Opinie o Snowman Foods Solution Sp. z o.o. w Walew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Snowman Foods Solution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Snowman Foods Solution Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Snowman Foods Solution Sp. z o.o. w Walew

Obserwator

Witam i naprawdę chciałbym wiedzieć jak można opisać atmosferę w firmie bardzo negatywnie a później płakać że niema zainteresowania nowymi pracownikami, naprawdę czytając niektóre wpisy to można wywnioskować że dużo wpisów jest autorstwa ludzi z biura.

Byly pracownik
@Arczi1

Nie zwalniają? A dlaczego zrobiłem to ja jak i wiele innych osob?

Cześć. Zauważyłam w jednym z komentarzy, że jeśli już to można przyjść na magazyn I, bo tam z robotą dobrze wychodziło i atmosfera była ok. Czy to do dziś niezmienne? a nawet jeśli tak to skąd mogę wiedzieć do którego mnie przydzielą, mogę na samym początku już wybrać?

@Obserwator

Jeżeli czegoś nie wiesz, to spytaj wprost postaram się udzielić Ci odpowiedzi . Proszę nie dzielna firmy na lepsi/ gorsi, produkcja / magazyn, zakład / biuro , itd. Możesz kogoś obrazić. Wystarczająco jest tutaj negatywnych nieuzasadnionych wpisów. Bardzo ważna rzecz - że Snowmena ludzie się nie zwalniaja.

NieArczi1
@Obserwator

@Arczi1 dobrze piszesz. Najlepiej pytać jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą i jak u nas się pracuje. Natomiast pisanie głupot jest żałosne. Potwierdzam . Z Snowman ludzie się nie zwalniają. Jest dobrze i może być lepiej.

Byly pracownik Nowy wpis
@Arczi1

Nie zwalniają? A dlaczego zrobiłem to ja jak i wiele innych osob?

Z tego co widzę po wpisach to chyba kobiety też są mile widziane na magazynie? Może ktoś to potwierdzić żebym nie miała wątpliwości? Czy posiadając już uprawnienia UDT mogłabym liczyć na wyższą stawkę na start? Podali 3400 - 5200, więc tak 4,5 brutto na początek? Jest to do dogadania wszystko na rozmowie? :)

@Monika

Ależ oczywiście kobiety bardzo mile widziane jak będziesz dobrze pracować to co pół roku podwyżki wg wzrostu płacy minimalnej, telefon służbowy do donoszenia szefostwu, biurko i komputer a magazynierzy będą (usunięte przez administratora)

Wera Nowy wpis
@Hugo

Czyli stawka nie za wysoka. Nie wchodzą do tego żadne benefity? Za to (usunięte przez administratora) coś pracownicy mają, bo ciężko mi zrozumieć? Jak w szkole trochę :)

Krzysztof Nowy wpis

Jakie zarobki na początek?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Snowman Foods Solution Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektromechanik/elektryk/mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy w Snowman Foods Solution Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Nn

Firma się rozwija gdzie? Proszę powiedzieć czy zakup nowych szczotek do zamiatania to zakup nowych maszyn , najnowszą maszyna która była kupiona to trzy lata temu piec do rozmrażania mięsa, zakład jak zakład jest ok trochę betonu i blachy ale najgorsi to są ludzie bez szkół, nigdzie nie pracujący wcześniej a teraz chcą się wykazać i lubią donosić tak to się nazywa rozwój firmy

@Nn

Nn- jak nie widzisz zmian i jest ci źle to zmień pracę..zawsze możesz iść do Miło....ej tam jest więcej drzewa. Ja pamiętam co było wcześniej. Polecam

@Pracujący

Widzę zmiany po przepracowaniu trzech lat ile zostało ludzi na magazynie przyjętych w okresie trzech lat a propos gdzie jest Mi sna?

@Nn

Nn- czyli zmiany. Miłosna jest jadąc w stronę Krośniewic po lewej stronie. Taka drewniana restauracja - jak za dużo Ci betonu w snowman

Pracujący 2

Haha Dobre Fakt tam jest mniej betonu

Pytający
@Nn

O co chodzi z magazynem warto tam iść czy nie?

