Domino

Dzierżoniów

Opinie o Domino

Doda

Pracuje w firmie już ponad 5 lat, od początku czuje, że weszłam do dużej rodziny bo takie jest Domino. Po okresie próbnym dostałam podwyżkę, po skończeniu studiów Szef również mnie wynagrodził, jakiś czas później była znów podwyżka. Obecnie jestem zadowolona z mojego wynagrodzenia, zarabiam więcej niż minimalna. Angażuje się, a Szef to docenia, już niejednokrotnie się o tym przekonałam. Dodam, również Szef jest dobrym wsparciem, potrafi współczuć i pomóc w trudnej sytuacji i nie chodzi tu tylko o pracę. Kobieta w ciąży, również ma poczucie bezpieczeństwa bo wie że po długim czasie nieobecności ma gdzie wrócić, a to jest bardzo dużo.

Szczera prawda
@Doda 08.10.2017 17:06

Duża rodzina ??? Hahahaha a na święta dostajesz szampana z biedronki i kalendarz "Domino" na kolejny rok. Firma Przekręt .Najstarszy z braci bawił się kiedyś w kupownie camperów po kolizjach i jeden z takich przez niego kupionych był z tego samego rocznika co bus Domino. Więc postanowili wyciągnąć oryginalne szyby z busa i wstawili do Campera, odpicowali i pogonili jako bezwypadkowego. Robią przekręty na przekrętach. Przez ostatnie 2 - 3 lata przetoczyło się przez tą firmę lekko z 70 osób jak nie lepiej.Sam znam około 30 osób które tam pracowały i każdy wypowiada się na temat Domino w sposób NEGATYWNY !!!!!!!! ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE !!!!!!!!

były.magazynier
@Doda 08.10.2017 17:06

tak a czy za zniszczon jeszcze nie płaciłesz bo tego chyba niewiesz

Monika P.

Witam ponownie. Od mojego wpisu minęło zaledwie 19 dni a Panowie znów szukają na to samo stanowisko" Pracownik Biura Obsługi Klienta (oczywiście potrzebują też innych pracowników wciąż..... :-) Tak wnikliwa analiza kandydata była nieskuteczna, może technikę należy zmienić.? Gratuluje właścicielom nieudolności Zarządzania, jestem pełna podziwu naprawdę. :-)

Monika.P.
@Just 31.10.2017 16:49

Parę ładnych stówek ponad podstawę plus premia. Mimo wszystko polecam spróbować znowu pojawiło się ogłoszenie jest kolejna szansa. Mam też znajomą która sobie rzeczywiście chwali tam pracę. Nie zawsze wszystkim wszystko odpowiada ale polecam.

były.magazynier
@Just 31.10.2017 16:49

monika i tu masz racje pare ładnych słówek na wozek w dominoepack nie polecam chyba że ktos chce uprawnienia stracić jeżdzisz na wózku bez badań lekarskich

R

I kolejnie 3 ogłoszenia pojawiły się na OLX .To nic dziwnego każdy się zwalnia . Powiedzenia DOMINO.HA HA HA HA

Na szczęście Były Pracownik

Mam kolejną świetną historię, wiele osób z byłych pracowników mogło by to potwierdzić. Pracowałem jako magazynier na Parkowej, ale dzień w dzień byłem oddelegowany na magazyn na Rzeźniczą do pakowania kibli.Musialem być też ciągle pod telefonem bo jak klient kupił płytki to jechał po odbiór na Parkową. A jako że Magazyn Parkowa był zamknięty to musiałem wracać się na Parkową wydać towar i ponownie zamknąć magazyn i wrócić do pakowania na Rzeźniczej. Dzień w dzień robilem po kilkanaście takich kursów. Pewnego dnia szefostwo postanowiło dać firmowy rower żeby szybciej pokonywać odległość między Parkową a Rzeźniczą. Przez te kilka lat pracy w tym śmiesznym domino pracowałem na każdym magazynie , dostarczałem towar do klientów , często gęsto również ten towar wnosiłem do domu bo to był obowiązek.Zadnych dodatkowych profitów za to nie uzyskiwałem. Jeździłem z paczkami na Niemcy. Robiłem też za szofera szefowej i innych osób pracujących w domino, byłem malarzem, sprzątaczem, i wykonywałem jeszcze wiele innych dziwnych prac. Jeszcze raz odradzam pracę w tej Firmie.Bo dorobić sie można w niej tylko garba.

