Opinie o Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje w firmie Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Nie ma póki co żadnych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Senior GL Accountant, Wrocław - Styczeń 2023

Czy pracujesz w firmie Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Równoległa 8
    02-235 Warszawa
  • NIP: 5221023427 REGON: 11179217 KRS: 0000033227

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii