Opinie o Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. w Warszawa

Ofertazpracuj.pl

W ogłoszeniu, które znalazłem na portalu pracuj.pl kancelaria Feniks podała zarobki od 6,5 tysiąca do 10 tysięcy. Prawda jest taka, ze proponują najniższą krajową. Nie polecam. Bardzo nieprofesjonalne podejście do rozmowy rekrutacyjnej oraz kłamstwo w odniesieniu do zarobków.

FENIX
@Ofertazpracuj.pl

Proszę czytać uważnie, ten profil dotyczy Kancelarii Prawnej FENIX (przez X na końcu), a nie FENIKS... Kancelaria FENIX nie publikowała ogłoszeń na portalu pracuj pl, także bardzo nam przykro, że konkurencja wprowadziła Pana w błąd. Pozdrawiamy

Zadowolony Nowy wpis

W życiu miałem wiele trudnych chwil związanych z finansami. Gdy dowiedziałem się o upadłości konsumenckiej, postanowiłem skorzystać z usług Kancelarii Fenix. Dzięki nim uzyskałem drugą szansę w życiu. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu w podobnej sytuacji.

Czy Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pawel Nowy wpis

Witam mam kredyty w 3 bankach oraz mnóstwo chwilówek na około 200 tys. 6 lat temu uciekłem do Angli i moje pytanie bri czy jest możliwość wzięcia upadłości konsumenckiej i jakie są szanse na dostanie jej?

Jaki jest wkład kierownictwa Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ofertazpracuj.pl

Jarek

potwierdzam

FENIX

Lidia

dzień dobry, proszę o tegoroczną opinie ze współpracy z Kancelarią. Zobaczyłam ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klientów na jej stronie. jak ostatecznie zarobki się przedstawiają na tym stanowisku? Ktoś miał kiedyś wątpliwości co do widełek na forum.

fish

zostałem okradziony przez Pana Mecenasa, nie polecam

Dzien dobry wplatalam się w sznur chwilówek i nie mogę z tego wyjść mam 8 chwilówek na kwotę ok 30 tys zł a na raty nie mogę tego spłacić

Maria
@Kasia

Droga Pani Kasiu,zapraszam do kontaktu telefonicznego , zobaczymy gdzie tkwi problem i czy uda się w tym zakresie coś zrobić,konsultacja jest bezpłatna .zapraszam do kontaktu, przekazuję swój numer 603 529 669 Serdeczności

Pawluczuk Andrzej

Szanowni Państwo, w zeszłym tygodniu otrzymałem postanowienie z sadu o umorzeniu wszystkich moich zobowiązań. Zostałem poproszony przez Pana Mecenasa z kancelarii Fenix o napisanie swojej opinii na temat współpracy. Moge śmiało stwierdzić, że cała współpraca przebiegała celująco! Już od pierwszej rozmowy ciepła i przyjazna atmosfera, profesjonalizm i empatia towarzyszyły, aż do samego zakończenia sprawy. Kancelaria przygotowała mój wniosek o ogłoszenie upadłości, później odpowiadali na wszystkie pisma, pomogli przy wniosku o umorzenie zobowiązań, a Pan Mecenas był ze mną na rozprawie w sądzie. Sąd ze względu na mój stan zdrowia oraz wiek postanowił umorzyć wszystkie moje zobowiązania. Nie jestem w stanie opisać słowami swojej wdzięczności. Gdybym się nie zdecydował na współpracę, to sam nigdy bym sobie nie poradził. Pan Mateusz i Mariusz to wyjątkowe osoby, które znają się na swojej profesji. Mogę śmiało polecić kancelarię fenix każdemy kto ma problemy finansowe i chciałby się oddłużyć. Łączę pozdrowienia, Andrzej Pawluczuk

Helena
@Pawluczuk Andrzej

Brzmi wspaniale, a ile zapłaciłaś za te usługi? Ciekawe czy to jest w ogóle dla normalnego człowieka dostępne jak np. ma mała firemke

@Pawluczuk Andrzej

Gratuluję i cieszę się razem z Panem ,ponieważ to pokazuje ,że wszystko jest możliwe. Życzę zdrowia i już tylko się cieszyć;) Pozdrawiam serdecznie .

Iwona

Sama zgłosiłam swój problem

@Iwona

W sensie, że po przeczytaniu tej opinii? ;)

Lidia

Ok, uwaga uwagą, ale o co Ci chodzi z tymi pytajnikami.xd I w jaki niby sposób bronią?

Czy pracownicy Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mateusz

Oczywiście :) Organizujemy szkolenia i wyjazdy integracyjne minimum 3 razy w roku. Często spędzamy ze sobą czas po pracy i wspólnie się integrujemy.

Sławomir
@Mateusz

Macie jakieś ulubione miejsca na te wyjazdy integracyjne :p? Czy po prostu improwizujecie i co wyjazd to w inne miejsce?

Dzien dobry ;) Chyba uśmiechnęło się do mnie słoneczko;) Jestem niezmiernie wdzięczna za uwagę. Oczywiście zadzwonię do Państwa kancelarii oraz chętnie się umowie na spotkanie . Jeszcze raz bardzo dziękuję;) Serdecznie pozdrawiam ...

Witam wszystkich ;) Na samym początku muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich wpisów oraz filmiku ktory obejrzałam tej firmy . Znalazłam się także w bardzo trudnej sytuacji .... Mam 5 kredytów w jednym banku do którego przychodzi moje wynagrodzenie oraz 2 inne pożyczki z zewnątrz . Pracuje na umowach zlecenie a więc wynagrodzenie jest płynne puki trwa kontrakt natomiast po przepracowanych np: 3 - miesiącach muszę odpocząć i już nie ma płynności finansowej pomimo to bank chętnie proponował mi kredyty sugerując się wpływami na konto dość regularnie ,ponieważ jest to jedyny środek dochodu jaki mam . Teraz sytuacja się zmieniła, ponieważ moja praca to nieustanny stres i nie zawsze dobrze płatny, doszło do tego ,że popadłam w depresję i boję się, że nie będę w stanie nadal wykonywać mojego zawodu ( opieka nad osobami starszymi ) Na dzień dzisiejszy nie mam windykatora , komornika ect ... Ale psychicznie nie jestem w stanie zajmować się tymi ludźmi oraz wiem ,że będzie moment kiedy przestanę regularnie spłacać moje raty kredytu w wysokości ponad 4000 zł. To blisko połowa mojej pensji do tego czynsz za mieszkanie 1600 zł. I inne media typu tel. prąd, woda itd ... Generalnie jestem obciążona chorymi na Alzheimera, demencję oraz wszelakiego rodzaju depresji tych ludzi które w rezultacie doprowadziło do mojego załamania nerwowego i do tego nadchodzą czarne chmury wierzycieli . Błędem było branie tych pożyczek ale także nie mogę płakać nad rozlanym mlekiem i chce po prostu znaleźć pracę w moim mieście ale już w innej branży, ponieważ w tej obecnej nie daje rady . Co mam zrobić?... Najnizsza krajowa nigdy nie pozwoli splacic niczego nie mam również nieruchomości, a wiec mogą mnie już tylko zamknac w psychiatryku lub więzieniu. Tak bardzo pragnę uwolnić się od długu, ale nie wiem co robić ile to kosztuje i jak zacząć.? Poradźcie proszę czy ta kancelaria jest adekwatna do mojego problemu i czy będzie mnie w ogóle na nią stać... Dziękuję wszystkim którzy poświęcili mi uwagę; Serdecznie pozdrawiam z katowic ;)

@Gość

Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie, zostawienie komentarza i Pani otwartość. Z powyższych informacji wynika, że nie jest Pani jeszcze w stanie niewypłacalności, co jest tak naprawdę główną przesłanką do tego, aby ogłosić upadłość konsumencką. Stan niewypłacalności zachodzi wtedy, kiedy przychody nie wystarczają na pokrycie kosztów życia i spłatę zobowiązań. Z chęcią udzielimy Pani szczegółowych informacji podczas bezpłatnej konsultacji, na której dokonamy bardziej szczegółowej analizy, zaproponujemy potencjalne rozwiązania oraz przedstawimy niezobowiązującą propozycję współpracy. Aby zarezerwować termin konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 505 906 905 lub o samodzielną rezerwację online na stronie: https://www.nakiedy.pl/ Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Kancelarii Prawnej FENIX

Sylwia

Jakie koszty ?

Pracownik kancelarii

Pracuję w kancelarii prawnej FENIX od ponad 2 lat. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, zespół jest zaangażowany i otwarty. Z wynagrodzenia też jestem zadowolona. Jest możliwość otrzymywania premii od wyników. Często mamy szkolenia i wyjazdy integracyjne. Zachęcam do aplikowania i podjęcia współpracy z kancelarią.

Damian
@Pracownik kancelarii

Ta premia, o której wspominasz to w jakiej jest wysokości? Ja nie możesz napisać to dodaj chociaż ile wychodzi procent od podstawy.

Szczerbicka

Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią. Jako forma poprowadzili nas bardzo dobrze. Proces restrukturyzacji przebiegł sprawnie. Firma odzyskała możliwość dalszej pracy, po dużych problemach związanych z pandemią i ostatnimi lockdownami. Płynność finansowa była właściwie żadna. Teraz możemy oddychać i planować przyszłość. Dzięki kancelarii.

@Szczerbicka

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że mogliśmy Pani pomóc w tych trudnych czasach. Życzymy powodzenia w dalszej drodze i wierzymy, że będzie coraz lepiej ????

Niemyjski

Całkiem niezłe podejście do klienta. Bardzo otwarte. Fajnie się prowadzi rozmowę i kancelaria wszystko wyjaśnia. Podejście na plus. Rozwiązanie problemu do oczywistość ;)

Rafał

Czy pracownicy Fenixa również zechcą powiedzieć coś o tej firmie? Na razie wypowiadają się tu głównie klienci, ja z kolei zastanawiam się jak wygląda tu praca i jaka panuje atmosfera w zespole. Liczę na jakieś informacje! :)

Schuhbeck

Za prowadzenie sprawy przez kancelarię należy się duża pochwała. Wszystko bardzo merytoryczne, dobry kontakt na każdym etapie. Duża chęć pomocy i tłumaczenia zawiłości naszego systemu. Dla mnie, laika w tej kwestii, to duży plus, bo przynajmniej wiedziałem co się dzieje. I to na bieżąco. Prowadzenie sprawy to jedno ale wygrana to już cos innego ;) I tutaj mnie też nie zawiedli.

Anna S.

Chciałabym z całego serca podziękować za pomoc w doprowadzeniu do szczęśliwego finału mojej sprawy upadłości konsumenckiej. Polecam wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji kontakt z zespołem Pana mecenasa Szałańskiego z Kancelarii FENIX. Życzliwość, ciepło i profesjonalizm z tym spotkałam się w Kancelarii. Szczególnie chciałam podziękować Pani Ewelinie oraz Pani Martynie za pomoc w mojej sprawie od początku do szczęśliwego końca. Zawsze wdzięczna Anna S.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Kancelaria Prawna Fenix Sp. z o.o.