Opinie o Modalto Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Modalto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Modalto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modalto Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Bravo

Modalto lub Asadena naciągają na kasę i nie płacą a chcą towar.Jak najdalej z nimi .

Anna Cz

Po 3 miesiacach. Firma dobra. Pracuje pelna parą, ale bez jakis dziwnych zmian w nocy jak u męza po sasiedzku. Pensje rzeczywiscie wyplacane terminowo i na konto. Bez jakis sciem. Ja sie nabierze wprawy to latwo jest wyrobic akord i zarobic dobre pieniadze. Bardzo dobre maszyny do szycia co ulatwia prace. Kierownictwo i szefostwo mile, kulturalne i konkretne. Atmosfera rownez dobra.

@Anna Cz

Długo takiej wprawy się nabiera? To na jaką wypłatę sądzisz, że ktoś tak przeciętnie mógłby wyrobić?

@Ilona

Jezeli jestes szwaczka czy krawcowa i masz juz jakies doswiadczenie w zawodzie to bardzo szybko. Mnie to zajelo jakies 2 tygodnie, ale i tak mi podciagneli akord za ten czas i mysle ze to bardzo uczciwe. Ja wyrabiam teraz troche ponad 4 tys

Lidia

Netto czy brutto?

@Lidia

Netto

Witold
@Anna Cz

To całkiem nieźle. Dalej jesteś na akordzie? Wszyscy pracują w takim systemie?

@Anna Cz

mam pytanie, czyli tu nieistotne czy masz egzamin czy nie, krawcowa zarobi tyle samo? w innych firmach to różnicują czasami więc się upewniam

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Leon
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

To jest totalna bzdura. Zaden komornik nie windykowal modalto. Ktos z konkurencji wklada wiele pracy, aby firmie zaszkodzić.

@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Te wpisy powinny byc jakos weryfikowane. Jako pracownik potwierdzam, ze jest to klamstwo.

@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Firma, ktora dodaje te komentarze to nieuczciwa konkurencja. Reklamują się poprzez podawanie swojego numeru jako kancelarii prawnej po portalach gdzie pracownicy poszukują pracy. Firma "krzak" o bardzo niskiej renomie, ktora chce szkodzic uczciwym pracodawcom takim jak modalto

Waldek
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Firma, ktora wypisuje te komentarze to jakas „dziwna” spółka założona przez Ukraincow ( a raczej na Ukraincow). Gowork powinien jakos zareagowac.

PFAFF1525
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Cóż to za początkujace biuro prawniczków szuka rozglosu i darmowej reklamy żerując na tak Renomowanej i Stabilnej firmie jaką jest MODALTO i to w tak żenujacy sposób. Jestem pracownikiem Modalto i to najlepsza firma w jakiej pracowałam. PŁATNOŚCI ZAWSZE NA CZAS.

janeczek
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Witam chyba mowimy o dwóch róznych firmach latałem dla nich po całej europie i nigdy nie było z niczym problemu , solidna współpraca bez zgrzytów szefostwo wyrozumiałe, nikt na nikogo nie drze ryja , wszytko mozna ustalić spokojie i na poziomie jest elastycznie , sorry ale opinia chyba od konkurencji , rzadko juz chyba dzis się współpracuje w takiej miłej i rodzinnej atmosferze .... na duży plus wszytko czytelne w umowach bez sciemy trasy łatwe i przyjemne ..... chodź bym chiał to nie mam sie do czego przyczepić . Polecam bardzo

Edyta
@janeczek

Z tego, co piszą inni i Ty (że latałeś dla nich), to oni nie zatrudniają własnych kierowców? Wiesz, to jest portal dla pracowników i normalne, że się tu szuka takiego info. Ja myślałam, że mężu mój przejdzie tu pracować...

@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Modalto płaci kontahentom na czas. Tyle w temacie. Jestem małą firmą. Współpracuję z nimi od 2 lat. Nigdy nie było problemów

Weronika
@Marek

Ale czy firma zatrudnia własnych pracowników bo nie mają strony internetowej i ciężko się czegoś dowiedzieć.

Ile jest zmian w Modalto Sp. z o.o.?

2. 6-14 i 14-22

Łukasz
@Beata

I jak się pracuje? Jednego dnia na 6:00, drugiego na 14:00? Czy cały tydzień na 6:00, a drugi cały na 14:00?

@Łukasz

Tygodniowe są zmiany.

Maja
@Beata

grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem ? idzie coś zaplanować wtedy w życiu prywatnym ..

@Maja

Tak

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Modalto Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Michu

Spoko robota. Ludki fajne. Kasa ok. Dojazdy zapewnione to kase na benie sie tez oszczedzi

Lidia
@Michu

To czym dojeżdzasz? Jakiś bus pracowniczy jest?

@Lidia

Tak. Jest

@Beata

I to jest opcja, że każdego zgarnie czy jak to wygląda?

Zainteresowana

Czy kobiety bez doświadczenia dadzą sobie rade? Czy przyjmują tez młode osoby świeżo po szkole?

@Zainteresowana

Są stanowiska, na ktore firma przyjmuje osoby bez doswiadczenia. Proces szkolenia jest dosyc sprawny, a kierownicy sporo pomagaja.

Znak

Firma nie Płaci zenada nie stac na zaplate drobnej sumy nie polecam .

Olaf
@Znak

No i znowu nasz ulubiony trol ze swoimi klamstwami sie pojawil

Maja
@Olaf

czyli firma nie ma zadnych problemow, potwierdzasz info bo tam pracujesz?

Wiekszych bzdur nie czytalem. Bajki tego typu powinny karalne.

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i to wszystko to bzdury

Mirek

Takie opinie powinny być usuwane przez administratorów, pracuje tu od kilku lat i nic z tego nie jest prawda

Arte

Naprawdę ktoś tu mocno firmy pomylił albo bardzo celowo próbuje komuś zaszkodzić.

Helena
@Mirek

To może napisz jak wygląda rzeczywistość w takim razie jako kontrargument? Mąż chciał się tu starać o pracę a teraz mocno się niepokoi czy to dobry pomysł..

@Helena

Wyglada zupelnie normalnie. Produkcja działa płynnie, wszystkie materiały są na czas. Produkcja jest ulepszana. Zamowienia są, meble wyjeżdżają regularnie. Dostawcy i firmy transportowe są te same od dawna i nikt nie wspominal nigdy o problemach. Wypłaty są zawsze na czas. Bardzo przyzwoite - zależne od akordów. Wypłacane normalnie. Wszystkie inne przepisy przestrzegane. CBA nigdy nikt nie widzial. Kierownictwo bardzo w porządku.

Bartek

Pracuje w tej firmie i nic z tego nie jest prawdą.

Renata

Idiotyczny komentarz. Napisany na siłę w błędami. Zgadzam się z opinią, że takie szykany powinny być po prostu karane.

@Helena

Rzeczywistość wygląda zupełnie normalnie, wypłaty są na czas. Czasami ktoś pokrzyczy, ale atmosfera jest bardzo dobra, najlepiej jakby mąż sam się przekonał. Żałować nie będzie

To jest najnormalniejsza firma na świecie. Każdy kto przepracował tu choć miesiąc wie, ze to bzdury. Pani Agnieszka to bardzo honorowy i uczciwy człowiek.

@Anna

To skąd tak właściwie ten cały hejt tutaj? Bo rozumiem, że stwierdzacie, że ci co narzekają tu wcale w firmie nie pracowali?

Frank
@Ilona

Autor wpisu sam napisal, ze nie pracowal. Informacje byly klamstwem i moze to potwierdzic kazdy pracownik. A to nie hejt, a za takie rzeczy jest odpowiedzialnosc karna.

Radson

Fałszywy numer - nie jest to numer, żadnego z pracowników, ani osób powiązanych z firmą

Frank

Uwaga! Ściema z tym numerem

Czy w Modalto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Renata

Jak najbardziej. Można wszystko zazwyczaj ustalić z przełożonymi.

Byla

Tak na przyszłość. Kiedy przychodzi nowy pracownik do przyuczenia dajcie kogoś kto naprawdę zna się na tym co robi. Praca beznadziejna

@Byla

Ale to Tobie kogoś takiego dali? Czego konkretnie Cię "uczył" ten pracownik, to przez to że niczego nie umiałaś praca potem byłą beznadziejna? Ktoś jeszcze tak miał może?

@Byla

Jak się ktoś do pracy nie nadaje - to nikt z niego mistrza nie zrobi.

Jedyna taka moja Pfaff1525

ModAlto to rodzinna firma zajmujaca się produkcją mebli z klasą Jako pracodawca bardzo są w porządku,wyrozumiali na różne sytuacje rodzinne,dają czas na przyuczenie nawet, jeśli ktoś zaczyna od zera no i ----baardzo dobre ----zarobki. Ogólnie bardzo dobra firma(gdyby nie to zaszywanie????)byłaby to najlepsza firma na "świecie,, Pozdrawiam i polecam.

Agi
@Jedyna taka moja Pfaff1525

Dobre zarobki?...najniższa krajowa i resztę w łapę. A za pracę w soboty zamiast 100% są płacone 50%...i to są dobr zarobki?pewne czysty biznes dla szefostwa;-)...

Antoni
@Agi

To dlaczego pracownicy zgadzają się na takie traktowanie? Przecież pracownicy sami siebie tym krzywdzą...

1525 pfaff
@Agi

Jak ci tam tak źle to po co tam siedzisz...za bramą ponoć kolejka chetnych ...niestety

@Agi

Ale bzdury. Konkurencja niech sobie inaczej szuka pracownikow. Firma dobra i uczciwa. Umowy o prace placone wg akordu

@Antoni

Bo ta opinia to klamstwo

@Agi

Chyba się Pani firmy pomyliły. To jest wyjątkowo uczciwa firma. A takiego szefowstwa życzę każdemu.

Mika

Hej, czy macie może poratować numerem do księgowości?