@Pytający

Masz uprawnienia to przychodź. Robota jest. Nie czytaj tych wpisów bo zglupiejesz. Jak pracujesz sumiennie to będziesz miał spokój. Nikt sam się nie zwalnia, tylko odpadają ci co podpadają.

Magazyn
@Pytający

Racja. Przychodź. Robota spoko. Podpowiem ci przyjdź do mag 1 u nas lepsza atmosfera i dziewczyny fajną robotę robia

B
@Pracujący

Odpadaj ci co się stawiaja i maja swoje zdanie a połowa osob ktore się (usunięte przez administratora) nadal tam pracuje a brygadzista udaje ze nic nie widzi.

@Nn

Szczotki dla pracowników do sprzątania obiektu wokoło bo brak pracy i towaru , rozwój na 5+ . Jesli ktos sumiennie pracuje wykonuje obowiązki nazywany jest nygusem, nierobem , ale jak ktos wali w (usunięte przez administratora) łazi wokoło byle nic nie robic to takiego pracownika sie szanuje , ani brygadzista ani góra nie widzi jego zdolnosci (usunięte przez administratora) się . Atmosfera -10, zgranie grupowe -10 , wypłata - kazdy dostaje inna , porazka nie polecam

Arczi1

Firma ok jak ktoś rzetelnie pracuje Nikt nie odchodzi sam czyli to znaczy że praca i warunki są dobre. Piszą negatywne komentarze żałujący że już nie pracują ale widać sie nie nadawali

@Arczi1

Po czym stwierdzasz, że ktoś do pracy tutaj się nie nadawał? są jakieś predyspozycje bez których bez sensu będzie aplikować? napiszesz jakie?

@Maja

Oczywiście. Ściemnianie w pracy, przez co gdy pracuje w grupę szybko go weryfikujemy.. Ta praca polega na uzupełnianiu się, zgraniu- jeżeli trafi się ktoś , kto myśli że przyjdzie i w koncie będzie ściemniał to nie chcemy go u nas.

Polecam 1

Praca w firmie jest ok. Potwierdzam

Honorata
@Polecam 1

Długo już pracujesz? Chciałabym się dowiedzieć ile tak naprawdę można zarobić? Czy są płatne nadgodziny?

@Honorata

Prawie dwa lata pracuje. Wszystkie narodziny są płatne 100 %. Nie ma czego się doczepiać, są czasami zgrzyty ale to jest w każdej firmie. Praca na dwie zmiany wypłata, premia na czas dodatki. Naprawdę to jest dobra firma.

@Honorata

( przepraszam za literówkę) Prawie dwa lata pracuje. Wszystkie nadgodziny są płatne 100 %. Nie ma czego się doczepiać, są czasami zgrzyty ale to jest w każdej firmie. Praca na dwie zmiany wypłata, premia na czas- dodatki świąteczne, wczasy pod grusza itd.

@Polecam 1

Polecam 1 - stek kłamstw co do wypłacania nadgodzin, w tygodniu pracującym nadgodziny 50% płatne ewentualnie za sobotę 100 %platne premia jest ale nigdy całą co miesiąc jest część zabierana z byle powodu nieraz nie wpływając na bezpieczeństwo produkcji czy zaladonkow

@Nn

Mn twierdzisz że kłamie.? Nie wydaje mi się. Nagrodzony są wypłacane, premia jest wypłacana . Gdzie kłamstwo?

Pracujaca
@Nn

Po raz kolejny wpis bez uzasadnienia. Jeżeli to kłamstwo jeżeli nie płacą premi to napisz za co? Napisz ile masz premii a ile ci potracili i za co? Zawsze jak ci nie pasuje to mozesz się zwolnić.. Nie siej fermentu. Pewnie kolejna osoba która nie pracuje i wylewa żale.