Na szczęście Były Pracownik

Firma domino to dno.rotacja ogromna. Brak szacunku do pracownika.Premia ciągle zabierana doslownie za bzdety. Mateuszek nie szanuje nikogo z pracowników .Atmosfera jest grobowa. Opisze pewną sytuacje. Przychodzisz o 8 do pracy na magazyn .o 9 dowiadujesz sie ze o 12 jedziesz z paczkami do Cottbus a potem jeszcze do Drezna po zasraną pocztę. Wracasz do domu koło 12 w nocy , i nastepnego dnia stawiesz się na 8 do pracy na magazynie. Dosłownie obóz pracy. Każdemu odradzam , pracujesz ponad siły za marne pieniądze.

Monika P.

Serdecznie witam. Pomimo wszystkich Waszych odczuć, opinii postanowiłam aplikować w zeszłym tygodniu do firmy Domino. Wszyscy żyjemy w niesłychanie skomplikowanym otoczeniu, zapewne najbardziej złożonym i najszybciej się zmieniającym w dziejach naszej planety. Trudno po nas oczekiwać szczegółowego analizowania i roztrząsania każdej sytuacji, należy odnaleźć tą chwilę i być przygotowanym zawsze na sytuacje niespodziewane. I tą zasadą zarządzający tą firmą kierują się w swoim postępowaniu. Zaproszono mnie na rozmowę w ten sam dzień, było to dla mnie pierwsze negatywne zaskoczenie. Wszystkie plany sprawnie przeorganizowałam by podążyć na spotkanie. I.......właśnie nigdy w życiu nie przeżyłam takiej rozmowy. Spotkałam dwóch panów SŁUŻBIŚCI specjalistycznie wyselekcjonowana osobowość antyspołeczna, z marmurowymi posągowymi twarzami. Do tego jeden z rekrutujących miał jakże ważne niezmiernie sprawy..... w telefonie do którego ciągle był wpatrzony. Rozumiem firma jest bardzo ważna pieniądze uciekają, każda sekunda cenna. Ale gdyby poddać tak częstą rekrutacje analizie przynosi to firmie straty. Panowie...... ja też rekrutowałam kandydatów z moim szefem do pracy.....a prezes nigdy przenigdy nikogo tak nie traktował lekceważąco. Poważna rozwijająca się firma prestiż.....drugi minus, wystarczyła grzeczna informacja z szacunku że to bardzo ważne. Pomimo tego że świetnie znam asortyment całej firmy na to pytanie w tej dziwnej ciężkiej atmosferze nie odpowiedziałam..... nic.(Widocznie jestem zbyt słaba przegrałam z przeciwnikiem, tylko czy to miał być przeciwnik.... szukałam "partnera" do współpracy. Nikt nie mówił o drugim etapie w tej rekrutacji ale panowie postanowili lepiej upewnić się w swojej decyzji. Szanuje należy precyzyjnie wyselekcjonować kandydata/kę. Po za tym ja też nie miałam okazji zaprezentować swojej wiedzy. Zaproszenie dostałam na drugi etap bardzo dziękuje. Ale ja zadecydowałam że: kupiliśmy bilety na samolot, ale lecimy w zupełnie przeciwnych kierunkach. Mimo wszystko oceniam Was dobrze trochę dopracowania szczegółów i w swoim zespole znajdziecie miejsce dla utalentowanych osób które mogą wnieść wiele. Polecam każdemu współpracę z tą firmą. Panowie szukają cech : Bezwzględności, odporności psychicznej, charyzmy, skupienia, siły perswazji, spokoju w sytuacjach stresowych, jakkolwiek by to ująć, cechy, które różnią prawdziwych mężczyzn od chłopców. Myślę że jeśli ktoś chce pracować z pasją i determinacją znajdzie tam swoje miejsce. Powodzenia. :-)

Kamila

Jak dla mnie wszystko jest ok. Wiadomo, ze ile by sie nie dostawalo to i tak bedzie za malo zawsze i wszedzie. Ja akurat pracuje tu 6 lat, byla to moja pierwsza praca i serio czuje sie spelniona. Staram sie, wiec i podwyzki sa, po rozmowie z Szefem i pokazaniu czego sie nauczylam pierwsza podwyzka i kilka kolejnych, za dodatkowe obowiazki dodatkowa kasa, za skonczenie studiow nastepna podwyzka, takze jak ktos chce to podwyzke dostanie. Mam umowe na czas nieokreslony, prywatna opieke medyczna i ani raxu nie ucieto mi premii. Nie powiem bo poczatek byl ciezki, ale wszedzie sa ciezkie poczatki. Teraz jestem w ciazy i troche balam sie reakcji Szefa i tez niepotrzebnie, bo dostalam pelne wsparcie i wiem ze mam gdzie wrocic. Nawet moj maz ciagle mowi, ze mam dobrego Szefa, ktory widzac nas na ulicy zatrzyma sie i porozmawia nawet o pogodzie. Rodzinna atmosfera, swietna ekipa, ciekawa praca i nawet niezle wynagrodzenie. Wszystko zalezy od nastawienia i checi uczenia sie ;)

zlozecv

A rzetelne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków zawartych w umowie o pracę to "zasrany obowiązek pracownika". Czy wszystkie osoby, z którymi obecnie pracujesz, stosują się do tego? No i masz odpowiedź :-) Poślizgi przy wypłatach oraz pozbawienie premii za tylko jeden drobiazg to niestety nadal codzienność w wielu firmach.

