Opinie o Openx Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Openx Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Openx Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Openx Poland Sp. z o.o. w Kraków

Testerka

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Software Development Engineer in Test?

Gonzo
@Ilona

Już mówię :) Jest ogłoszenia na nofluffie. Aplikuję na deva. Dochodzi do screeningu. Spoko, rekruterka sympatyczna, ale informuję, że akurat zapełnili wakat i jak coś będzie nowego, to może się odezwie. No worries. Po jakimś tygodniu odzywa się jednak. Nowa rekrutacja, jak chcę to mogę spróbować. Daje szanse. Pierwsza rozmowa ze scrum master i chyba jakimś managerem, bardzo miękka, chociaż aplikuję na stanowisko techniczne. Ale nie zapraszają mnie po niej na weryfikację techniczną. Dostaję odmowę mailem. Po jakiś dwóch tygodniach dzwoni rekruterka, że jednak dają mi szanse i jak chcę to mogę podejść do weryfikacji technicznej. Mówię, że pomyślę. Finalnie zgadzam się podejść. Mówi, że ustali termin rozmowy i do mnie wróci. To było jakieś 2 tygodnie. Więcej się już nie odezwała. I proszę nie odzywajcie się już więcej :)

Kandydat ML engineer Nowy wpis

Firma prosi o zrealizowanie zadania rekrutacyjnego, po odesłaniu gotowej pracy urywa się kontakt... Słabo, mogliby odpisać chociaż jednym zdaniem, że nie są zainteresowani.

Testerka

Olga
@Testerka

Dostałaś tę pracę? Możesz się podzielić tym jak ten proces rekrutacyjny wyglądał?

OpenX Team
@Testerka

Recruitment process for Software Development Engineer in Test: 1. First Initial Call with Recruiter ("Handshake") 2. Tech Screen with Tech Lead 3. Technical Interview with the Team (this part incl. coding) 4. Final Interview with QA Director

Ilona
@OpenX Team

Oook dzięki za info! A może ktoś coś więcej o tym teście w punkcie 2 powoedziec czy jest rozsądnie prowadzony i nie zabiera zbyt długo czasu?

Gonzo Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, managerowie, dyrektorzy, zarząd ukierunkowany na cele kosztem pracownika. Presja, i niska płacą w stosunku do konkurencji

OpenXer

Firma obraca się w kategorii AdTechu. Zespół do 50 osób w większości tworzą programiści. Jest to mały krakowski oddział amerykańskiej firmy. Godziny pracy są normalne (przeważnie 9-17). Czasem (2 razy w miesiącu) zdarza się jakiś meeting po tych godzinach, ale można wszystko dogadać. Koledzy ze stanów rozumieją nasze godziny pracy i nie forsują spotkań gdy my kończymy pracę. Ogólnie zespół jest bardzo zżyty (można by się poczuć jak w rodzinie), prawdziwa śmietanka ludzi z poczuciem humoru i doskonałą wiedzą. Jak na Kraków to jedne z lepszych zarobków, dużo benefitów, dobrze wyposażona kuchnia (tony energydrinków, słodyczy itd), wspólne wyjścia służbowe, fajne nowe biuro, różnego rodzaju dodatkowe niespodzianki umilające pracę. Mała rotacja ludzi.

Jan
@OpenXer

Pracowałem w OX i zmieniłem prace na inną firmę bo management w wykonaniu developerów oderwanych od pługa jest słaby. Dostałem większą lasę za mniej toksyczne srodowisko (eufemizm)

Jacek Nowy wpis
@Jan

Czyli 3 lata tam przepracowałeś. Brakowało Ci tam atmosfery tylko? A jak pozostałe warunki? Teraz piszesz, że masz lepszą kasę to będąc w tej firmie, ile można było zarobić na rękę? Chcę zweryfikować też, ile prawdy jest w tym, że są duże możliwości rozwoju, bo taki komentarz tu się pojawił. Prawda to?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Openx Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Scrum Master
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Nowy OpenXer

Kultura pracy na bardzo wysokim poziomie, możliwości rozwoju duże (w kwestiach technicznych firma ma się czym pochwalić). Fantastyczni ludzie nastawieni na dostarczanie jak najlepszego produktu oraz ciagły rozwój, dużo benefitów oraz wysokie zarobki. Wszystko o czym wcześniej wspomniałem sprawia, że OpenX stawia wysoko postawiona poprzeczkę reszcie firm technologicznych z Krakowa

Janusz
@Nowy OpenXer

Aha. Czyli te ostatnie zwolnienia, o których mowa na Glassdoor w ogóle nie mają znaczenia? Nadal jest iście zarąbiście? No to gratulacje.

Alina
@Janusz

Zwolnienia opisane na Glassdoor nie dotknęły biura w Krakowie. Tutaj atmosfera jak najbardziej przyjazna :)

Team member
@Janusz

I saw those too and unfortunately that was in our Los Angeles office. I know that team is trying to do better.

Jan
@Nowy OpenXer

Pracowalem tam prawie 3 lata

Jak wygląda praca Technical Rekrutera w OpenX? Czy jest to rola mocno techniczna czy bardziej "miękka"? Praca jest w języku polskim czy angielskim?

Ilona
@Ewa

A zaraz, czemu pytasz? Czyżbyyy szukali teraz do pracy w ogóle? Dasz znać

@Ilona

Tak, widziałam ogłoszenie na Linkedinie jakiś tydzień temu.

Sylwia
@Ewa

I jak wysyłałaś tam może cv? Jak rozmowa?

Zaciekawiony

Czy ktoś opowie coś o samych rozmowach rekrutacyjnych? :)

OpenX Talent Team
@Zaciekawiony

Poniżej informacja na temat procesu rekrutacyjnego w OpenX: 1. First Initial Call with Recruiter ("Handshake") 2. Tech Screen with Tech Lead 3. Final Technical Interview (this part incl. coding) 4. Decision :) Zachęcamy do aplikowania :)

Marcel

Podpowiedzcie czy firma faktycznie zwolniła kogoś ostatnio? Czy to ma związek z pandemią? Miałem zamiar aplikować

Team member
@Marcel

Our office is actually growing and hasn't experienced any reductions due to the pandemic. We are building up our SRE, big data and platform teams. You should join us.

Ryszard

@Nowy Openexer Pracujesz tam dalej? Czy podtrzymujesz opinię z pierwszych dwóch tygodni pracy? Warto starać się o pracę tam?

Nowy Openexer

Jestem w OpenX drugi tydzień i jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem co do fantastycznych ludzi, ciekawych projektów, biura i sposobu zarządzania projektami. W końcu czuję, że trafiłem do właściwej firmy.

Halynka
@Nowy Openexer

Jak tam sytuacja w najlepszym z możliwych światów?

Niesamowici ludzie z pasją, energią i dobrym poczuciem humoru sprawiają, że praca tutaj jest przyjemnością. Nie wiem czy w Krakowie znajdziecie drugą, tak dobrą firmę bez korpo bullszitu, z chmurą i ciekawymi projektami

Jacek

Czy pracujesz w dalszym ciągu w firmie Openx Poland? Chcę dowiedzieć się, czy trudno jest dostać się do pracy w tej firmie. Być może mają jakieś szczególne wymagania?

Zostaw merytoryczną opinię o Openx Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Openx Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Openx Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Openx Poland Sp. z o.o.?

Openx Poland Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Openx Poland Sp. z o.o.