Opinie o Technolutions Miłosz Czajkowski w Otolice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Technolutions Miłosz Czajkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technolutions Miłosz Czajkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technolutions Miłosz Czajkowski w Otolice

Hania Nowy wpis

Obecnie w internecie tra rekrutacja i chodzi o prace jako młodszy specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia sprzedaży. Podoba mi sie ogłoszenie, ale chcę dopytać tutaj o kasę. Widełki wynoszą 5500 - 6500 zł brutto. Czy osoba która spełni wymagania z ogłoszenia, wtedy dostaje się tę górną stawkę, czy trzeba dać od siebie coś extra, by zarabiać te 6500 zł miesięcznie?

Asystent Nowy wpis
@Hania

Nie, dodatkowe pieniądze są za dodatkowe zadania, może je dostaniesz lub nie. Wszystko będzie zależało od tego czy twój przełożony stwierdzi czy to jest dodatkowe zadanie czy nie. W tej firmie każdy dział ma inne wymagania co do tego samego stanowiska. W jedym dziale asystent ma dzwonić, w drugim już nie. Wszystkie szczegóły musisz ustalić wcześniej i najlepiej je zapisać, bo potem może się okazać że nie pokrywają się z tym co Ci mówili.

@Asystent

Nie rozumiem chyba czemu szczegóły maja się nagle nie pokrywać, albo ze trzeba sobie to gdzieś na boku zapisać? Czy przypadkiem na umowie nie będzie wskazane co wchodzi w zakres zadań a co nie? a na tej całej obsłudze klienta to ilu jest przełożonych? Nie mam szans na wybór na starcie gdzie mnie przydziela?

Beata

Hej, jaki teraz występuje standard względem dyspozycyjności? Widziałam ten watek, w którym była ona podkreślana. Jaka ocena z pracy przy służbówkach? I czy widział ktoś może aktualną ofertę? mam problem ze znalezieniem a miałabym potencjalnego kandydata, musimy jednak poznać bieżący standard finansowy, może ktoś podać widełki i omówić tegoroczne warunki?

Staszek
@Beata

Witam, jako byly pracownik powiem, ze warunki finansowe za moich czasow byly uczciwe, warunki pracy rowniez do zaakcpetowania pod wzgledem planow wyjazdowych, chociaz moze to byc problematyczne dla osob majacych male dzieci. W temacie uzyskania wiecej informacji polecam napisac maila, lub zadzwonic :-)

@Staszek

Ta uczuciowa kwota ile może wynieść tak na oko? Czy te kwoty są jawne? I czy cos wpływa na ich wysokość? Dla przykładu staż pracy czy raczej liczy się umiejętność i wynik? Zastanawia mnie średni staż skoro Pan już w zasadzie nie pracuje.

PM Nowy wpis

Firma na start ok, wynagrodzenie w porównaniu z konkurencyjnymi firmami z branży jest niższe. Jeśli chodzi o dyspozycyjność trzeba być gotowym na to, że praca to pierwszy dom (nie drugi), 10-12h w pracy to norma (niewspółmierne do zarobków). Dobra dla osób po studiach, popracować max 2 lata i odejść.

Mery

Czy do pracy zatrudniane są osoby posiadające rodzinę? Czy raczej młode, samotne osoby bez zobowiązań? Takie, które będą w pełni dyspozycyjne?

Technolutions
@Mery

Dzień dobry! Stan cywilny, wielkość lub brak rodziny nie ma wpływu na proces rekrutacyjny. Kluczowe jest odpowiednie wykształcenie i predyspozycje handlowe. Każdy z naszych PM jest niezależny i sam zdecyduje kiedy i ile pracuje, a wynagrodzenie proporcjonalne do sprzedaży. Tak jak odpowiedziała Maria: "Praca wymaga elastycznego planowania czasu. Podróże służbowe stanowią dużą część; jeśli nie większość; naszej pracy. Dlatego bardzo ważne jest, by lubić kontakt z ludźmi."

