AMS Metal Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o AMS Metal Sp. z o.o.

asa

Witam, mam zamiar aplikować w odpowiedzi na jedno z ich ogłoszeń (Laborant), pytanie czy warto?

Nikt.
@asa 20.06.2017 10:59

Raczej nie. Ogólnie panuje tam wyzysk a stawki więcej dostaniesz w Biedronce.

xxx

Dawniej "WROBAN" Sp. z o.o. Chemiczna 5, 41-100 Siemianowice Śląskie NIP: 6470510575

sot
@xxx 06.06.2014 08:49

a czy to ma jakieś znaczenie jak ta firma nazywała się kiedyś? czy były z nią jakieś problemy stąd zmiana nazwy?

Zostaw opinię o AMS Metal Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMS Metal Sp. z o.o.