Opinie o Rasz Sp. z o.o. w Grupa Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rasz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rasz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rasz Sp. z o.o. w Grupa Dolna

Jakub D

Pracowałem, tu 2 lata. Ogolnie nie było źle za dodatkowa robote dopłacali można było sobie dorobić. kasa terminowa. Auta różne, część nowych kilka starszych. Ja miałem przydzielone nowe auto wiec nie miałem na co narzekać. Można pracować

Świeżak

Firma z psełdo magazynem przeładunkowym za trzy tygodnie podstawa 500plus i dziś 1150reszty.jak tu żyć ????????????????

SzoferK

Typowy wyzyskiwacz, dorobiewicz na innych. Umowa najniższa, rozliczane tak że nigdy nie dojdziesz co i jak. Stawka za urlop to jakaś głodowa kwota. Tyraj po 15h dziennie za psie pieniądze. Auta to trupy nikt nie dba bo każdy ma w nosie byle odwalic swoje i do domu.

Teresa
@SzoferK

Widzę, że głównym minusem pracy w Rasz jest dla Ciebie wysokość wynagrodzenia, którą uznajesz za niewystarczającą. A próbowałeś może negocjować wysokość pensji z pracodawcą?

Marek H
@SzoferK

Głupoty gadasz za chwile 8 lat pracy i mega sobie chwale auta ciągle nowe tylko właśnie takie barany jak ty psuja atmosfere bo wiele oczekujesz ledwo prawko zdałeś a dziwne ze ludzie wracają i już nawet nie chcą odchodzić . Pracuje od lat i mam bardzo dobre zdania bo szanuje swoja prace!

Kierowca

Z szefem zero kontaktu jesli się coś dzieje radz sobie sam dyspozytor nie odbiera tel ma cie w (usunięte przez administratora) totalnie. Weźmiesz urlop to odciaga od dniówki za każdy dzień kasę. Obiecuje złote góry potem się wypina... nie polecam zero kontaktu olewka pracownik jest nikim w tej firmie. A jak coś się stanie wielkie zale chodz zgłaszało się problem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rasz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Driver

Polecam od kilku lat stara załoga jedynie małolaty przychodzą i nie szanują pracy to im nie pasuje jak wszystko! Kierownictwo zawsze do dogadania

Zostaw merytoryczną opinię o Rasz Sp. z o.o. - Grupa Dolna

• Jak się pracuje w Rasz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rasz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rasz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rasz Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Libeckiego 5 lok. 19
    86-134 Grupa Dolna