Opinie o Ex7 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ex7 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ex7 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ex7 Sp. z o.o. w Kraków

cześć, widziałem właśnie opis procesu rekrutacyjnego dla . NET C# Developera. Dowiedziałem się przy tym, że niedawno wznowiono ogłoszenie, gdzie wcześniejsze jeszcze niedawno wygasło. Jest tu może ktoś kto już był teraz niedawno na rozmowie? poziom jest dość wysoki?

Hej. Opiszcie mi proszę proces rekrutacyjny dla .NET C# Developera. Jest teraz dostępna oferta, w której wskazano minimum roczne doświadczenie, więc w teorii już się łapię. Zastanawiam się na ile trudno się dostać, to byłaby moja druga rekrutacja tego typu. W tym przypadku jak jest prowadzona, czego się spodziewać?

EX7 Nowy wpis

Witamy :) Miło nam widzieć zainteresowanie naszą firmą! Nasz proces rekrutacyjny dla .NET C# Developera rozpoczyna się od dwu etapowej analizy przesłanego CV. Następnie wybrani kandydaci są zapraszani telefonicznie na spotkanie przez aplikację MS Teams, gdzie dowiedzą się więcej o naszej firmie (projektach, zespołach), a my o nich. W ramach tej rozmowy odbywa się też kolejny etap, czyli rozmowa techniczna, podczas której kandydaci rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania. Niekiedy kandydat proszony jest o kolejną rozmowę techniczną, gdzie odbywa się samodzielne rozwiązanie zadania programistycznego przy udziale rekrutera. Po wybraniu kandydatów, których umiejętności najlepiej odpowiadają naszym oczekiwaniom, zapraszamy do współpracy. Cały proces w zależności od daty aplikacji trwa od 2 do 5 tygodni. Każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną dotyczącą wyniku rekrutacji oraz na życzenie feedback. Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w naszym procesie rekrutacyjnym!

słabo mi coś to śledzenie idzie, bo ofert nie widzę. :D pewnie sobie trochę jeszcze poczekam? Fakt faktem od wakacji chciałbym przystąpić do ciekawego projektu. za dużo aktualnych opinii nie widzę a liczyłbym na zdanie pracowników. Są teraz jakieś konkretne projekty organizowane? możecie je ocenić?

@123

Rekrutacja na stanowisko .NET C# Developer została otwarta i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału poprzez zgłoszenie na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/net-c%23-developer-skawina-krakowska-87,oferta,1003180403?s=1f7c2c91&searchId=MTcwOTEzMDczNTY4NC41OTAz&fbclid=IwAR1cigWCG8tAjdXedEmIWfSIAxLFTuRtcanxlKgM_QPCHVyk2UARTnJiAiQ

Katy
@EX7

Witam, pozostałe stanowiska w zespole opisanym w ofercie są zajęte? O testerze manualnym teraz myślę. Nie widzę niestety ofert tego typu a chętnie bym się sprawdziła. Kiedy można się spodziewać otwarcia kolejnego projektu?

EX7 Nowy wpis
@Katy

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie koncentrujemy się wyłącznie na rekrutacji programistów. Nie mamy planów dotyczących rekrutacji na inne stanowiska w najbliższej przyszłości. Natomiast jeżeli sytuacja się zmieni to oczywiście będziemy o tym informować :)

Dzień dobry, a jakie stanowiska jeszcze mogą być potencjalnie oferowane w tym roku? ;) wiem ze strony, że znajduje się na niej ta otwarta pozycja dla .NET Deva, zastanawiają mnie przy tym jeszcze inne propozycje z pominięciem Wdrożeniowców. Czy firma docelowo będzie się rozwijać?