Bliska2
@Pracujaca

Na @Nn - - kolejne bzdury.. @pracujaca - prawidłową odpowiedź..

A.
@Pracujaca

Premii możesz nie mieć jak masz chorobowe, albo jak ktoś uszkodzi wózek czy coś wózkiem i to chyba normalna sprawa. W tym roku była też extra premia za obecności i dużo osób ją dostało. Ktoś pisał o maszynach- że nie kupują nowych. Prawda jest taka że co roku coś jest kupowane i ulepszane- jak ktoś pracuje kilka lat to widzi zmiany.

Edyta

Witam mam pytanie czy są przyjęcia na pakownie?

Bliska 2

Już opisywałam we wcześniejszych postach że firma jest ok Wymieniałam zalety oraz wady - cechy obecne w każdej firmie. Cieszy mnie że pojawiają się wpisy pracowników jak się okazuje pozytywne i są polecane przez kilkanaście osób. Czyli coś to znaczy Oczywiście są negatywne wpisy osób o pseudonimach Hugo czy Pinokio które już nie pracują i wylewają swoje zale właśnie tutaj.. Wnioskuję , że praca w Snowman im odpowiadała skoro już nie pracują a jednak robią wpisy i wylewają zale zamiast interesować się swoją nowej praca.

Pracująca
@Bliska 2

Potwierdzam. Jak ktoś chce pracować to będzie miał pracę. Negatywne wpisy są osób które już nie pracują tylko nikt nie napisał dlaczego nie pracuje.

Hugo2

Zgadza się. Jest ok

Hugo

Haha dwa razy w tym roku podwyżki bo minimum socjalne wzrasta a steki kłamstw że jest ok to chyba ta sama osoba pisze żeby ludzi zachęcić bo nawet szczury uciekają

@Hugo

Ta ciekawe kto sam się zwolnił bo pracuje długo i Nikogo nie było więc nie pisz bzdur. Jak które odchodzi to dlatego że firma ma dość obiboków

Pinokio

Pracowałem i wiem co było i jest tak że nie naciągaj atmosfery bo jest nie do zniesienia a że ktoś się podlizuje górze to inna strona medalu

Pinokio
@Pinokio

To napisz dlaczego się zwolnilas

Mati
@Pinokio

Pytanie czy sam się zwolniłeś ????????????????????

Nick 1
@Pinokio

Wiesz jak było ? Kiedy pracowałeś?

Obserwator

Witam, czytając te wszystkie opinie za i przeciw to wywnioskować można że zakład mało płaci ludzie cieszą się że mają prace i każdemu jest z tym dobrze tylko jakieś odłamki szkalują pracowników i osoby z zarządu które są odpowiedzialne za wypłacanie wypłat ,czytając te opinie ludzie mijają ten zakład z daleka bo po co wchodzić w struktury takiego zakładu.

Bliska

Firma nieprzyjazna dla pracowników

Bliska 2
@Bliska

Słyszałam, że są tutaj różne wpisy i nie wiem skąd taka opinia, że firma nie jest przyjazna pracownikom? Pracuje w Snowman ponad dwa lata i firma cały czas się rozwija. Praca 8 h , pensja na czas, dodatki świąteczne, premie, firma się rozwija, co jakiś czas są kupowane nowe maszyny, atmosfera jest ok, czasami zdarzają się nieporozumienia między pracownikami, ale to zawsze będzie. Ja polecam pracę i neguję wszystkie negatywne wpisy.

Mlody
@Bliska 2

Potwierdzam

PM
@Bliska

PM - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Polecam pracę w Snowman.

Alew

To naprawdę dobra firma. Nie wiem skąd tyle w byłych pracownikach jadu.

Abc
@Alew

Ale z tego co piszą i mówią w okolicy to nie tylko byli ale i obecni pracownicy to coś o tym świadczy

Alew
@Abc

Raczej o tym, że komuś zaszli za skórę i ma potrzebę ich obsmarowywac w necie. Z resztą piszą tu obecni pracownicy i jakoś firmy bronią. Źle piszą byli. Przypadek?

@Alew

Nie, nie przypadek. Byli pracownicy tez maja prawo na tym portalu umiescic swoje opinie i ostrzeżenie dla przyszlych pracowników.. Pozdrawiam

@Alew

I jeszcze jedno. Gdyby firma byla w porządku w stosunku do pracowników, to tych rozzalonych byloby mniej, to ten zle potraktowany pracownik czuje zal, a nie ten ktory wylecial z pracy, bo faktycznie zle pracowal.

@Bliska

A faktycznie wiadomo, że tych rozżalonych jest na tyle dużo? Bo odnosisz się do wpisów tutaj tak? Nie ma możliwości, żeby produkowała je jedna osoba?

@Maja

Myślę, że są to ooinie różnych osób, ponieważ dotyczą różnych sfer funkcjonowania zakładu. Ja jestem bliską jednego z byłych pracowników.

@Bliska

o dzięki za odp. to teraz zastanawiają mnie te rozbieżności... praca na innych działach w różnych okolicznościach? kiedy tamci pracownicy odeszli?

Nn

Podwyżki dostali wszyscy, obojętnie czy dobrze pracuje czy donosi na górę,ale ma dobre względy i takich ludzi potrzeba i zostają brygadzistami.szarak zawsze będzie szarakiem ewentualnie lizusy mają chody ale to jest w każdym zakładzie

Łucja
@Nn

A o jakie podwyżki chodzi? Inflacyjne? :) Często się zdarzają? Chciałabym aplikować do firmy, i ciekawi mnie na jakie benefity można tam liczyć? :)

Klient 2
@Nn

Obrażasz nas pracowników. Podwyżki były, praca jest ok . Dużo pozytywnych zmian.

Halina
@Klient 2

ponowię pytanie Łucji o wysokosc tej podwyzki, skoro dostali ja wszysyc pewnie po równo to w jakiej kwocie? 200, 500 wiecej zł ?

Co jaki czas w Snowman Foods Solution Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki były 3 miesiące temu.

Maja

Ano było o tym info, tylko że nikt ostatecznie jej nie doprecyzował. Nie była zbyt duża i dlatego? Ile wynosiła?

Bliska

Witam. Napisze cos wiecej nt obsmarowywanej firmy. Strzezcie sie obecni i przyszli pracownicy, poniewaz mozecie dostac wypowiedzenie z dnia na dzien. Pracodawcy nie będzie interesowalo, ze jestescie wieloletnimi pracownikami, podsuna Wam umowe za porozumieniem stron i zagroza, ze jak nie podpiszecie to Was obsmaruja w swiadectwie pracy, zeby Wam nie bylo latwo znalezc kolejnej pracy. Nawet nie ma mowy o okresie wypowiedzenia. Teraz takie sie stosuje praktyki. Szantaz i (usunięte przez administratora) Ta firma jest tego najlepszym przykladem. Poza tym pensja szalu nie robi. Wczasy pod grusza bida, a dodatki na swieta moze byly ze 2 razy, wiec nie ma sie czym podniecac. Natomiast te byle jakie dochody rekompensuje urocza kadra kierownicza i jej (usunięte przez administratora) ktorzy zawsze chetnie zgoja pracownika. No coz jaki pan taki kram! Nic dodac nic ujac. Szkoda, ze szef nie widzi w tym nic zlego, ale moze przejrzy na oczy jak nie bedzie mial zaufanych pracownikow tylko zostana sami (usunięte przez administratora) i donosiciele.

