Opinie o Versada Group Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Versada Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Versada Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Versada Group Sp. z o.o. w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy Versada Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Zuzanna

Witam, Czy komuś z Państwa udało się odzyskać pieniądze za zwrot produktów w przeciągu ostatniego miesiąca? Nie działają telefony, SMS-y, maile, list z przedsądowym wezwaniem do zapłaty został powtórnie zawizowany, strona internetowa już nie działa. Czy ktoś wie, co można zrobić w takim przypadku? Ręce opadają.

@Zuzanna

Również czekam co prawda jeszcze 14 dni nie minęło ale czuję że nie oddzyskac tak łatwo pieniędzy.

Masterixon
@Zuzanna

Również czekam na zwrot, nie uzysuje informacji i nie ma kontaktu

Agnieszka
@Zuzanna

Jestem w podobnej sytuacji. Czekam już ponad miesiąc na zwrot środków. W żaden sposób nie można się z nimi skontaktować. Pisałam maile, smsy, wiadomości na instagramie i żadnego odzewu. Czy Pani udało się odzyskać pieniądze?

Karola Nowy wpis
@Zuzanna

Hej chciałabym się zapytać czy odzyskałas zwroty pieniędzy? Bo mam ten sam problem ze nikt się nie odzywa i nie wiem co robić

kasia Nowy wpis
@Zuzanna

Szanowni Państwo - proponuje pozew zbiorowy, po za tym jest jeszcze szanowna pani żona która jest współwłaścicielką i prowadzi również swoją własną działalność ASTORIA Eliza Włodarczyk i ma stronę na fb oraz wszystkie komunikatory. Skoro pani jest wspólnikiem to może powinna również odpowiedzieć za tą sytuację ????? ja pisałam do pani Elizy na watsapp i się odezwała że jest w trakcie rozwodu i że powie mężowi o sytuacji

Agnieszka Nowy wpis

Hej, widzę parę komentarzy o problemach z odzyskaniem pieniędzy, a chociaż są od klientów, to chciałam spytać, czy oni w ogóle zatrudniają i jeśli tak, to czy są wypłacalnym pracodawcą. Warto tam szukać pracy?

Marika

Mój przypadek jak powyżej. Zakup 3 sukienek z czego 2 zwróciłam. Do zwrotu 600 zł. Brak jakiegokolwiek kontaktu, dzwonię, piszę i nic, co robić? Mieliście z czymś takim do czynienia?

@Marika

Tutaj jedna dziewczyna mocno się dobijała do nich, smsy, maile i jak wysłała list z wezwaniem to podobno zadziałało. Do teraz nic Ci nie odpowiedzieli?

@Marika

Ja zwrocilam towar 1 czerwca 2022 r odebrali pakcze i zero odezwu.Maja 14 dni( roboczych)na zwrot pieniędzy.Jestem ciekawa czy dostane,bo po waszych wypowiedziach szykuje im juz pisemko o wezwanie do zapłaty.Poczekam do tych 14 dni roboczych,narazie zero odezwu ani telefoniczny ani meilowy.

Julka
@Marika

tak też czekam na zwrot pieniędzy z 05.2022 myślę że trzeba to zgłosić do rzecznika praw klienta.

@isabele
@Julka

Ja też oddawałam w maju i do dnia dzisiejszego cisza. Wysłałam kilka maili, wezwanie do zapłaty, oczywiście dodzwonić się nie da... dzisiaj idę na policję.

@@isabele

I byłaś już może na tej policji? Albo może zareagowali jednak na tamte maile?

@Marika

Mam to samo brak zwrotu za oddana bluze

@Ewelina

No i robisz coś z tym czy odpuszczasz? Ile ona kosztowała jeśli można spytać?

@Weronika

Mi juz oddali kase,postraszylam policja sprawa w sadzie i kasa na koncie juz jest.

Renata
@Ewelina

A wiesz może czy innym również udało się załatwić swoje sprawy z tą firmą?

@Renata

Renata nie wiem jak z innymi,trzeba obserwować te opinie i dopytywac.

E-mailem czy pismo?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Versada Group Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bożena

Ja również odesłałam sukienkę 19.05.22 i do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu gotówki . Co to za firma pierwszy raz się z czymś takim spotykam . Telefon nie odpowiada . Zgłoszę to na policję bo chyba nie ma na co czekać sądząc po wcześniejszych wpisach

@Bożena

Ja czekam do jutra,bo jutro mija 14 dn na zwrot i lece na policje,mimo ze pewnie powiedza ze mala szkoda bo 250 zl ale ja zgłaszam ze mnie oszukano.Bede walczyc mimo wszystko,poniewaz bardzo duzo zamawiam i pierwszy raz mnie tak oszukani,znam dane osoby ktora odebrała paczke znam adres firmy wiec to zaden problem dla policji,powalcze o sprawiedliwość!

@Bożena

Nie wierzę,sluchajacie wchodze na konto a tu zwrot jest.Napisalam meila do nich tydzien temu i mi odpisali ze przepraszaja itp i ze będą pieniądze po weekendzie,i sa.Ale napisalam że zglosze sprawę na policje i takie tam ????

Udało się?

Alina Budziak

Czekałam na zwrot pieniędzy za 3 sukienki i nie ani widu, ani słychu zgłosiłam sprawę do kancelarii która obciąża finansowo dłużnika, pieniądze odzyskane po 2 miesiącach, poprowadziła moją sprawę bardzo rzeczowa kobietka, jak byście nadal nie odzyskały pieniędzy może i wam pomoże, kontakt do Pani 534 996 O35

Anika
@Alina Budziak

Dziękuję za kontakt, skorzystam .

Megy
@Alina Budziak

Dziękuję skorzystam, czekam od lipca i nic ..

@Anika

I co? Jest jakiś efekt już? Chyba, że trzy tygodnie to za krótko?

@Alina Budziak

Jaki koszt takiej usługi u tej Pani?

Agata

No i ja kolejna która dała się oszukać. Odesłał sukienkę ale pieniędzy nie mam. Napisałam ze czekam do końca tygodnia i zglaszam sprawę. pracuje w prokuraturze I wiem ze takich (usunięte przez administratora) nie można uczyć takiego dziadostwa i chamstwa

@Agata

W sumie ciekawe, skoro pracujesz w prokuraturze to jak dokładnie to rozwiążesz?

Agata
@Weronika

Tak jak jazdy obywatel czyli składam zawiadomo nie na policje i sprawa juz ma swój bieg

@Agata

A rozumiem, myślałam że jakoś intensywniej się w to włączysz. To kiedy będzie jakikolwiek efekt?

Anika

Ta firma to jacyś (usunięte przez administratora) Odesłałam dwie sukienki w lipcu 2022 i żadnego odzewu. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maila.

aneta_lis@onet.eu

Niestety zamówiłam na ich stronie 2 sukienki ( koszt. ok 600 zł) i minęło już 2 tygodnie a sukienek nadal nie otrzymałam. Telefon nie odpowiada... Chyba pozostaje zgłosić sprawę na policję?

Agnieszka

Witam Ja również czekam na zwrot pieniędzy za buty ,których nie otrzymałam bo rzekomo brakło w magazynie. Na przypomnienia nie reagują, żadnych odpowiedzi. Cały ten sklep nadaje się żeby zgłosić na policję.

@Agnieszka

No a jeśli według Ciebie się na to nadaje to czemu nie zgłaszasz?

Basia

Witam. Ja również zakupiłam płaszcz,odesłałam i mimo wiadomości,telefonów za zwrot nie otrzymałam pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Asia

Witam, właśnie dokonałam zakupu :( niestety bez wcześniejszego przebadania sklepu. Mam nadzieje że przynajmniej dojdzie. Raczej nie szykuje się na zwrot, bo rozmiar uniwersalny.

Dorota

Witam .zostałam również (usunięte przez administratora) przez firmę versada .zwróciłam towar ,ale gotówki już nieotrzymalam. Oczywiście takie sprawy należy zgłaszać .. pierwszy raz zostałam tak (usunięte przez administratora).

Joanna

Zakupiłam dwa produkty w sklepie VERSADA, z czego jeden zwróciłam. Pomimo wysłanych 10 mail'i z upomnieniem do firmy VERSADA, jeszcze więcej wykonanych telefonów, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Telefon nie odpowiada. Bardzo jest mi przykro z tego powodu, ze zostałam tak potraktowana:( Wielka szkoda bo zapewne wróciłabym ale w tej sytuacji..... Oczywiście koszt oddanego produktu nie został mi zwrócony! dot. sklepu: Adres VERSADA WŁODARCZYK SPÓŁKA CYWILNA Włodzimierz 36A 98-105 Wodzierady NIP: 8311640349 Kontakt telefoniczny: 795-780-740 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00) Kontakt mailowy: kontakt@versada.pl

Łucja
@Joanna

Nie masz możliwości tam pojechać, albo chociaż zadzwonić z innego numeru niż dotychczas? Ciekawe, czy by odebrali. Poza tym ja bym to juz gdzieś zgłaszała. Myślałaś o tym?