niezlozecv

"wynagrodzenie zawsze na czas" wypłata wynagrodzenia na czas to zasrany obowiązek pracodawcy, więc nie ma co się nad tym tak spuszczać

Marcin

Mam zamiar startować do tej firmy jako pracownik fizyczny na magazyn, dajcie proszę informacje czy to dobry wybór lub kilka uwag jak tam jest z góry dziękuję. Jestem nowy w Dzierżoniowie i szukam pracy na miejscu.

zzzzz

Muszkieter jest tylko jeden !!!!!:):):)

nick

Dokładnie, podstawiona przez "trzech muszkieterów"....

ciekawska

Szkoda, że nie ma IP pod komentarzem , od razu byłoby wiadomo, czy to pisze ta sama osoba ;)

Potwierdzam twoje słowa Adamie, dodam tylko jedno - Jedną z podstawowych działalności dorosłego człowieka jest praca. To właśnie ona wypełnia nam prawie połowę życia i decyduje o jego kształcie oraz o nas samych.

zzzz

Jeżeli jest tak super to podpisz się pełnym imieniem i nazwiskiem !!

aaaaa

Kolejna opinia pisana na zamówienie młodego:)

zainteresowany

Prosze nie żartuj sobie dziewczyno!!!!

M.

Pracuję w Domino od kilku miesięcy, ciągle studiuję, jak na jedną z pierwszych prac to mam całkiem fajną wypłatę - dostaję kilka stówek więcej netto niż krajowa brutto. Pracuję pod tym "juniorem" i ani razu nie usłyszałam łaciny, nie ma mobbingu, atmosfera wśród pracowników jest fajna - jak się nie sieje fermentu to go nie ma (to chyba dosyć proste?). Co jakiś czas mam okazję przedyskutować swoje pomysły z przełożonymi, czuję, że to, co mam do powiedzenia jest brane pod uwagę. Naprawdę nie mam zastrzeżeń co do szacunku co do pracowników, a nie pracuję tu od n lat. Może coś się zmieniło albo wcale nie było jak opisywane? Pozdrawiam, M.

-----

PS. awans jest możliwy ale na magazyn na Rzeźniczą przy pakowaniu ubikacji.

Adam

A ja akurat jestem zadowolony :-) To już mój czwarty rok w Domino, firma jest bardzo rozwojowa i daje wielkie szanse ludziom, którzy "naprawdę" chcą pracować oraz poszerzać swoją wiedzę. Plusy: - umowa o prace - wynagrodzenie ZAWSZE na czas - regularne szkolenia - Pakiet Medyczny Minusy: - zbyt dużo negatywnie nastawionych pracowników, którzy za wszelką cenę hamują rozwój firmy. Tą drogą pozdrawiam ich wszystkich czytając wcześniejsze komentarze, które wg mnie i z pewnoscią wielu zaangażowanych w swoją pracę pracowników Domino nie są zgodne z prawdą. Przekonaj się sam: Zapraszam wszystkich chętnych na rekrutację :-) Adam Dział Exportu

tusen

tragedia

Kamil

Firma badziew, zarobki nędza, rozwój żaden, motywacja gówniana. Jednym słowem firma kiepska. Szczerze odradzam, szkoda czasu.

z branży

na rynku dolnoslaskim nie mają dobrej opinii jako pracodawca

Facet

Ja również miałem przyjemność na chwilę pojawić się w Domino. Mała firma z wielkimi aspiracjami. Brak szacunku dla pracowników. Stanowczo odradzam.

Taki ja

Czym jeżdżą regionalne kierownicy i jaka kasa w przybliżeniu. Proszę o info.

xxxxx

Kierownik a gdzie to ogłoszenie?

Nowy

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kierownika. Czy możecie przybliżyć wynagrodzenie + jaką flota samochodów dysponuje ten pracodawca ? Dziękuję.

gosc

zgodnie z zasadą "więcej za mniej" :D:D:D:D. Tylko czekać aż to wszystko pierdyknie jak przysłowiowe domino :).

