Opinie o Ams Metal Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ams Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ams Metal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Ams Metal Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kalasznikow
Klient

Zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjną. Wszedłem na teren zakładu i tyle. Czekałem 45 minut aż ktoś, ktokolwiek przyjdzie i porozmawia że mną. Ani widu ani słychu. Wkurzlem się i wyszedłem. Skoro tak traktują pracownika na dzień dobry, to przepraszam jak może być dalej. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Porażka.... Totalna. Czas każdego jest drogi. Nie tylko pracodawcy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Ams Metal Sp. z o.o.? 26 lutego na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spedytor. Ktoś z Was aplikował?

Uuuoooooyyyy Nowy wpis

Tylko bez ambicji bez honoru bez żadnych wymagań bez choroby bez rodziny za drobną opłatą oraz bez narzekań buuaahhaaa

asa

Witam, mam zamiar aplikować w odpowiedzi na jedno z ich ogłoszeń (Laborant), pytanie czy warto?

Nikt.
@asa

Raczej nie. Ogólnie panuje tam wyzysk a stawki więcej dostaniesz w Biedronce.

Maria Nowy wpis
@Nikt.

Hej, jak długo pracowałeś w firmie? Masz może wgląd w aktualną sytuację firmy? Być może stawki uległy zmianie od 2017 roku? @Nikt.- mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, żeby odpowiedzieć:)

Maria Nowy wpis

Witam! Zastanawiam się nad pracą w Ams Metal , znalazłam bardzo rozbieżne informacje na temat pracy w firmie. Będę wdzięczna, jeżeli ktoś aktualnie zatrudniony w firmie- opowie mi jak tam jest, czyli jaka panuje atmosfera, jak z kierownictwem, no i czy można liczyć na jakieś premie.

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Inżynier Narzędziowy
Siemianowice Śląskie
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
(1564 opinii)
logo firmy ELEKTRYK
Siemianowice Śląskie
Brilliant Finish Sp. z o.o.
(14 opinii)
logo firmy Operator Maszyn CNC
HRK S.A
(167 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ams Metal Sp. z o.o.?

Tytus

Może mi ktoś podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

xxx

Dawniej "WROBAN" Sp. z o.o. Chemiczna 5, 41-100 Siemianowice Śląskie NIP: 6470510575

sot
@xxx

a czy to ma jakieś znaczenie jak ta firma nazywała się kiedyś? czy były z nią jakieś problemy stąd zmiana nazwy?

wroban
Klient
@xxx

Wroban i AMS METAL istaniały równolegle jedna od 1991 r druga powstała cztery lata poźniej.

Konrad

Pewnie trzeba przyłożyć się dobrze do swojej pracy a i zarobki się poprawią?

Henryk

Ostatnio narzekaliście na zarobki. czy są jakieś szanse na poprawę w tej kwestii?

nikt
@Henryk

Zasadniczo brak poprawy. Ogólnie panuje tam (usunięte przez administratora)minimalna krajowa i mydlenie oczu premiami. Nawet koledzy za wschodniej granicy czyt Ukraińcy nie chcą tam pracować. Panuje tam brak kadry pracowniczej przez wygórowane wymagania i niskie pensje. Brak jakichkolwiek dodatków, chodzi o social czy też posiłków regeneracyjnych. Zasadniczo firma zatrzymała się mentalnie w dobie kryzysu gdy ludzie prosili się o pracę. Jednak jest odwrotnie

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 24-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie AMS Metal Sp. z o.o.?

ravix11
@Administrator

Rozmowa bez sensu ,za powzne kwalifikacje pensja na granicy minimalnej Prezes mysli że zlapałem Pana Boga za nogi Za prawie minimalna, chce abym obejmował 3 stanowiska .Nich szuka w ameryce połodniowj chętnych albo chunczyków zatrudni. Kierownik to klasa

Garo

minimalna krajowa wiecej w biedroce zarabiajom i majom wczasy pod gruszom bony na świetna my dostali my po 67zl ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Metal Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ams Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Ams Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Ams Metal Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ams Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ams Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ams Metal Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ams Metal Sp. z o.o.