EX7

Dziękujemy za pytanie :) Cały czas się rozwijamy i planujemy dalszy rozwój. Jednak obecnie nie mamy jeszcze ustalonego szczegółowego planu rekrutacyjnego na ten rok. Prawdopodobnie pojawią się nowe możliwości, ale nie możemy na razie potwierdzić konkretnych stanowisk. Polecamy być z nami na bieżąco, gdyż na pewno będziemy informować o wszelkich nowych ofertach pracy (w tym na Facebooku i LinkedIn).

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ex7 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kryśka

Ostatnio pisano tu cos na temat wymaganego doświadczenia. zastanawiam się przy tym na których stanowiskach nie będzie ono wymagane? na jakie można spodziewać się wkrótce jakichś przyjęć? gdzieś w komentarzach pisano już o stanowisku juniorskim. Ale ile w zasadzie ich jest?

@Kryśka

Dziękujemy za zainteresowanie :) Wymagania dotyczące konkretnych stanowisk zawsze przedstawiamy w ogłoszeniach o pracę. W najbliższym czasie planujemy otworzyć rekrutację na stanowisko programisty. W naszej firmie otwartych jest kilka juniorskich stanowisk i zawsze znajdujemy miejsce dla różnych poziomów doświadczenia zawodowego więc zachęcamy do śledzenia platform rekrutacyjnych i aplikowania, gdy ogłoszenie pojawi się :)

Zainteresowana
@EX7

Witam, po dawniejszych opiniach już wiem, że praca zdalna jest możliwa na każdym stanowisku, zastanawiam się jednak jak to krok po kroku wygląda w kontekście juniora? Czy można od samego początku rozpocząć współpracę w 100% zdalną, czy jednak trzeba pojawić się w biurze? (mam dość daleko)

@Zainteresowana

Witamy :) Oczywiście, oferujemy opcję pracy zdalnej już od początku współpracy.

Czy Ex7 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

EX7

Oczywiście :) Firma organizuje oraz finansuje szkolenia podnoszące kompetencje pracowników a ponad to m.in. naukę na studiach.

Pola
@EX7

Witam. :) czy jest szansa na doprecyzowanie programu szkoleń dla specjalisty ds. wdrożeń? Interesuje mnie bieżący zakres merytoryczny. Poprzez dawniejsza ofertę na to stanowisko odnalazłam firmę. Czy dobrze widziałam po opisie ze nie trzeba mieć doświadczenia z podobnego stanowiska? chyba ze do teraz cos uległo zmianie?

@Pola

Witam serdecznie :) Oferujemy wewnętrzne szkolenia z zakresów związanych z obowiązkami jak i zewnętrzne - dopasowane do potrzeb. Jeżeli chodzi o rekrutacje to aktualnie jej nie prowadzimy. Natomiast jeżeli pojawi się ogłoszenie na wymienione stanowisko to doświadczenie będzie wymagane.

To ta oferta dla .NET Deva jest dalej dostępna? Po wpisach zauważyłem, że wątek odnoszący się do pracy na tym stanowisku poruszony był jeszcze w marcu, natomiast na stronie firmowej widnieje aktualna oferta. Jeśli jest dostępna to czy jest tu ktoś kto brał w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby go omówić? Macie przy tym jeszcze jakieś kluczowe porady?

EX7

Na ten moment nie prowadzimy aktywnej rekrutacji, natomiast jesteśmy jak najbardziej otwarci na zgłoszenia, dlatego też na stronie internetowej widnieje zaproszenie :)

@EX7

Natomiast po nowym roku otwarta będzie rekrutacja na wybrane stanowiska więc serdecznie zachęcamy do śledzenia i wzięcia udziału :)

Danuta

Witam, na stronie www mają ofertę dla .NET Developera, z tego co widzę to już któryś raz w ostatnim czasie. Z czego to wynika? Czy po prostu mają duże zapotrzebowanie teraz? Piszą, że urlop płatny na B2B, czy jest to 26 dni jak przy UoP?

@Danuta

Pani Danuto, firma cały czas się rozwija i zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Dokładne warunki współpracy omawiane są z kandydatami podczas rekrutacji. Ogłoszenie niedawno wygasło ale serdecznie zapraszamy do aplikowania kolejnym razem :).

