counter
5 1 12 5 1
Honorata Nowy wpis

@Kamil a czy takie starania są w jakiś sposób doceniane przez pracodawcę w Trans-Speedzie? Można liczyć z tego względu na jakieś benefity czy premie?

Kamil Nowy wpis

Ważne, że firma jest dobra, szanują ludzi co nie zmienia faktu, że każdy musi też starać się ale generalnie polecam

Dominik Nowy wpis

@Michu czyli trzeba samemu pilnować stanu auta żeby nie było problemów w razie w?

Michu Nowy wpis
@Dominik

Tak ,jak w większości firm. Tylko człowiek się uczy na błędach. I ogólnie teraz wolę na umowę a nie na działalność.

Michu

Średnia. Płacą po zjeździe. Pracowałem w innych firmach i na tle innych ( w Polsce) nie wypada najgorzej. Rzeczywiście czasem były strzały bez snu. Liczyli mi za stanie ( raz mnie na parkingu przyblokowali). Przed odbiorem zawsze warto auto dookoła obcykać i jak coś nie pasuje to powiedzieć,żeby potem problemów nie było. Kasa średnia. Do zdobycia doświadczenia nawet ok.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radosław

Największy problem jeśli komuś nie po drodze z pracą! Spoko firma i praca.

Wojtek- były kierowca

(usunięte przez administratora) brak poszanowania dla kierowcy. Robienie kilometrów ponad miarę. Na jednej trasie potrafią dołożyć 6 zał i rozł. Generalnie bardzo dobrze że odszedłem. Nie polecam

On

@Misiek ale to 3 h przerwy w trasie to przecież za mało.

Obecnie coś dzieje się w firmie Trans-Speed Europa Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie Trans-Speed Europa Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Misiek
@Administrator

Firma masakra jak ktoś spać nie może to zapraszam tam pozytywne pieniądze na czas

Misiek

Co mogę napisać pieniądze tak na czas ale spedytorzy to masakra ganiaja Zadko kiedy odpoczynek trwa 8godz Pan Wojtek pomylił się z czymś ziedzi za biurkiem i myśli że ok daje rano zal jedziesz do południa daje doladunek około 17 i patrzysz tam jest 600km po Francji to masakra jedziesz w nicy spisz 3godz i rano od nowa nie dociera że człowiek nie daje rady i nie polecam tej firmy a jak zadzwonisz do prezesa to odpowiedź słyszysz może Pan się nie nadaje do tej firmy auta nowe ale zawsze coś a

były kiero

Spoko firma, pieniądze na czas bez ściemniania. Praca w normalnych warunkach bez gonienia ponad siły. Poukładana robota.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Speed Europa Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad