Opinie o Vicaro Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vicaro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vicaro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vicaro Sp. z o.o. w Katowice

Essa

Odradzam pracy komukolwiek, oferują śmieszne stawki nie przekraczające wynagrodzenia minimalnej krajowej.

Ale jak to mogą nie mieć minimalnej pracy, przecież od razu chyba ktoś by to zgłosił gdzieś. No chyba, że nie ma umowy w ogóle. Daj znac o co chodzi, bo szukam pracy i myślałem o firmie:/

Nie zdążyłem zacząć pracować, gdyż kierowniczka i "szef" to niezłe gagatki. Przy rekrutacji za pierwszy razem zapomnieli do mnie oddzwonić, zrzucając winę na mnie. Za drugim razem miałem rozmowę, koleś który przyjechał na rozmowę bardzo prosił żebym dał znać co dalej, opowiadając cytując o fikolach które robią ludzie - zrobił to samo, wystawił mnie :) Umowa zlecenie, za pełen miesiąc dyżurów 24/7 masz gwarant 1000 zł, każdy wyjazd to 125 na rękę czy tam 150. Samochód służbowy pod dom ponoć, fiat doblo. W pracy można się spotkać z barierkami na drodze, trzeba używać diaxa jak jest potrzeba

@nono

Może niejasno się wyraziłem - dane mi było jasno do zrozumienia, że dostanę te prace tylko mam dać znać do końca dnia - byłem na tyle głupi, że prawie! się zwolniłem z dotychczasowej pracy a koleś z którym rozmawiałem mnie wystawił - na rozmowie opowiadał mi przez kwadrans o ludziach których nazywał fikołami, zrobił to samo co opisywani przez niego ludzie. (usunięte przez administratora) firma i tyle w temacie

Cleos Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków w biurze? Oraz jak wygląda praca tam? Na ogłoszeniach w olx jest dość dużo obowiązków wymienionych oraz nawet porządne wykształcenie wyższe

Slawomir Nowy wpis

Jestem byłym klientem. Firma dramat.. prosiłem się żeby oddać samochód.. kierownik nie należy do ludzi prawdomównych i raczej nie dotrzymuje obietnic. Nigdy więcej. Nie polecam

Aneta Nowy wpis

Na rozmowę byłam umówiona w danym dniu i na daną godzinę S-ec, Kosynierów 44, otrzymałam sms z informacją. Po przybyciu Panie w biurze próbowały dodzwonić się do koordynatorki, która sobie o mnie zapomniała. Nie otrzymałam ani wyjaśnienia ani słowa przepraszam. Jak dla mnie brak szacunku do ludzi. Nie warto nawet jechać.

Witold
@Essa

I co? Nie ma podwyżek np. po okresie próbnym? Ludzie cały czas mają minimalną? Nawet na premię nie ma co liczyć?

@Witold

Ludzie nawet tam minimalnej nie zarabiają…

Skąd wiesz
@Essa

Skoro nie pracowałeś tam to skąd wiesz ile zarabiają, szklana kula?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Vicaro Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

@Michał

A czekaj ten wyjazd ile godzin może zabrać? Podajesz kwoty a ciekawi mnie jednak średni przelicznik. Wiem ze kwota kwocie nie równa ale zawsze warto wiedzieć. Z drugiej strony skoro jeszcze raz się kontaktowali to ich jednak zainteresowałeś? Czym? Na jakie kwalifikacje przychylnie tu patrzą?

Trudno powiedzieć ile może trwać interwencja, 20 minut może jakieś kawałki szkła, do pewnie godziny lub więcej jak jest porządny dzwon lub te cięcie barierek. Ogólnie to siedzisz i czekasz na telefon, nie będzie to dostajesz tego tysiaka niby gwarantowanego, ale nie wiem jak to z ich wypłacalnościa. Ludzi nie mogą znaleźć, ponoć dużo ludzi rezygnuje, przedstawiono mi to w taki sposób że nieodpowiedni ludzie po prostu się pojawiają i to ich wina, ale myślę, że jak ktoś się kapnie w co się wpakował to pakuje manatki

nono

Oczekujesz szacunku a sam nazywasz kogoś z kim nie miałeś styczności gagadkiem a z tym z kim miałeś pachołkiem? Rekrutacja polega chyba na tym że pracodawca wybiera pracownika i nie jest zobligowany akurat dzwonić do ciebie. To to zmienia myśląc logicznie.

@nono

Moja merytoryczna opinia dotyczyć- dla odmiany- będzie biura. Umowa zlecenie, za śmieszne pieniądze - cześć na konto, a część w kopercie - w ramach oszczędności firmy. Na żadne benefity liczyć nie można. Umowy o pracę nie ma co się spodziewać, gdyż "pracownik wtedy może iść na L4 i umowa zlecenie to zabezpieczenie dla nas". Pomimo, że umowa zlecenie nosi znamiona umowy o pracę - i tak jej nie dostaniesz. Generalnie robienie z kogoś mniej inteligentnego jest na porządku dziennym. Nie polecam pracy w tej firmie. Oszczędności szukane są wszędzie, głównie kosztem pracownika. Częsta rotacja osób na biurze mówi sama za siebie.

Darek

Witam serdecznie unikajcie tą firmę jak szerokim łukiem pojazd złym stanie technicznym jest jest pracownik u nich jest za karę wynagrodzenie nie wypłacają bo mi nie wypłacili dzwonisz do nich dzwonisz do nich o zatankowanie auta to z wielkim wielką łaską robią chcą żebyś wszystko robił w aucie na własny koszt nie można doprosić się umowy brak odzieży ochronnej np kamizelki odblaskowej sprawa. Znajdzie udział w sądzie bo mam wszystko z straży pożarnej przekazanie drogi itp

Tati
@Darek

Czemu samochody są w złym stanie? Co się działo z twoim pojazdem służbowym? Odzyskałeś już pieniądze czy dalej nie wypłacili? Była to jednorazowa sytuacja czy więcej takich miało miejsce? Jak długo czekasz na umowę ?

Szczeinikkkkk

Ja pracuję w Szczecinie jest masakra to nie praca to wegetacja to się zmieni kwestia czasu bo nich inne firmy wygryza

@Szczeinikkkkk

Wegetacja? Czyli że co, nie ma co robić w pracy? Czy mimo tego nie ma żadnych redukcji etatów itp? Umowy o prace tu dają w ogóle?

Na jakie benefity można liczyć w Vicaro Sp. z o.o.?

Maroooo

Firma ma wiele nieprawidłowości takie życzy tylko w Polsce wygrywa przetarg publiczny a ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) dlaczego w ogłoszeniu na olx nie podaje nazwy firmy tylko bo się wstydzi

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Vicaro Sp. z o.o.?

Zwróć uwage

Vicaro sp. z o. o. nie zajmuje się wynajmem samochodów, przed wystawieniem opinii zalecam dwukrotne sprawdzenie podmiotu na temat którego pan/panie się wypowiada

Adrian88

Witam czy ktoś ma namiary telefonu na firmę vicaro z Katowic Mikołowa lub Tych?

Pracowałem na terenie Szczecina, ciężka robota i mało przewidywalna, cały czas trzeba być dyspozycyjnym po 12 godz dziennie. Zarobki jak dla mnie nie adekwatne. Atmosfera ok

@Marek

Czy dostał pan wynagrodzenie za ten okres czasu przepracowany ? Pracodawca się rozliczył uczciwie ? Bo ja mam mały problem ....

Marek trzeci
@Marek

Marek odpowiada Markowi, może jeszcze z tego samego IP?

Marzena

No i czemu się Marek nie podpisałeś, byłby czwarty. :/ Możliwe, że pracownik jakoś zawinił, że całości nie otrzymał?

Anita

@Marek Warto zwrócić uwagę , że ten wątek dotyczy firmy ale w Katowicach a nie w Szczecinie

Jo

Witam pracuje tam ktoś jak tam to wszystko wyglada ??? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Vicaro Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Vicaro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vicaro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vicaro Sp. z o.o.?

Vicaro Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 29