Mariusz
@EX7

Wiadomo kiedy będzie kolejny raz jak będziecie kogoś szukać na podobne stanowisko? Często jest zapotrzebowanie na nowe osoby? Pytam bo też byłbym zainteresowany ale zależałoby mi na zatrudnieniu w niedługim czasie.

@Mariusz

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ex7.pl. W zakładce "kariera" można znaleźć niezbędne dane do kontaktu :).

Jak wygląda kwestia awansu w Ex7 Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Net Developer?

EX7

Jeżeli chodzi o kwestię awansu to istotną informacją jest to, że jesteśmy ukierunkowani na indywidualne ustalenia uzależnione od kompetencji pracownika. Ścieżka zawodowa w naszej firmie wygląda standardowo tj.: Junior -> Mid -> Senior -> Team Leader/Project Manager.

Czy rekrutacja na stanowisko helpdesk it trwa nadal? Czy można się spodziewać feedbacku zwrotnego po wysłaniu zgłoszenia?

@Kandydat

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji a w związku z bardzo dużym zainteresowaniem czas oczekiwania na odpowiedź wydłużył się, za co gorąco przepraszamy.

Zainteresowanyy

@EX7, czy rekrutacja na stanowisko helpdesk nadal trwa? Jak szybko można liczyć na odpowiedź z Waszej strony? Czy na tym stanowisko jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej?

@Zainteresowanyy

Tak, nadal prowadzimy rekrutację na to stanowisko :). Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony to staramy się w miarę możliwości sprawnie odpowiedzieć, jednak bardzo prosimy o wyrozumiałość jeżeli będzie trwało to dłużej :). Praca zdalna/hybrydowa możliwa jest na każdym stanowisku :).

__

Firma dba o pracownika i jego rozwój, technologie są nowe oraz jest duża dowolność w eksperymentowaniu i próbowaniu nowych rozwiązań. Jest możliwość pracy w komfortowym biurze lub 100% zdalnie. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, nie odczuwa się tu dużego nacisku na szybkie dostarczanie kodu, dba się o jakość wytwarzanego oprogramowania. Organizowane są ciekawe imprezy integracyjne. :)

Ewelina
@__

Wynagrodzenie rynkowe? Wyższe, niższe? Jakoś unikacie wstawek o pieniądzach, ciekawe czemu.

@Ewelina

Wynagrodzenie jest uzależnione od kompetencji oraz ustalane indywidualnie.

@__

Kłamliwa opinia. Już po stwierdzeniu "Jest możliwość pracy w komfortowym biurze". Przecież oni wynajmują kilka pokoików położonych nad magazynami. Wystarczy sprawdzić adres firmy. Miałem zresztą okazje być tam podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Czy firma Ex7 Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

EX7

Wynagrodzenie jest uzależnione od kompetencji oraz ustalane indywidualnie. Sposób ten działa dla każdego pracownika tak samo bez względu na płeć.