Kamil R.
@Bliska

Witam, Dość często odwiedzam goworka tej firmy, będąc szczerym, tylko dlatego, żeby się pośmiać. Snowman Foods Solution jest typowym przykładem, jak nie powinnien wyglądać zakład pracy i jak nie należy traktować pracowników. Nie będę tutaj się ukrywać pod anonimowym kontem, jak to wszyscy robią- Nawet Ci najwięksi obrońcy. Praca sama w sobie nie najgorsza. Pieniądze- nie najgorzej, ale tylko jeśli chodzi o okolicę, czyt. Łęczyca, Koryta. Pensja w terminie, premia zawsze była- w tej kwestii nie można nic firmie zarzucić. I to chyba na tyle jeśli chodzi o lekko pozytywne / neutralne komentarze. Jeżeli została już poruszona kwestia rozwiązywania umów z pracownikami. To w tej sytuacji mogę potwierdzić komentarz osoby, która napisała powyższy komentarz. Jest to czysta prawda, bo właśnie w taki sposób została potraktowany mój tata. I tego tej firmie nigdy nie zapomnę. Gdyby zarząd tej firmy miał chociaż odrobinę szacunku do człowieka, to przecież mogli się pożegnać za okresem wypowiedzenia. Przynajmniej tak się robi w każdej, normalnej firmie. Ale nie w tej. Śmieszne są komentarze, że zostali zwolnieni lenie. O osobach, które zostały zwolnione z pracy w ostatnim czasie, nigdy bym nie powiedział, że są leniami, a wręcz odwrotnie. Dobrzy pracownicy, którzy mieli jedną, myślę istotną dla firmy wadę- nie donosili. Już nie poruszam kwestii mojego Ojca i brata, bo opinię na temat tego, czy byli dobrymi kierownikami/pracownikami, czy też nie, zostawiam ludziom, którzy tam pracują/pracowali. Zapewne wielcy obrońcy firmy, pokroju @Wysoki , zaczną wylewać za chwilę żale jacy to nie byli źli i oczywiście wyrażą opinię, że wszystko to co zostało napisane to kłamstwa, a firma codziennie rano wita pracowników chlebem i solą. Panie @Wysoki, komentarz do Pana- trzęsą się?. Nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był, prawda? Na pewno najlepszy z Ciebie "Drajwer". Lepiej palety dobrze pochowaj tam na tym wysokim składzie, żeby się potem "cudownie" odnalazły. Jesteś najlepszy, pamiętaj o tym. Lepszego od Ciebie firma nie znajdzie. Wracając do tematu zwolnień, to prawda jest taka, że wiele osób odeszło lub też zostało zwolnionych, bo potrafili wyrazić swoje zdanie i się postawić. Zostali Ci, którzy chwalą każdy "genialne" pomysły kolejnych prezesów, wiceprezesów, dyrektorów, zastępców dyrektorów, lub nie odzywają się wcale. Ot, zwykłe pionki, którymi bardzo łatwo manipulować. Tematu "najwyższego kierownictwa" najlepiej w ogóle nie poruszać. Pytanie do aktualnych pracowników- Nadal nad wami czuwa- kiedyś pani z Kontroli Jakości- dziś z tymi aspiracjami zapewne pani dyrektor?Nadal nie możecie się rozprostować podczas produkcji, bo za chwilę dopada do was rozjuszona, dlaczegóż to przerywacie pracę? Pozdrawiam serdecznie, Kamil R.

@Kamil R.

Kamilu Ryb...k z tego co pamiętam to chciałeś dorobić w wakacje , a tatuś Damian sam odszedł. Chyba pomyliłeś firmy. Rozumiem że jakieś swoje flustracje wylewasz tutaj ale nie ma się co dziwić z tego co pamiętam jak wykonywales swoja prace. Raczej poświęć czas na czytanie książek lub zbieranie czereśni.. Pracowałem w tej firmie i rozumiem zachowania i wpisy ludzi którzy już tam nie pracują. Bo gdzie mają uzewnętrzniać swoje zale - do tego służy ta strona. Natomiast cieszę się że firma się rozwija ( szkoda że nasze drogi się rozeszły- no cóż trzeba było się zająć zdrowiem). Firma jest jak najbardziej uczciwa i trzeba wykonywać swoje zadania. Wszystko na co się umawiają - dotrzymują słowa. Nie rozumiem tylko zachowań i wpisów. Nie pracujesz zastanów się dlaczego? Z przyjemnością przeczytam czemu ciebie już w Snowman nie ma.

Tatuś miał na imię Jarek a Damian to brat

Tak przepraszam za pomyłkę.imion. To było rok temu. I rok temu panowie Ryb.k pracowali i po roku postanowili wydać opinie. Osobiście uważam że krzywdzącą dla firmy

Kamil R.

Odpowiadając na Twoje pytanie czemu mnie nie ma- Ano właśnie dlatego, że sobie dorabiałem w trakcie studiów i nie wiązałem z tą firmą przyszłości. Aktualnie pracuję w dużo większej firmie i nikt nie narzeka na jakość pracy przeze mnie wykonywanej. Jak Ci się moja praca nie podobała, to trzeba było mówić o tym głośno a nie wypisywać na portalu (Wypisujesz komentarze, że wylewam swoje żale a tymczasem co robisz?). Napisz do mnie- chętnie poznam opinię przykładnego i dobrego pracownika. Wiesz jak mam na imię i nazwisko, więc przeszkód nie widzę. W takim razie teraz odpowiedz na pytanie- czemu pracownik odszedł sam? O jakość kształcenia się nie martw- radzę sobie. A pracę mam bardziej ambitną niż zbieranie czereśni, także niestety podziękuję. Co do samej pracy, to nie napisałem niczego, co byłoby nieprawdą. Praca jak praca, nie najgorsza, więc nie wiem w czym widzisz problem. I nie wylewam żalu , tylko piszę o tym, jak została rozwiązana umowa z moim ojcem, co jest prawdą i jeśli tutaj mi napiszesz, że jest to krzywdzące dla firmy to powodzenia. Jeżeli pracowdawca rozwiązuje z Tobą umowę z dnia na dzień, to niezbyt dobrze to o tym pracodawcy świadczy. I jak widzę w komentarzu powyżej to nie był to jedyny przypadek, więc daruj sobie komentarze o tym, że opinie są krzywdzące dla firmy. Rozwijacie się, super, serdecznie gratuluję. Jeżeli firma zmienia się tylko na lepsze, to nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować. Co do uczciwości- Czy napisałem, że firma (usunięte przez administratora) Nie. O kwestiach finansowych napisałem, że były w porządku jeśli chodzi o terminy, wysokość wynagrodzenia się zgadzała. A dlaczego piszę po roku? Ano dlatego, że ktoś powyżej postanowił napisać coś na temat tego, jak są rozwiązywane umowy w firmie, co w tej sytuacji mogę potwierdzić. Nie potwierdzam komentarza powyżej, że firma obsmarowuje w świadectwie pracy, bo bym skłamał, gdybym to potwierdził. Jak będziesz odpowiadać na komentarz to podpisz się chociaż, żeby było wiadomo kto to pisze. Albo jeśli brakuje Ci odwagi aby się ujawnić na tym portalu, to napisz mi wiadomość np na Facebooku. Bo czyjeś imię potrafisz napisać. Szkoda, że nie swoje. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam

Abc
@Bliska

Zgadzam się z tobą w stu procentach jedyny pozytyw tej firmy to b.prezes Cezary B reszta to (usunięte przez administratora) a samych siebie przechodzą niedouczona pani ????dyrektor i hit hitów brygadzista wsiok z krwi i kości muwię o pakowni

Łucja
@Bliska

A jaki podaja powód zwolenienia? Szczególnie takiego z dnia na dzień? No i co znaczy to, że pensja szału nie robi? Proponują najniższa krajowa czy trochę więcej?

