Polfendo Sp. z o.o.
counter
5 1 30 5 1
Nie doszły pracownik
Kandydat

Oferowane zarobki w tej firmie to kpina!!! ale szacunek dla kierownika który zaczoł od stawki,także nie traciliśmy nawet czasu,tylko wstałem i wyszedłem lekko zirytowany. W dzisiejszych czasach stawki są poto żeby negocjować i zajrzeć chociarżby do tego jeb....ego CV z kim sie prowadzi rozmowe albo nie dzwonić do niego żeby przyszedł na rozmowe. Na co liczyli że pracownik z 20 letnim doświadczeniem będzie pracował za pęsje ciecia!

Tak3Nie4
Jarek

3 tys brutto za taka prace, gdzie ileś bram dziennie do zrobienia to jest poniżej jakichkolwiek standardów. Za taka prace 3 na ręke minimum powinno być

Rekomendacja

Pracowałem tam ponad 2 lata, normalna firma. Fajna atmosfera była na produkcji i niecrobilośmy nadgodzin. Pozdro dla kierownika Wojtka.

Tak1Nie1
Jarek

anna
@Jarek

W firmie można szybko awansować, co oczywiście jest związane z wyższą stawką. Pracowitość i zaangażowanie są tu doceniane i nagradzane.

@anna

Czesc , jak dostac w tej firmie prace , bo nigdzie nie widze ofert pracy na produkcji w tej firmie ?

Łukasz
@Patrycja

Ja też nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych. Firma prowadzi dość aktywnie stronę na facebooku, gdzie zamieściła informacje, że zdobyli tytuł Gazele Biznesu 2019. Może skontaktuj się bezpośrednio z kadrami i wtedy dowiesz się jakie są możliwości podjęcia pracy. Liczę, że o tym napiszesz.

@Łukasz

Napisalam do nich , lecz zero odzewu :(

@Łukasz

A Ty tez chcialbys tam pracowac? Jesli uda Ci sie jakos załapac , daj znac :)

Pracujacy..
@anna

w żaden sposób człowiek nie jest doceniony wrecz odwrotnie .....

@Jarek

Pomylił Pan firmy, 3000 netto, na początek.

Szef Nowy wpis
@Pracujacy..

Z przyjemnością docenię, tylko nie wiem kogo i przez to nie wiem za co...

TakNie1
Kamil
Kandydat

Co jest nie tak z pracą na magazynie skoro 3 tyg. temu i wczesniej pojawialo sie ogłoszenie na magazyniera za 3 do 4 tys brutto a teraz bez przerwy nowe ze od 4 do 5 tys czyżby tysiąc stawka wzrosła w ciągu miesiąca? I dlaczego skoro jest tak atrakcyjna ciągle się ogłaszają?

Chwytak
@Kamil

To stawka podawana na kwartał, a tak poważnie na rozmowie o prace usłyszysz 3 tyś brutto i myślą że kogoś otumanią.

Kamil
@Chwytak

Właśnie nie pasowało mi to, gdyż słyszałem, że są tam słabe zarobki. To jak już pracodawca kłamie w ogłoszeniu to z góry jest skreślony a OLX powinien to zablokować, bo wprowadzają ludzi w błąd skoro tak jest

Tak2Nie
@Kamil

Panowie, za fałszywe oskarżenia można się spotkać w sądzie. Warto zważać na słowa. Wyjaśniam więc polubownie, zarobki to na start prawie 3000 na rękę, w pełni legalnie na umowę. Do tego premia nawet 250 zł netto. Praca 8 godzin od poniedziałku do piątku, pełen socjal. Zwrócę również uwagę co do tematu wiszących ogłoszeń. Rozwijamy się w tempie 30-40% rocznie i zwiększamy zatrudnienie wykładniczo. Inna jest stawka dla magazyniera a inna dla kierownika magazynu. Powodzenia

elo

bylem na jeden dzien żeby zarobki byly wyższe to bym robil zarobki nie sa adekwatne do stanowiska wykonywanego żenada

@elo

Co oznacza adekwatny zarobek?

Nie doszły pracownik

Tak3Nie4
Kierownik
@Nie doszły pracownik

Dziękuję za opinię, w naszych ogłoszeniach podajemy zarobki brutto, wysłał Pan cv wiedząc, że netto zarabia się na oferowanym stanowisku 4000 zł. Nie rozumiem Pana wpisu i jego celowości. Pozdrawiam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Polfendo Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polfendo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Karolina

Powiedzcie, jak się wam pracuje z chwilą kiedy wprowadzono stan epidemiczny?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 277 dni.

Czy w Polfendo Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Rekomendacja

Tak1Nie1
@Adam

A jakie godziny pracy i zarobki?

@.

8-16 3-4 tyś brutto zależy od stanowiska

wojtek
@Adam

Wojtek również pozdrawia :)

@wojtek

Witam , sa u was przyjecia ?

Iwo

W internecie firma ma bardzo dobre opinie. Poza tym fajna atmosfera, dobre zarobki, polecam.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Polfendo Sp. z o.o.?

nie polecam

marne zarobki

Tak2Nie

Byłeś pracownikiem firmy Polfendo Sp. z o.o. w miejscowości Mysłowice? Oceń ją jako pracodawcę? Dodaj opinię. Twoja szczerość buduje lepszy rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polfendo Sp. z o.o. - Mysłowice

Polfendo Sp. z o.o.