Marian Ecik

Brałem udział w rekrutacji na wdrożeniowca i muszę przyznać, że była to jedna ze słabszych rozmów jakie miałem. No ale od początku Najpierw dostaje się maila z informacją, że poniżej znajduje nie link do połączenia się na Teams. Niestety, ale treść maila jest pusta, natomiast jest załącznik co wygląda jak wirus gdzie dopiero po wejściu w sam skrypt na się odnaleźć treść linka. Dla osób nie doświadczonych w IT, nie do znalezienia. Pierwszy minus Co do samej rozmowy. Standardem jest, że prowadząc rozmowę zdalnie, kamerki są włączone, żeby przyjemniej się wszystkim rozmawiało...jednak włączoną kamerę miałem tylko ja, bez słowa wyjaśnienia czym było to spowodowane. Drugi minus Rozmowa zaczyna sie od pytania proszę nam coś powiedzieć o sobie? Serio? bez słowa wstępu, opowiedzenia o profilu/historii firmy, tak odrazu z grubej rury. Trzeci minus. Kolejno pytania czemu Pan wybrał naszą firme to już pominę. Następnie padają 3 pytania od prowadzących. Są to pytania stricte pod profil firmy odnośnie działania magazynu. Widząc CV i wiedząc, że osoba kandydująca nie ma doświadczenia w branży są zadawane pytania np. proszę o wymienienie dokumentów jakie wychodzą z magazynu. Oczywiście pada jedna odpowiedz, oczywiście "nie wiem" gdzie pytający wręcz się cieszy pod nosem z błędnej odpowiedzi. SZOK. Czwarty minus Dalej jakaś gadka szmatka o wcześniejsze doświadczenie i takie tam. Następnie pada stwierdzenie, że będzie informacja zwrotna niezależnie od wyniku rozmowy w przeciągu tygodnia- max 2. Oczywiście po 3 tygodniach brak dalej jakiejkolwiek odpowiedzi, ale tej nawet się nie spodziewałem od prowadzących bo to już zbyt wiele czasu by zajeło. Piąty minus. Podsumowując: jedna z najgorszych rekrutacji w jakiej brałem udział. Jeśli firma działa w ten sam sposób jak rekrutuje to całe szczęście, że mnie tam nie przyjeli.

Emilia

Interesuje mnie stanowisko Net Developera : https://ex7.pl/kariera/, zastanawiam się, czy ktoś w Ex7 pracuje na kontrakcie B2B? I czy firma umożliwia pracę w 100 % zdalną?

@Emilia

Firma podejmuje współpracę również poprzez kontakt B2B oraz daje możliwość pracy zdalnej.

@EX7

A ta praca zdalna jest w 100% zdalna czy co jakiś czas jednak trzeba się pojawić w biurze?

@Monika

Istnieje możliwość pracy zdalnej w 100%.

@EX7

Czy w przypadku podejmowania się pracy zdalnej pracownik sam jest zobligowany do zapewnienia sobie do tego odpowiedniego sprzętu czy można liczyć na wsparcie firmy w tym zakresie?

@Beata

Pracownik jak najbardziej może liczyć na wsparcie firmy w zakresie sprzętu :)

Czy Ex7 Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ex7

Jak najbardziej, zapraszamy :)

@Ex7

I one odbywają się cały czas czy są do tego określone ramy czasowe?

@Beata

Nie określamy ram czasowych, zachęcamy do aplikacji w dowolnym terminie. Warto dodać, że niejednokrotnie po ukończeniu stażu nawiązana została dłuższa współpraca na Umowę o Pracę.

@EX7

Dłuższa czyli nie oferowaliście z marszu umowy na czas nieokreślony? Jak nie to na ile przeważnie?

@Beata

Zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy: praca@ex7.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Adrian
@EX7

A organizujecie staże dla osób, które nie są studentami. Zależy mi na pracy w państwa firmie, tylko niestety nie mam doświadczenia i nie jestem studentem. Czy w takiej sytuacji również mogę liczyć na staż?

@Adrian

Jak najbardziej. Zapraszamy do kontaktu mailowego przez praca@ex7.pl po więcej szczegółów.

@EX7

A czy staże są dostępne również w niepełnym wymiarze godzin? Dla studentów dziennych?

