Nie polecam i przestrzegam, firma nierzetelna, nie oddaje kaucji i blokuje numery. Zwłaszcza nie polecam pana przedstawiciela o inicjałach M.K.
"Mieszkania" są wydawane w stanie, w którym nie nadają się do niczego. U nas był przeciek w łazience, który ujawnił się od razu po wydaniu lokalu, mimo wielokrotnego informowania pośrednika nieruchomości ten miał to wyraźnie gdzieś. Po około miesiącu codziennego wydzwaniania do pośrednika w końcu sam przyszedł i "naprawił" przeciek silikonem, oczywiście nieskutecznie, ale kto by tam zatrudniał profesjonalistów. Było wiele innych problemów z lokalem, które zostały zatajone, i których pośrednik nie miał zamiaru usunąć (przecieki, nieszczelne okna, popsuty zamek w drzwiach, problemy z kanalizacją), zerwaliśmy umowę wcześniej zgodnie z zasadami ale wtedy pośrednik poblokował nasze numery i unikał jakiegokolwiek kontaktu. Kaucje finalnie udało się odzyskać, ale po jakichś 2 miesiącach. Pośrednikowi mogę powiedzieć, że mi byłoby wstyd się tak zachowywać za 2k. Ale jak ktoś już wcześniej napisał ta firma chyba żyje z oszustw na kaucjach. Opinie na innych portalach również to potwierdzają.