Opinie o Fago Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fago Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fago Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fago Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Ela

Ciekawe czy Ci biedni sprzedawcy, dojrzali ludzie, żony, mężowie, matki i ojcowie muszą dalej w natrętny i upokarzający ich sposób wciskać karteczki klientom celem zdobycia premii,której i tak koniec końców nie otrzymują. Swoją drogą, system premiowania jak to w nowocześnie zarządzanej firmie, Bareja by się nie powstydził. Brawo panie operacyjny! Fakt ten powoduje nie ustannie dobry humor u konkurencji.

Ona Nowy wpis
@Ela

Ale przecież nie ma obowiązku pracować na premię, można być na podstawie jaką się wynegocjowało na umowie, ale w sezonie letnim można wypracować drugie tyle na premiach, nie mówiąc o sklepach Profii gdzie mają mega premie, znacznie większe od podstawy. Pracuje 10lat i nigdy nie spotkałam się, by kogoś oszukano na wynagrodzeniu, albo nie rozliczono się z choć jednej nadgodziny. Inwentaryzacje są rozliczane dokładnie, co nie jest standardem. I nigdy nie zdarzyło się by wypłata wpłynęła na konto choćby 1 dzień po 10'tym. U nas na oddziale już kilka osób rezygnowało, czasem nawet za granicę wyjechali i nie raz wracali do firmy. Szef jest nerwus, wpada, robi porządki i leci dalej. Trzeba nauczyć się myśleć jak on o handlu, to nie ma konfliktów i jest w porządku.

Bil Nowy wpis

Castorama postawi ich do pionu, chociaż uważam że do tego czasu nie będzie już kogo. Drożyzna i wiecznie puste półki, za to garów i patelni nie brakuje w baaardzo przystępnej cenie. A od wystawy obrazów to są galerie.

OBIEKTYWNY Nowy wpis

Pracowałem w Fago i nie uważam, ze jest źle. Wynagrodzenie było takie na jakie się umawiałem. Najważniejsze żeby sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Jeżeli pracownik jest uczciwy i solidnie pracuje to jest doceniony.

pk

Szanowni kandydaci do pracy w tej firmie. Podejmując pracę w FAGO pamiętajcie, że musicie zmierzyć się z (usunięte przez administratora). To jest bardzo ważna informacja, właściciel uwielbia zmieszać z błotem i męczyć psychicznie pracowników. Czuje się wtedy taki lepszy... Ja kiedyś słuchałam przez kilka minut jaka jestem głupia, ponieważ zamówiłam kilka sztuk jakiegoś produktu, zamiast kilkanaście, co w tej chwili było idealną ilością. Nie potrafią wytłumaczyć w jaki sposób widzą Twoją pracę, czego oczekują, tylko bezlitośnie wyżywają się na podwładnych. Im bliżej prezesa w strukturze firmy, tym gorzej. Mam tu na myśli nie tylko wiadomości mailowe z wieczną pretensją o treści (usunięte przez administratora), ale też takie zwykłe zaproszenia na dywanik i mieszanie błotem oraz wyzywanie przy innych osobach. Nie może też zabraknąć krzyków i ubliżania przy Klientach na sklepie. Dramat..., ten człowiek powinien leczyć się psychicznie. Zmienia zasady co chwilę, raz jest dobrze TAK, potem jak to się robi, nawet przez kilka lat, to nagle ma pretensje, że to jest jednak źle. (usunięte przez administratora)jest również jego dyrektor operacyjny, który tylko podjudza kociełowicza do awantury. Ludzie, którzy tam pracują są ok, służący pomocą, nawet kierownicy marketów są mądrzy i merytorycznie potrafią wytłumaczyć co należy poprawić. Ale im obrywa się najwięcej, za byle co. Problem jest tylko z dyrektorem i prezesem, którzy tworzą atmosferę terroru. Gdyby kiedyś komuś przyszło do głowy nagranie jego zachowań i zgłoszenie tego w odpowiednie miejsce to na pewno skończyło by się na wyroku sądowym... Mnóstwo pracowników, ale też klientów, którzy byli świadkami takich akcji by to potwierdziło. Ten człowiek powinien leczyć się psychicznie, a nie zatrudniać ludzi. Żadne pieniądze nie są warte takiego traktowania i obciążenia psychicznego jakie na Was spadnie. Przemyślcie zanim wejdziecie w głąb tej chorej firmy...

PC Nowy wpis
@pk

Jestem zadowolony z warunków płacy i nie zaznałem opisanych sytuacji. Premie mam płacone za uzyskana marże ponad plan sprzedaży Czasem ktoś może nie rozumieć zasad i tu powstaje problem ale nie jest nim FAGO. Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fago Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kali

Luuuudzie, uciekajcie z tamtąd jak reszta ,jeśli zależy Wam na zdrowiu psychicznym!

Basia

Witam,chcialam aplikowac na stanowisko specjalista ds sprzedazy i fakturowania,ale zaczelam czytac te opinie i mocno mnie to przestraszylo.Czy naprawde w tej firmie jest tak zle?A zarobki od 4.500 do 6.500 od czego zaleza?Czy to zalezy od doswiadczenia?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fago Sp. z o.o.?

B.B

Ja rowniez nie polecam pracy w tej firmie,psycha zryta na lata....

Zostaw merytoryczną opinię o Fago Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Fago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fago Sp. z o.o.?

Fago Sp. z o.o.
  • Rzeźnicza 7