Prawdoopowiadacz

Po tym jak "szef" zobaczył opinie dopiero pojawiły się wpisy "pozytywne". Układy układziki, romanse, itd. na porządku dziennym w firmie. Kolesiostwo ponad miarę. Rozwój? Jakiś jest. Dowalenie obowiązków za tą samą pensję? Jest. Jak pokażesz, że potrafisz pracować za trzech - to będziesz pracował za trzech, a o kasę nie pytaj bo po co? Jak od razu się nie ustawisz to potem już będzie za późno. Najlepiej się nie wychylaj, rób swoje ale nie za dużo to przetrwasz w miarę spokojnie. Firma powinna przejść gruntowną reformę. I nie, nie jestem ex-pracownikiem. Pozdro "młody" wiem, że to czytasz.

gość

Zadowolony jest chyba tylko zarząd. Zadowolony z tego jak łatwo można(usunięte przez administratora)pracowników.

gosc

Mam wrażenie że faktycznie ktoś w firmie dostał poniczykowy nakaz próby poprawy wizerunku tego syfu - Domino na w/w stronie .... Normalny, zdrowo myślący człowiek po okresie próbnym umowy nie przedłuży i w sumie nie ma mu się co dziwic. W roku 2015 z kadry administracyjnej zwolniło się conajmniej 8-10 osób - są to osoby które pracowały w Domino co najmniej 2-5 lat, czyżby wszyscy to idioci i nieroby, "siedzący" wyłącznie na facebooku ?, idioci ... do momentu odejścia z Domino nie obrażając nikogo pewnie i tak, widocznie zdali sobie doskonale sprawę iż w tym syfie nie ma sensu się więcej grzebac ;-). Gorąco pozdrawiam byłym pracowników, a pseudo zadowolonym życzę powodzenia w poszukiwaniu baranow :D:D:D

tez były pracownik

Skoro było tak ok to dlaczego czas przeszły?Chyb nikt nie zmienia dobrej firmy, fajnej pracy ?No chyba ,że jest to kolejna opinia pisana na zamówienie? Ja tez pracowałam w biurze i jakos nie pamiętam szkoleń ,podnoszenia moich kwalifikacji .

alicja

konkretna firma z olbrzymim potencjałem. pracowałam w biurze, bardzo dobrze wspominam ten czas, uczestniczyłam w szkoleniach, podniosłam kwalifikacje i nabrałam doświadczenia. wynagrodzenie? kwestia sporna, nie wiem jak inne stanowiska, ale moje poparte wiedzą i umiejętnościami było ok :)

arni

jestem zadowolony. pracuję już ponad 2 lata i nie mogę narzekać.

ex pracownik

Nie sposób nie odnieść się do komentarza. Nie wiem po którym ze zdań z wcześniejszej wypowiedzi dowodzi płciowości osoby piszącej komentarz. Podkoloryzowane usłyszane brednie to nie są lecz podsumowanie oceny firmy wg mojej osoby po to powstala ta strona (a nie Hejt) którego jest w necie aż nadto. Plus który jest podnoszony w komentarzu iż wypłaty są na czas.. nie jest jakimś wow, który rzuca przyszłych potencjalnych pracowników na kolana a regulacją zawartą w umowie o opracę ( przynajmniej do niedawna tak było wg kodeksu pracy). Nie kawka i facebook zatem należało do moich zadań w firmie ale praca fizyczna. Nie wiem jakie stanowisko reprezentuje się w firmie ale po analizie i akcentowaniu wyższego WYKSZTAŁCENIA osoba na stanowisku kierowniczym na Rzezniczej lub Batalionów....więc powiem tak sugeruję obejrzeć program "Kryptonim Szef" w którym to programie takie właśnie osoby schodzą z Parnasu do ludu pracującego w firmie i mogą przejrzeć na oczy jak wygląda firma od poszewki a nie naciągać do granic możliwości realu w firmie. Z poważaniem

ex pracownik

Tak to prawda jest kilka osób głównie w biurze i salonie na Rzezniczej które pracują tam kilka lat....ale stanowi to mniej niż 10% ogółu załogi natomiast rotacja pozostałej części załogi jest taka że już chyba nikt nie stara się zapamiętywać ich imion bo i po co skoro po weryfikacji atmosfery w firmie sami odchodzą. Panie Henryku zwarzywszy na sporo komentarzy negatywnych (przed moim komentarzem ) mnieman iż ktoś w firmie doszedł do wmiosku że opinie o firmie próbuje się na siłę odkręcać i wypisywać pozytywne komentarze dla polepszenia wizerunku firmy. Ciekawe kto dostał w firmie tak zaszczytne zadanie aby ocieplać wizerunek na tej stronie skoro prawda nie jest już taka różowa.