Ilona
@Joanna

Ja mam taki sam przypadek. Telefon Versada nie odpowiada, emaile wysyłane i bez skutku. Trzeba to zgłosić na Policję, bo jest to jawne oszukiwanie klientów. sprzedaż przebiegła bez problemów, ale zwroty nie działają wcale.

Łucja
@Ilona

Od jak dawna nie można się z nimi skontaktować?

Ilona
@Łucja

Od 3 tygodni nie ma kontaktu. Wcześniej nie próbowałam więc nie wiem czy ten telefon działał.

@Ilona

I do teraz wciąż nic? Ogólnie to działasz coś dalej w tym całym temacie? :/

@Joanna

Może razem coś podziałamy w tym temacie. Bo mi wiszą 400 zł.bo jest jakiś żart.

perla1963
@Joanna

Witam Panią .Mam ten sam problem z ta firmą .Dzisiaj otrzymałem paczkę zwrotną z sukienkami bo nikt jej nie przyjął./wysłałem 29.04.2022/ Kontaktu z nimi nie ma żadnego. Proszę o informację co Pani zamierza dalej z tym zrobić. Numery telefonów do których udało mi się dotrzeć jest nieaktywna albo należy do innych osób. Dowiedziałem sie też że prawdopodobnie Komenda Policji w Łasku wie coś o tej firmie. Dzwoniłem dzisiaj ale dyżurny powiedział żeby dzwonić w poniedziałek jak bedzie czynna komenda. Pozdrawiam

@perla1963

Witam, proponuję żeby Państwo napisali do mnie na e-maila ola-barbarczyk@wp.pl i spróbujemy coś podziałać razem. Pozdrawiam.

@Ola

Udało się wam już coś zrobić w tej sprawie? Bo nie wiem czy warto cokolwiek tu zamawiać

@Weronika

Witam, ja dostałam zwrot w czerwcu po 2 miesiącach. Ale pisałam codziennie SMS, e-maile. Dzwoniłam, wysłałam na adres firmy list z wezwaniem do zwrotu pieniędzy za potwierdzeniem odbioru. Odebrali, podpisali a potem długo nic aż w końcu ostatnio mi odesłali.

Dorota

Mam identyczny problem. Ta forma (usunięte przez administratora) ludzi i robi to z premedytacją. Sukienkę kupiłam 22.04. i dostałam paczkę 27.04.2022. Towar zwróciłam kurierem 05.05.2022 (mam potwierdzenie odebrania), nie reagują na żadne malie, nie odbierają telefonu (dzwoniłam wiele razy z różnych numerów). Wysłałam wezwanie do zwrotu pieniędzy napisane przez prawnika z terminem do zwrotu należności. Oczywiście nie zwrócili i dalej cisza. Zgłosiłam już sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i zamierzam zgłosić jeszcze do Inspekcji Handlowej i na policję oczywiście też. Takich nieuczciwych zachowań nie można puszczać płazem i przyzwalać na oszukiwanie następnych osób. To jest wyłudzanie pieniędzy od klientów i zachęcam wszystkich (usunięte przez administratora) do zgłaszania takich spraw na policję.

perla1963

Witam. Moja żona również zrobiła zakupy w sklepie internetowym Versada i w dniu 29.04.2022 odesłaliśmy niepasujące sukienki na adres firmy Do dnia dzisiejszego tj18.05.2022 mimo licznych prób kontaktu telefonicznego i mailowego nie ma żadnej odpowiedzi.

Ola

Witam, ja również mam taką sytuację jak koleżanka wyżej. Zakupiłam 2 sukienki jedna zwróciłam 5 kwietnia i od tej pory nie odpisują na moje e-maila, telefonu nie odbierają. Kasy nie zwrócili. Wysyłałam również list który odebrali mam potwierdzenie i nadal nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Versada Group Sp. z o.o. - Gdynia

Versada Group Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Podolska 11 B
    81-321 Gdynia