnie kwestia wynagrodzenia jak również atmosfery panującej w firmie. Jak to wygląda na waszych stanowiskach?

XD
@Irena

Wynagrodzenie takie jak w ogłoszeniu. Na rozmowie na pytanie o zarobki powiedz tą maksymalną kwotę z ogłoszenia. Jeśli rozmowa Ci pójdzie dobrze i masz dobry angielski to dostaniesz to co chcesz. Ale uwaga. Wysokie zarobki są tam nie bez powodu. Praca pod dużą presją czasu. Liczą się głównie statystyki. Telefon odbierany za telefonem. Teoretycznie na sporządzanie notatek masz godzinę w praktyce MA TO BYĆ 4-5 min. Jeśli trafi Ci się trudniejszy case niby spoko, ale i tak będziesz poganiana. Pierwsze 3-4 miesiące będą spoko, bo będziesz nowa. Później będziesz ścigana o wszystko. Cały dzień słuchania jak klienci są niezado i się na Tobie wyżywają. Jeśli masz mocną głowę to śmiało. ???? Wielu tak się wydawalo, teraz odchodzą bądź o tym myślą. Jeśli chodzi o zarząd itd to są w porządku, niestety mają dużo narzucone z UK i sami nie moga decydować o wielu rzeczach.

Ejsi

Ktoś zaczyna jeszcze 15 lipca?

XD
@Ejsi

Jakies kilkanaście osób xD

Seb

Zaczynam w Styczni, niestety nie mam pojecia w co sie pakuje :-)

@Seb

Którego stycznia ? :) Też na dział CS ? :)

T.

IT przeniesione na Pawią, CS zostało na Alei Pokoju. Szczerze mówiąc to nic ciekawego w IT, może trochę łatwiej dostać niezły hajs niż w innych firmach. Tyle, że KUP ani B2B nie ma, więc netto już nie tak różowo. Są wielkie plany rozwoju, ale jak nie poprawią warunków pracy to rotacja może się zwiększyć...

@T.

Pracowałeś tylko w IT ? Wiesz może jak wygląda praca w CS ? :)

T.
@T.

Tylko w IT. Nuda straszna. W CS z tego co wiem ludzie są zadowoleni, firma nieźle płaci jak na krakowski rynek, robi szkolenie od początku, atmosfera fajna. Czyli odwrotnie niż w IT :D

KL

Ktoś zaczyna pracę w CS w styczniu ?

Rita82

Właśnie, tez jestem ciekawa... otrzymałam ofertę pracy w tej firmie.

Sissy
@Rita82

Podobnie;)kiedy zaczynasz??

Karol

Ktoś coś przybliży o firmie? Dziękuję Karol

Zostaw merytoryczną opinię o First Utility Poland Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad