Ams Metal Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ams Metal Sp. z o.o.

Gianluigi

Staram się powstrzymywać od wystawiania opini o firmach, ale w tym przypadku miałem ciekawą sytuację na rozmowie. Na pierwszym etapie rekrutacji jak się potem okazało przyjechałem tylko po to aby odpowiedzieć na pytanie ile chcę zarabiać. Z kolei na drugim etapie który odbył się dwa tygodnie później czekałem pół godziny, aż ktoś w końcu się mną zainteresuję. Ostatecznie wszyscy pracownicy biurowi opuścili firmę i ja też pojechałem do domu...

P. J.
@Gianluigi

Miałem podobna sytuację. Czekałem ok 30 min. Powiedziano mi że z moim doświadczeniem widzą mnie na wyższym stanowisku. Po czym się nie odezwali

BylyPrac

Ta firma to jest największy (usunięte przez administratora) i truciciel w Siemianowicach Śląskich daje darowiznę by się zareklamować kosztem pracowników. Bezprawnie od 1kwietnia obciął im pensje o 25%, a od 1 czerwca obniży im pensję do najniższej krajowej... nie mają żadnego postojowego, a wręcz jest tam teraz więcej pracy niż wcześniej...Szew traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Mm
@BylyPrac

Napisz coś więcej bo chcę tam pracować jako szofer

Jasiek

@Ten fen ta szatnia i jadalnia dla pracowników to są w końcu gotowe?

Ten fen

Wymagania baaardzooo wysokie, zarobek to 1700 zł, wiecznie ktoś ma pretensje, tylko obiecują a nie ma nic lepiej. Co do szatni i jadalni aktualnie w remoncie. Kierownictwo to zupełnie inny świat. Nie polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ams Metal Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
ravix11

Niskie pensje ,wysokie wymagania i żadnej przyszłości w tej firmie.Firma ukierunkowana na zysk za każdą cenę,za takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe ,Prezes proponuje mi 2500 ,czyli prawie że na granicy minimalnej.Lepiej zarobię w Lidlu na kasie. HA HA HA niech szuka naiwnych.Nawet z Ukrainy nie skuszą się na takie wynagrodzenie.Atmosfera chyba bardzo dobra ale nie miałem okazji aby ja sprawdzić na 100 %. Kierownik super gość ,rzeczowy i miły. To na tyle . Jak ktoś ma małe kwalifikacje i nie oczekuje zbyt wiele to mogę firmę polecić.

GallAnonim
@ravix11

Szkoda czasu na tą firmę. Wynagrodzenie nieadekwatne do wymagań. Chcieliby uniwersalnego żołnierza za upokarzające pieniądze. -Gdy wypytasz załogę, z reguły nie są zadowoleni. Ogłoszenia odnośnie pracy, w tej firmie, wiszą cały czas w internecie przyjęcia są cały rok a pracuje tam garstka ludzi. Szatnia to jakaś pomyłka jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Szkoda że nie zrobiłem zdjęć. Biurowiec piękny jak na zachodzie. Strefa pracownika czyt jadalnia czy szatnia głęboki Kazachstan, zimno szafki stare takie prl'owskie. Jeżeli ktoś potrzebuje pracy na już pewnie ją dostanie. Choć nie oczekiwałbym zbyt wiele, czyli umowa zlecenie lub minimalna krajowa. Jeżeli ktoś tam będzie niech zrobi zdjęcia szatni,jadalni to trzeba zobaczyć. Po takim widoku docenia się Pracodawce szanującego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Metal Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Ams Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ams Metal Sp. z o.o.?

Ams Metal Sp. z o.o.