Michal

Widzę że opinie o firmie dobre dobrze to świadczy o pracodawcy... Czy mógłby ktoś napisać ile zarobi kierowca rozwożący meble po Europie...? Oczywiście w Modalto... Dziękuję

EUBEK

Po pierwsze - fabryka jest w Krzywiniu a nie w Nowym Tomyślu. Poza tym o dziwo opinie o firmie pokrywają się z rzeczywistością. Pracuje tam od ponad 3 miesięcy i jestem zadowolony. Praca jest stabilna, umowa o prace, wypłaty dobre i dokładnie takie na jakie się umawialiśmy. Wszystko - warunki, urlopy czy zwolnienia - tak jak być powinno. Dojazdy służbowym autobusem. Atmosfera w miarę OK - to dosyć duża firma, więc wiadomo, że każdy nie da rady lubić każdego, ale nie ma to wpływu na pracę. Kierownicy też znośni.

AM

Ja bardzo prace w tej firmie polecam. Uczciwe i jasne zasady pracy i wynagrodzen, a do tego swietna atmosfera i super meble!

Reno

Firma spoko. Ludzie spoko. Wesolo. Byleby tak pozostalo

Danyjo
@Reno

No jak na razie firma sie trzyma i to calkoem fajnym poziomie

@Reno

Firma zmienia sie ale akurat tutaj jest to zmiana na lepsze. Ja bardzo sobie prace tutaj chwale. Jest stabilnie nawet w tak trudnym roku, pensje poszly w gore. Nie jest to wielka fabryka a klimat jest bardzo dobry.

Danuta
@Anna

Takie właśnie opinie czyta się najprzyjemniej - to naprawdę dobrze, że firma Modalto zmienia się na lepsze. Powiedziałaś, że jest tam stabilnie, nawet w tak trudnym roku. Czy mam przez o rozumieć, iż można liczyć ze strony tego pracodawcy na umowę na czas nieokreślony?

@Danuta

Tak. Wielu z nas ma umowe na czas nieokreslony.

Zwykly

A ja nie polecam pracy. Jeśli chodzi o atmosferę bez zarzutu. Niema się czego doczepić. Sama praca jest fizyczna aż tak ciężka nie jest. Nie polecam firmy pod względem kadrowym. Złożyłem wypowiedzenie z dana data i końcem współpracy. Po miesiącu czekania za świadectwem odbieram list gdzie to firma rozwiązuje zemną umowę z datą 2 tygodnie późniejsza no i w świadectwie oczywiście data 2 tygodnie późniejsza z dopiskiem dni nieusprawiedliwione. Niestety tak się nie robi wiedząc kiedy pracownik był ostatni dzień w pracy a dopisuje się 2 tygodnie dodatkowo w świadectwie. No cóż niespotykalem się z czymś takim. Pozdrawiam

Jejej
@Zwykly

Mysle, ze tutaj w gre wchodza akurat zasady wypowiedzenia. Wyjasniales to w kadrach? W modalto akurat wiekszosc tematow mozna wyjasnic i jakos nie slyszalem ze tutaj ktos prawnikowi krzywde zrobil. A jak juz cos pisze to dodam od siebie ze ja prace tutaj bardzo lubie. Dobra atmosfera, calkiem przyzwoite pieniadze i dobry pieniadz uczciwie placony

ciekawy
@Zwykly

A złożyłeś wypowiedzenie, czy o porozumienie stron? Bo jak to drugie to nie ma się co dziwić skoro z dnia na dzień przestałeś do pracy przychodzić bez słowa wyjaśnienia i żadnego kontaktu. Na porozumienie stron musi zgodzić się pracownik i firma, ale wtedy wystarczy powiedzieć jak jest, każdy jest człowiekiem, więc wszystko da się załatwić - trzeba tylko chcieć. U mnie nigdy problemu nie było jak chciałem tak się zwolnić, tylko trzeba było pogadać

Kondi
@Zwykly

Ta firma zatrudnia ludzi normalnie na normalne umowy o prace. Jestes ubezpieczony, placa za ciebie skladki i podatki, masz urlop i prawo do L4, ale obowiazuja Cie pewne zasady wypowiedzenia. Jak rzuciles robote z dnia na dzien to masz to potem wpisane w swiadectwie pracy. Mogles poprosic o porozumienie stron i napewno nikt by Ci na zlosc nie robil, bo kierownictwo jest fajne i idzie ludziom na reke. Tak wiec kadry zachowaly sie normalnie. A Ty sie gniewasz na firme, bo jest uczciwa, profesjonalna i dziala zgodnie z prawem.

Karol

A kierownik ile może zarobić ? Macie awanse wewnętrzne ?

Jejej
@Karol

Z tego co wiem to tak od 4k w gore, ale to juz zalezy od tego co umiesz. Awanse sa.

Karol

Firma godna polecenia. Dobre zarobki, stosunek kierownikow i szefowej do ludzi bardzo dobry. Praca w akordzie, ale policzony jest bardzo uczciwie i pracuje sie na niego samemu. Czasami troche brakuje miejsca, ale nie raczej nie jest problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Modalto Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Modalto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modalto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modalto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modalto Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Długa 2 lok. 7
    64-300 Nowy Tomyśl