@Łucja

Hej. Pensja ok 3000 jak na takie warunki pracy slabo, bo tyle dostaje sie z premia. Bardzo rzadko podwyżki. A jei pytasz o powody zwolnienia z dnia na dzien, bez wypowiedzenia, to blizej nieokreslone szkody dla firmy. A cos takiego zawsze sie znajdzie, a jak sie nie znajdzie to jakis lizusek potwierdzi ze cos takiego mialo miejce:). Dobrze radze nie rozwiazywac umowy za porozumieniem stron, wowczas nie ma zasilku i z dnia na dzien pozostajesz bez wynagrodzenia. Teraz inaczej bym to rozegrala. Poszlabym do sądu, ale czlowiek madry po szkodzie. Mam nauczke na przyszłość. Natomiast te firme uwazam za nieuczciwą i nieszanujaca pracownika. Zaluje tylko jednego, ze tak latwi im ze mna poszlo. Pozdrawiam

@Abc

Dokladnie tak jest. Szkoda, ze z fajnej firmy, gdzie sie milo przychodzilo pracowac taki (usunięte przez administratora) sie zrobil. Jak zle dobrana kadra kierownicza moze wszystko zniszczyc. Ciekawa jestem czy chociaz teraz zyski lepsze skoro sami the best pracownicy zostali. Pozdrawiam

DSTE
@Kamil R.

Witam czytam te opinie kiedyś pracowałem Naprawdę dużo w tym prawdy . Na początku tak nie było. Wszyscy byli zgrani pracowali po równo nikt się nie migał od roboty . To było fajne i przyjemne jak coś było do omówienia to były spotkania z Szefem Wysłuchał powiedział co miał powiedzieć . I dalej do roboty takie były początki .. Ale później coś się zepsuło. Między zmianami. Rywalizacja. I nagadywanie jednych na drugich . Jakby jeszcze prawdę mówili. To ok brało się na klatę i tyle ..ale jak bajki opowiadali to ręce opadały. Aż pewnego dnia coś pękło i tyle ... Jak masz swoje zdanie i chcesz dobrze .. To lepiej się nie wychylaj .. . A ogólnie kasa na czas premia ok .. Atmosfera. Jak napisane wyżej .. I życzę wszystkim obecnym i byłym pracownikom Wszystkiego dobrego .

Ktoś

Nie polecam... Praca nie jest ciężka ale atmosfera nie do przyjęcia ciągłe afery kłótnie i skargi... Osoby które mają "znajomości" w biurze bo pracuje tam ich członek rodziny który jest takim samym pracownikiem jak osoby pracujące na produkcji myślą że im wszystko wolno mogą robić wszystko i taktować innych jak chcą bo mają znajomości i dużo mogą. Tylko niech te osoby pamiętają że jeżeli one odnoszą się do innych z szacunkiem to inni im go odwzajemnia...

Ktoś 2
@Ktoś

O jakich Ty aferach skargach piszesz? Praca spoko jak już napisałaś, dodatki są, premie są, podwyżka była.. Nie wiem skąd taki żal u ciebie.

@Ktoś 2

Napisała, że dla niej praca ciężka. Ciekawe w czym konkretnie, chyba że jedynie z atmosferą ma problem. A to jak ktoś np., jest niekonfliktowy i chce tylko pracować to raczej będzie mieć spokój tutaj?

Ktoś
@Maja

Proszę czytać ze zrozumieniem. Chyba wyraźnie jest napisane "praca NIE jest ciężka." A jeśli chodzi o atmosferę to właśnie najgorzej ma osoba która przyszła tam tylko do pracy nie wdaje się w konflikty a wszystko i tak obraca się przeciwko tej osobie. Tu są tak zawistni i fałszywi współpracownicy na produkcji że w takiej atmosferze nie da się normalnie pracować, bo nawet najbardziej spokojna osoba w końcu nie wytrzyma takiego zachowania.

@Ktoś

Czyli chwilka, paradoksalnie odgryzając się za coś można wypracować sobie tutaj względny spokój? Bo to zabrzmiało jakby wystarczający byłby silny charakter. Bo z tego co czytam to trudno coś z tym zrobić i ludzie raczej będą rotować po prostu?

Zostaw merytoryczną opinię o Snowman Foods Solution Sp. z o.o. - Walew

• Jak się pracuje w Snowman Foods Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Snowman Foods Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Snowman Foods Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Snowman Foods Solution Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 29
    99-107 Walew

Snowman Foods Solution Sp. z o.o.