Mery
@Technolutions

Czekam z niecierpliwością na kontakt z Państwa strony :)

Dzień dobry! Aplikuję na stanowisko Junior Product Managera - czy ktoś może bardziej przybliżyć profil stanowiska? Jak wygląda elastyczny czas pracy oraz ilość podróży służbowych? Pozdrawiam

Maria
@Ania

Dzień dobry! Stanowisko wymaga przede wszystkim wykształcenia technicznego i wiedzy z danego zakresu. Te kwestie są brane w pierwszej kolejności podczas procesu rekrutacyjnego. Praca wymaga elastycznego planowania czasu. Podróże służbowe stanowią dużą część; jeśli nie większość; naszej pracy. Dlatego bardzo ważne jest, by lubić kontakt z ludźmi. Pozdrawiam serdecznie.

Aplikowałeś do firmy Technolutions Miłosz Czajkowski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Staszek

Szczerze mówiąc? Szukasz plusów? Nie znajdziesz minusów - to chyba wystarczająca odpowiedź, prawda? Naprawdę, firma jest wybitna a szef jest świetnym człowiekiem - nie tylko szefem który świetnie zna się na tym czym się zajmuje, ale też jest naprawdę w porządku człowiekiem.

Ulka

Tak fajnie jest pracować w firmie, że zupełnie nikomu nie chce sie tu pisać?

@Ulka

Ulka, jest dokładnie tak jak piszesz! W firmie tak fajnie się pracuje, że nie myśli się o zmianie. Portale jak ten przeglądają głównie osoby, które chcą zmienić pracę - jeśli jesteś tą osobą i szukasz wymarzonej dla siebie, polecam Technolutions z całych sił i jeszcze trochę! Ponadto pamiętajmy, że opinie zazwyczaj wystawia się "po". Brak opinii oznacza brak bycia w sytuacji "po", czytaj z firmy ludzie nie odchodzą, a wręcz przeciwnie, nasz zespół cały czas się powiększa :) O braku negatywnych komentarzy nie wspominając.

Damian
@Tomek

@Tomek, powiesz jakie według Ciebie, są plusy pracy w tym miejscu? chętnie dowiem się więcej.

@Damian

Damian, plusów jest wiele: Po pierwsze firma daje szansę pracy z nowoczesnymi technologiami (niekomercyjnymi) o co nie jest łatwo na polskim rynku pracy. Jeśli osoba aplikująca do naszej firmy jakkolwiek interesuje się zagadnieniami z pogranicza inżynierii materiałowej, bioinżynierii, mikroelektroniki lub podobnymi, na pewno będzie usatysfakcjonowana tematyką, którą się zajmujemy. Jeśli dodatkowo lubisz się uczyć i rozwijać w wyżej wymienionych dziedzinach - "pole do popisu" jest ogromne. Po drugie, zdalny system i elastyczny czas pracy - w Technolutions możemy pracować z dowolnego miejsca w Polsce. Pracujemy głównie z domu (przygotowując i opracowując materiały) i na spotkaniach z klientami (krajowych) bądź partnerami (zagranicznych). System prowizyjny (pensja podstawowa + premia od wyników), który nie jest w żaden sposób ograniczony. Krótko mówiąc, w Technolutions zarabiamy proporcjonalnie do efektów tj. proporcjonalnie do pracy, którą wykonaliśmy. Zespół; jesteśmy zespołem młodych ambitnych ludzi, którzy każdego dnia się wspierają i wzajemnie edukują. Zachęcam do złożenia aplikacji - obecnie prowadzimy rekrutację, którą można znaleźć na popularnych portalach.

Dobrze mieć taką markę w CV, firmę która inwestuje w rozwój najnowocześniejszych technologii . Na duży plus, atmosfera, godziny pracy, możliwość pracy z domu, wynagrodzenie- zawsze pieniądze mam na koncie na czas (także solidna firma), międzynarodowość i elastyczne podejście do ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Technolutions Miłosz Czajkowski - Otolice

Technolutions Miłosz Czajkowski