Opinie o Tom Cars Tomasz Cwalina w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tom Cars Tomasz Cwalina. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tom Cars Tomasz Cwalina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom Cars Tomasz Cwalina w Grudziądz

Bartek Nowy wpis

Witam, kupiłem u tego Pana samochód opel Astra h, jechałem po auto ponad 300 kilometrów i się nie rozczarowałem, wszystko było tak jak Pan Tomasz opowiedział przez telefon, miłym zaskoczeniem był drugi komplet kół zimowych do auta. Serdecznie polecam.

Karma

Odradzam kupowania auta od tego delikwenta,zbierałem na swój pierwszy samochód ciężko zarobione pieniądze kupiłem u niego audi A4 z silnikiem od volkswagena z innym oznaczeniem silnika i mocą,wciska kit i nawija makaron na uszy pokazując szwedzkie strony ze auto z oryginalnym przebiegiem,na stacje diagnostyczna proponuje ta w której ma układy,podczas jazdy próbnej hamując było czuc drganie całego auta zajechaliśmy do kolegi owego pana na stacje diagnostyczna po czym stwierdził ze to wina krzywych tarcz i zużytych klocków a tak wszystko oczywiście jest sprawne po powrocie do domu okazało się ze śruba w przednim zawieszeniu jest zaspawania ponieważ komus nie udało się jej wyprasowac i to przez luzy były spowodowane drgania,straciłem na tym cwaniaczku ponad 20 tysięcy złotych,dzwoniłem po tym jak dowiedziałem się ze silnik nie jest od tego modelu na co usłyszałem odpowiedz ze jest to część wymienia i nawet jeśli oddam auto to może mi spłacać po 500 złotych rocznie zwykła kpina ,szkoda tylko ze w opisie ogłoszenia nic o tym nie wspomniał,karma wraca chłopie i mam nadzieje ze cię kiedyś dopadnie,omijajcie go szerokim łukiem zwykły (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tom Cars Tomasz Cwalina - Grudziądz

Tom Cars Tomasz Cwalina