Opinie o Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. w Gdynia

Mary Nowy wpis

Mnie za to zainteresowało ogłoszenie dla Operatora kamery - montażysty video. 5 lat temu pojawiła się taka oferta a ja się zastanawiam czy zatrudnienie dalej na to stanowisko jest możliwe w firmie? Widziałam, że oferowane umowę o pracę, a coś więcej ktoś wie? Miesięczne zarobki jak się prezentują?

Wnika z tych dotychczasowych postów, że firma zarządza i wynajmuje mieszkania. A jako, że od początku grudnia mieszkam w Gdyni, to kto poradzi, czy to dobre miejsce pracy? Widziałam zakres obowiązków w jednym starszym ogłoszeniu. Pracownik biurowy miał się tu zajmować się obsługą korespondencji, sporządzaniem pism, archiwizacją dokumentów, obsługą telefoniczną oraz kontaktem z księgowością. Żadna z tych czynności nie jest mi obca. Dlatego chętnie się dowiem, czy i obecnie tak by się miały obowiązki na tym stanowisku, i jaką mogłabym tu osiągnąć pensję?

Nie polecam Nowy wpis

To (usunięte przez administratora) nie polecam sprawy koncza się w sądzie Nieetyczne praktyki jako wynajmujący

Pracodawca Nowy wpis
@Nie polecam

Autorze negatywnej opinii, Chciałbysmy bezpośrednio zwrócić się do Ciebie z odpowiedzią na Twoją opinię. Pragniemy podkreślić, że nasza firma nie jest zaangażowana w żadne sprawy sądowe, w których musielibyśmy się bronić. Jednakże, prowadzimy kilka postępowań egzekucyjnych wobec byłych lokatorów, którzy zalegali z czynszem lub dokonali zniszczeń w naszych nieruchomościach. Mając na uwadze obsługę kilku tysięcy lokatorów, takie sytuacje, choć rzadkie, mogą mieć miejsce. W związku z powyższym, zarzuty w Twojej opinii wydają się być całkowicie nieuzasadnione. Jeśli byłeś naszym lokatorem i naruszyłeś warunki umowy, na przykład przez brak dbałości o czystość lub powodowanie szkód w mieszkaniu, nasze działania, w tym zatrzymanie kaucji, były w pełni uzasadnione i zgodne z prawem. Twoja anonimowa opinia, pozbawiona dowodów i otwartej tożsamości, sprawia wrażenie nieuzasadnionego oszczerstwa. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, ale stanowczo sprzeciwiamy się anonimowym i bezpodstawnym pomówieniom. Pragnę również zaznaczyć, że tego typu zachowania są karane i mamy zamiar wyciągnąć konsekwencje z tych działań. Jeżeli masz jakiekolwiek konkretne zastrzeżenia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i rozwiązania ewentualnych nieporozumień w otwartej rozmowie, zamiast posługiwania się anonimową krytyką w internecie jak tchórz Z poważaniem, BProperty sp zoo

Łukasz obsługa klienta

Jeśli chodzi o jakość wynajmowanych mieszkań, nie ma się do czego przyczepić Niektórzy lokatorzy niestety nie sprzątają po sobie na koniec umowy i mieszkania trzeba odświeżać Niestety nikt też z lokatorów nie poczuwa się do uszkodzeń lub zabrudzeń w częściach wspólnych Mieszkania co roku są odświeżane odmalowywane

@Łukasz obsługa klienta

no i dobrze? wynajmujecie to malujcie dla nastepnych klientow, to i tak zazwyczaj kocioł i rotacja jest ogromna

vikol

dziekuje za udostepnienie mieszkania i okazaną pomoc dla mnie i rodziny oraz wszytkim uchodzcą z Ukrainy

Magdalena
@vikol

Super ze okazali dużą empatię :) a jakie konkretnie mieszkanka dostaliście i na jak długo?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dziecięca Fundacja Sportowa

Poprosiliśmy naszego przyjaciela Dziecięcej Fundacji Sportowej Dominika Brzozaka o wsparcie na remont naszego busika i je otrzymaliśmy. Dominik Brzozak właściciel Profesjonalnej Firmy Brzozak Nieruchomości, to człowiek godny zaufania o wielkim sercu . Dziękujemy.

Dana

mieszkanie na wysokim poziomie, właściciel miły uprzejmy, dziękuję za możliwość wynajmu podczas całego roku akademickiego

@Dana

dziękujemy

Viper

polecam tego hosta, Jasna instrukcja jak dostać się do mieszkania, rachunki wysylane na czas, nie mieliśmy żadnych problemów

Marta.K

Polecam, pokoje są doprze prowadzone. Firma wystawia co miesiąc fakturę i wysyła informacje o opłatach, bardzo dobra komunikacja

Vladyskaw

pokoje duże, czyste po remoncie, internet działa bez zarzutu. W mieszaniu czasami inni lokatorzy bywali głośno, ale się wyprowadzili albo zostali usunięci przez właściela

Darek

Mieszkam w mieszkaniu przy ul Młyńskiej. Ładne pokoje, duże. Komunikacja też jest ok. Z właścicielami nie ma problemu aby się dogadać, z firmą zarządzającą również

Jako pracownik pozwolę sobie zabrac głos. Podczas pandemii. Wielu naszych klientów zerwało umowy, na dodatek domagali się zwrotu kaucji. W przypadku zerwania umowy najczęściej występuję kara za zerwanie umowy. Karzy lokator ma możliwość na swoje miejsce przyprowadzić inną wskazaną osobę wówczas żadna kara nie jest naliczana. Co więcej jeżeli po zakończeniu umowy najmu mieszkanie pobrudzone, ściany odrapane i brudne musimy każdorazowo takie mieszkanie odświeżyć co wiąże się z kosztem ze strony Firmy. Niestety lokatorzy po zakończonej umowie przeważnie nie odświeżają mieszkań ani nawet ich nie sprzątają. Za co niestety naliczane są potrącenia z kaucji

Tomasz Z

Jeżeli chodzi o jakość wynajmowanego mieszkania oceniam je na wysokim poziomie, kawalerka w której mieszkałem na Trakt 99 była czysta, dobrze wyposażona i urządzona. Nie ma się do czego przyczepić. Otrzymywałem rabaty za terminową płatność. Umowa się zakończyła jakiś czas temu. Na koniec umowy pracownik poprosił mnie o posprzątanie pokoju co też uczyniłem. Zwrot dokonany w terminie, dziękuję i pozdrawiam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.?

Lpl

Tel służbowy samochód służbowy komp w biurze

Józek

Jeśli faktycznie są takie tematy to nie rozumiem dlaczego znalazły się na forum pracowniczym? Czyżby konkurencja?

Isia

A na prowizjach fajnie można tu dorobić do podstawy?

Jk

Mieszkałem na Łostowicach w ich mieszkaniu, nie ma się do czego przyczepić, Dostałem lokal po remoncie, ogrzewanie podłogowe, internet w cenie.

Jkl
@Jk

To proszę uważać, bo na zwrot kaucji nawet jak zostawi się mieszkanie również w idealnym stanie nie ma co liczyć

Trrr
@Jk

Haha i po twoim pobycie mieszkanie zapewne będzie w "katastrofalnym" stanie i nigdy nie zobaczysz kaucji również przestrzegam

Były Klient
@Trrr

Też tak może być.

Brzozak Nieruchomości

Kaucję rozliczamy i zwracamy w ciągu 30 dni od zakończenia umowy. Po każdej umowie jeżeli sytuacja tego wymaga musimy posprzątać i odmalować pokój, również musimy zadbać o części wspólne. Prawdopodobnie w Państwa przypadku wystąpiły własnie takie koszta, przez co kaucja była pomniejszona o opłaty które musieliśmy ponieść. Dbamy o jakość naszych mieszkań i chcemy aby ich stan był podobny jak przy wydawaniu mieszkania

Nieprawda
@Brzozak Nieruchomości

Hahaha ???? Bardzo zabawne, umowa najmu zakończyła się w moim przypadku z końcem czerwca, kaucję pomniejszoną o fałszywe koszty dostałem dopiero na początku września. O wszystko musiałem się dopominać, nikt nawet nie raczył mnie o tym poinformować lub przeprosić. Wyimaginowane pozycje, za które nie zwracają kaucji jak mycie listew przypodłogowych, szaf we wnątrz. Żenujące - całkowity brak uczciwości.

Brzozak Nieruchomości

szanowny Panie, proszę o napisanie komu nie zwrócilismy kaucji, jest Pan w tym momencie anonimowy i ciężko się do tego ustosunkować Obecnie obsługujemy ponad kilkaset umów i wiele pokoi, mieszkań po okresie najmu oddawanych jest w stanie katarstofalny, musimy wówczas takowe mieszkania odświeżać a to kosztuje poniżej link do przykładowego mieszkania pozostawionego przez lokatora https://www.evernote.com/shard/s585/sh/3d674069-c0ba-4484-b9ad-5466dd830ef3/ Proszę o napisanie w jakim mieszkaniu dokładnie Państwo mieszkali ustosunkujemy się do tego

Brzozak Nieruchomości

Proszę o informację w jakim mieszkaniu Państwo mieszkali dysponujemy dokładnym rozliczenie, oraz stanem mieszkania przed i po proszę o wskazanie nieruchomości w której Państwo mieszkaliście

Brzozak Nieruchomości

Proszę o informację gdzie Pan dokładnie mieszkał. Paawodpodobnie dostał Pan pokój nowy wyremontowany a zostawił go w stanie nie odpowiednim i po to właśnie jest instytucja kaucji, mamy w takim momencie prawo i będziemy potrącać kaucję

Haha
@Brzozak Nieruchomości

Prawdopodobnie ? (usunięte przez administratora)

Aaa
@Brzozak Nieruchomości

W katastrofalnym stanie to jest wasz kręgosłup moralny

Kkkk

kryskad16@wp.pl

Patryk
@Kkkk

Napisałem ;)

Wynajmujący6

Witam wszystkich, w 100% podpisuję się pod postem powyżej. Wynajmowałem w ubiegłym roku akademickim pokój w Gdańsku. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu kaucji (31.08.20), który przypadał na 31.07.20 w związku z zakończeniem umowy najmu w czerwcu - firma zasłania się pandemią. Szkoda, że działa to tylko w jedną stronę, ponieważ jak ja chciałem rozwiązać umowę najmu z tego samego powodu, kategorycznie mi odmówiono powołując się na przepisy prawne. Tym bardziej nie rozumiem rzekomych problemów finansowych, skoro wszystkie wpłaty od wynajmujących otrzymywali regularnie. Firma nie informuje wynajumjacego o stanie zwrotu kuucji, a raczej jego braku. Na telefony i e-maile odpowiada mało konkretnie, zbywając klienta, nie podając żadnego terminu. Nie otrzymałem nawet wiadomość z przeprosinani lub wytłumaczeniem od Właściciela - o wszystko trzeba się dopominać. Jeżeli miałbym podjąć jeszcze raz decyzję dotycząca wynajmu pokoju, zważając na dalsze problemu zwrotu kaucji, poszukałbym ofert innych firm - szkoda zbędnych nerwów i stresu.

@Wynajmujący6

Witam , 99% kaucji została rozliczona do dnia 31.08.2020, faktycznie mieliśmy opóźnienie w tej sprawie, wynikające z wielu czynników i trudnego dla nas okresu podczas pandemi, o czym informowaliśmy wielokrotnie w mailu. W związku z czym proszę pisać raczej o opóźnieniu a nie o nie rozliczeniu kaucji

były klient
@Wynajmujący6

Dziękuje za odp. Niech ludzie wiedzą- jakie są problemy z ta firmą.

Była wynajmująca
@Brzozak Nieruchomości

Dziwne, jest koniec września, a ja kaucji dalej nie mam. Mydlenie ludziom oczu i tyle.

@Wynajmujący6

do dzisiaj wszelkie umowy zostały rozliczone, proszę o podanie swojego nazwiska a chętnie wstawię link z rozliczeniem tutaj oraz ze stanem nieruchomości po Państwa wynajmie

Była wynajmująca
@Brzozak Nieruchomości

Nie sądzę, że wszystkie umowy zostały rozliczone, nadal nie otrxymałam od Waszej firmy zwrotu kaucji ani jakiegokolwiek rozliczenia. Domin

@Brzozak Nieruchomości

Kłamstwo !! Nie dostałem zwrotu kaucji do dziś po ponad miesiącu !

Brzozak Nieruchomości

Szanowny Panie oto stan pokoju który Pan wynajmował, wysłaliśmy do Pana maila z dokładnym rozliczeniem, dostał Pan świeże mieszkanie po remoncie. Mamy prawo przeznaczyć kaucje na zniszczenia, i odświezenie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.?

Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.

Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o.