@Karolina

Tak :)

Patryk Szela

Świetna firma, ludzkie podejście do pracownika, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w pełni zdalnej. Praca sama w sobie jest bardzo rozwijająca, tym bardziej że nie ma problemu z pomocą bardziej doświadczonych kolegów. Bez problemu można się kontaktować z osobą prowadzącą projekt, która nie tylko powie, w jaki sposób rozwiązać dany problem, ale również wytłumaczy, dlaczego powinno się to zrobić w ten sposób, a nie inny. Wprowadzanie nowych pracowników w projekty również jest bardzo na plus (sesje wspólnego programowania na teamsach w "żywym" projekcie, osobiście uważam, że to daje więcej niż praca z mentorem we własnym zakresie). Oprócz tego jest sporo okazji do integracji, lekcje angielskiego dla pracowników i cotygodniowe spotkania "szkoleniowe" (np. pokazanie jak tworzyć własne wtyczki do visual studio). Podczas całej mojej pracy ani razu nie zdarzyło mi się tutaj zirytować, ludzie z zarządu są również programistami, więc rozumieją realia tej pracy, potrafią rzucać żartami, nawet gdy sytuacja jest nieciekawa. W wielu firmach mówi się o rodzinnej atmosferze i brzmi to jak tani chwyt marketingowy, ale tutaj naprawdę człowiek czuje się ważną częścią zespołu, a nie zwykłym klepaczem kodu.

devv

Pracowałem w EX7 przez prawie półtora roku jako .NET Developer. Struktura w firmie jest płaska, co usprawnia komunikację między pracownikami i nie ma zbędnych i denerwujących protokołów. Dzięki temu też można sprawnie i szybko załatwić każdą sprawę. Nie ma problemów również z pracą zdalną, firma zgodziła się na mój wyjazd w ciepłe kraje na 3 miesiące. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, można poczuć że jest się częścią ekipy tworzącej produkt, a nie tylko gościem od klepania na szybko nowych ficzerów. Do tego firma raz na czas zabiera na jakieś imprezy integracyjne typu paintball, a dla chętnych część osób zbiera się na planszówki i gry online. Co do projektów - jest ich kilka, a cały czas dochodzą kolejne. Te webowe zazwyczaj w najnowszych technologiach, np. .NET 6 co jest super sprawą jeżeli rozwój odgrywa duże znaczenie, tak samo jak można mieć przy okazaniu inicjatywy wpływ na ich strukturę. Firma też zmieniła jakiś czas temu biuro, więc jest dużo więcej przestrzeni niż wcześniej.

Firma z gatunku mniejszych, w ostatnich miesiącach mocno się rozrosła. Powstał całkiem nowy dedykowany do rozwiązań webowych zespół programistów. Wszyscy członkowie zarządu to programiści, także znają realia tej pracy. Nie ma żadnych problemów komunikacyjnych - firma raczej idzie pracownikom na rękę. Chcesz wolny piątek? Bierz. Musisz wyjść godzinę wcześniej? To wyjdź. Generalnie bardzo pozytywna atmosfera. Największym minusem to od rozjazd pomiędzy technologiami - możemy trafić do utrzymywania systemów zrobionych na całkiem przestarzałych technologiach (WinForms) lub na Web gdzie prym wiedzie React oraz .NET Core. Dodatkowym minusem jest lokalizacja - jest całkiem daleko od centrum Krakowa, dojazd jest całkiem okej, ale zdarzają się korki. Biuro znajduje się nad magazynem, wraz z innymi firmami. Rekrutacja raczej luźna. Liczą się bardziej umiejętności i postawa.

Platon

Sama firma w sobie poniżej średniej. "Biruo" to zbyt mocne słowo. Raczej pokój wynajmowany w jakimś magazynie w Skawinie. Będąc na rozmowie po prostu szok. Sama rozmowa bardzo techniczna dotyczaca szczgółów. Wymagaja obycia z technologiami na najwyższym poziomie. Po odpowiedzi na zapytanie dotyczące wynagrodzenia po prostu zaczęli się śmiać. Nie polecam typowy janusz soft.

Magdalena
@Platon

Wiem że już trochę czasu minęło od twojego wpisu, ale ciekawa jestem czy przedstawiciel firmy zaproponował Ci pracę? I jaką stawkę proponowali?

Zostaw merytoryczną opinię o Ex7 Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ex7 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ex7 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Ex7 Sp. z o.o.
  • Kalwaryjska 69 lok. 9