Opinie o Autona Dystrybucja Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autona Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autona Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autona Dystrybucja Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Patrycja Nowy wpis

Super firma . Drugie zakupy na ponad 27 koła. Przywieźli zwalili dali gratisy i odjechali.cóż więcej chcieć.dla mnie Firma petarda.konkurencja kwiczy. Polecam

mechanior Nowy wpis
@Patrycja

Ja uważam również ze to dobra firma .fajnie wyposażony sklep,a ceny to już zależy kto co szuka ,jak Jakis koks to cza zapłacić a narzędzie dla (usunięte przez administratora)to tanio. Ja polecam

kudłaty

Super sklep.Zastanawiam się dlaczego ludzie opisują takie dziwne rzeczy a tak naprawde kupili tam może nasadkę za pięc złtych.Ja wyposażałem tam warsztat w Autonie 10 lat temu i wszystko jest ok.Teraz doposażałem od tamtego czasu kolejne stanowiska i wszystko jest ok

@kudłaty

A obsługa od tych 10 lat jest ta sama czy pojawił się ktoś nowy?

Kudlaty
@Monika

Widzę ze ci sami od początku. Łącznie z Panią Stasia i dwa Jarki

Braterski Nowy wpis
@Kudlaty

Ja tam uważam ze to najlepsza firma z narzedziami. Maja prawie wszystko a czy drożej czy taniej to już inna rzecz.Różne marki maja różne ceny i rożna jakość.Jak ktoś szuka geko i porówna do asty to wiadomo ze cena musi być inna.Ale jak ktoś jest szwędacz i chce chłopakom z Autony dowalić to tak zrobi. Ja polecam i nie mięknąć panowie przed złymi ludźmi

Kamil

Tragedia co się w tej Autonie dzieje wszystko na deszczu leży mokre pudełka, rozwalone, a właściciel jeszcze beszczelnie kłamie , że chwile przed moim przyjazdem towar wynieśli na zewnątrz, a jak się popatrzy z tyłu to widać że na zewnątrz wszystko ma . (usunięte przez administratora) !!!!

Usuwanie negatywnych komentarzy to do Właściciela bardzo podobne . Nic dziwnego że firma ma same pozytywne opinie , wystarczy popytać mechaników z Sącza i już dowiadujemy się że firma nie jest taka uczciwa jak wyglada na pierwszy rzut oka . Radzę się kilka razy zastanowić przed zakupem danego towaru bo później proces reklamacji jest długi a na końcu się okazuje , że to nasza wina , ponieważ źle użytkowaliśmy , a jakość towaru daje wiele do życzenia .

@Anonim

Z tymi komentarzami to chyba ściemniasz. Przecież ewidentnie są też negatywne, więc raczej to o czym piszesz chyba niezbyt się zgadza?

Trans południe Nowy wpis
@Anonim

Nikt cię Anonimowy niby mechaniku nie ciągnie na sile do tego sklepu.Ja kupuje tyle i lat i jestem zadowolony.Fajny sklep i fajne ceny.Obsługa super.a jak ty jesteś łowcą taniego towaru (usunięte przez administratora)to pewnie ci już nie pasuje.(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Autona Dystrybucja Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Serwis nowy sącz

super firma i obsługa. Polecam

Kamil

Firma beznadziejna , radzę omijać szerokim łukiem . Właściciel to burak.

Bodzio

Kupiony kompresor w cenie poniżej rynkowej i do tego dostarczony do mnie pod same drzwi. O wszystko mozną sie z chłopakami dogadać, nawet jak nie maja na stanie to sprowadzą co tylko chce. Nie raz wpadnę do sklepu jeszcze.

Teresa
@Bodzio

Miło, że mają takie elastyczne podejście. A dostawa jest dodatkowo płatna? Długo czeka się na sprowadzenie artykułów, których nie mają na stanie?

Kupowałam klucze dla męża na prezent. Nie znam sie na tym a wybrano dla mnie idealny zestaw. Nie najdroższy a jakościowo super. Naprawdę uczciwi pracownicy. Mąż szczęśliwy do dzis.

serwisteam

Dostać blokadę rozrządu do mojego mitsubishi to cud i to w sobote. Zadzwoniłem i usłyszałem: mamy na miejscu. Wpadłem do sklepu i jeszcze mogłem ją wypożyczyć. No lepiej nie mogło być.

adamkol

Cały swój warsztat wyposażyłem w narzędzia ze sklepu Autona. Chłopakom na warsztacie pracuje sie super, nawet nie musze sie bawić w reklamacje bo wszystko śmiga. WIELKIE POLECAM !

jaro46

Polecam ! Panowie ze sklepu mają niesamowite doświadczenie i wiedze na temat narzędzi. Przyszedłem po klucz pneumatyczny tydzien temu i jest rewelacyjny. Idealnie dobrana moc i parametry do moich potrzeb. Nic tylko kupować

michal

Mnóstwo narzędzi profesjonalnych firm, doradzą, dobiorą każde narzędzie. Co do ceny tez mozna smiało pogadać i bedzie lepsza. śmiało polecam firme.

Radze omijać szerokim łukiem tej firmy .

Arek

@KB0075 czemu 9 godzin a nie 8 ?

asromek

No niestety , a wydawało mi się że wszystko jest ok . Kupiłem w sklepie stacjonarnym u Nich produkty po rabatach na 500zł. Ich rabaty były takie ,że do szlifierki pneumatycznej doliczyli 80 zł i do kluczy Sata też 80 zł . Dodam jeszcze , że byłem u Nich nie pierwszy raz , tylko tym razem moi pracownicy sprawdzili ceny z Allegro . A mówią ,że sprzedają internetowo również . Uważać na nich ,cygany i tyle .

Czy Autona Dystrybucja Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

KB0075

Tak 7-16

Mariusz
@KB0075

Czy jest może możliwość zostać po godzinach, gdyby któraś z osób pracująca w firmie Autona Dystrybucja chciała po prostu więcej zarobić? Pracodawca daje takie możliwości, czy nie bardzo?

Patryk Jurek

super firma -wszystko na sklepie mają polecam

Firma solidna i rzetelna.Zostaje tylko -POLECAM NA 100 %

Pracowałem tam kilka miesięcy. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat właściciela jak i samej firmy. Potrzeba trochę czasu żeby wdrożyć się w obszar działalności firmy ale później jest już tylko z górki, a oferowane produkty są naprawdę ciekawe i coś wnoszą dla klienta.

Wojciech Wożniak

Dziś robiłem tam zakupy i wszystko było super.Wesołych Świąt

Zostaw merytoryczną opinię o Autona Dystrybucja Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Autona Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autona Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Autona Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Wincentego Witosa 74
    33-300 Nowy Sącz

Autona Dystrybucja Sp. z o.o.