Dobre żarty, Pani pracowała w tej firmie czy tylko opowiada usłyszane i podkoloryzowane brednie? Pierwsza podwyżka otrzymana po 6 miesiącach za spełnienie planów, kolejna po 15 miesiącach za ukazanie dyplomu ukończenia studiów, następna po 24 za osiągnięcia działu. Nikt mi nie wmówi, że nie można zarobić. Chęci, ciężka praca, zaangażowanie, a nie siedzenie na facebooku i kawka co godzinkę z koleżankami z działu. Nigdy, ale to przenigdy nie upominaliśmy się o wypłaty, ZAWSZE NA CZAS! To co Pani przedstawia to totalne bzdury wyssane z palca..

jeden z największych i najbardziej rozwijających się pracodawców w naszym regionie.

ddz_ddz

Oj Domino, musieliście trafić na niezłego trola wśród byłych pracowników piszącego tyle hejtów powyżej. Widać po jednakowym stylu pisania i wątkach odnoszących się do jednego tematu.

m&m

aktualnie pracuję tu już 1,5 roku. pracy owszem, dużo, ale wiem za co pracuję. atmosfera jest w porządku, młody team. regularne szkolenia, umowa na dzień dobry.

E.

Miło wspominam pracę w tej firmie. Przychodząc i nie "odwalając" 8 godzin jest się zauważonym i docenionym. Moje wynagrodzenie było zdecydowanie większe niż minimum. Zaangażowanie drodzy Państwo, nikt Wam nie da niczego za darmo za przeglądanie newsów na onecie...

Henryk

Znam ludzi pracujących w tej firmie ponad 10 lat i ... nienarzekających! Skoro ktoś zmienia pracę z tendencją 3 razy na rok to może weźmy pod lupę tą osobę i jej kompetencję! Dla takiego kogoś każde miejsce będzie złe, a kadra zarządzająca zawsze nie będzie pasować.

ex pracownik

Witam, Firma obok innej...... posadowionej nieopodal "tuż za rogiem" z cyklu PSB to dwa główne konglomeraty w Dzierżoniowie do ciągłej rotacji pracowniczej i braku szacunku dla personelu z którego wytężonej pracy i potu czerpie się dobry poziom własnego życia-dworki obu Wlaćcicieli okupione fakt własną pracą ....ALE po drodze rzeszą innych ludzi w wielu przypadkach oddających serce firmie pomimo coraz bardziej mnożonych obowiązków nakładanych na pracownika a tym jak finansowo jest on wynagradzany. Hierarchia władzy: -senior założyciel (nie zauważa/lub nie chce zauważać co się dzieje w firmie-może z racji wieku -junior powiedziałbym najmłodszy a jednak trzymający władzę w firmie ( jeden z trzech apostołów czyt. synów) człowiek z wykształceniem ponoć wyższym, wszystkowiedzący - który nie wchodził po szczeblach firmy tak jak to ma miejsce w firmach rodzinnych na zachodzie ale po prostu przejął ster po studiach. Jedno jest pewne 'łacinę' zaliczył na studiach celująco co niejednokrotnie lubi prezentować pracownikom. Podchodzący do pracownika jak to coś co się przykleja do buta. -apostoł średni dział klamki - marionetka juniora ....przepycha na swoim podwórku/dziale zasadę zgadnij o której dziś wyjdziesz z pracy. Jego dziesięc przykazań na tablicy wymalowane czerwonym markerem stanowią ulubioną podkreśloną przypowieśc o braku premii (powyżej 11 błędów w pakowaniu paczek lub poniżej 3500 zebranych fantów) kto tam pracuje wie o co chodzi. - i wreszcie Dyrektor wykształcony , prawa ręka juniora powie tyle ile mu pozwoli. Próbujący rozstrzygać bolączki i rozterki pracowników. Jego maksyma: jeśli pracownik ma czas aby wytykać błędy firmy to tylko dlatego że ma czas na rozmyślanie a to znaczy żę za mało wydajnie pracuje a za dużo widzi. Jak już to ktoś dosadnie ujął jest to dobre miejsce dla desperatów chcących przeczekać okres zimowy za całkiem niezłą... bo podstawową minimalną

gosc

Witam ... " to rzeczywiście rotacja jest duża ale to wynika głównie z niekompetencji i lenistwa pracowników ... " ot to powiedział właściciel albo dyrektorek :D:D:D. Brak słów, nie ośmieszajcie się proszę. Widzę że zgodnie z poprzednią opinią wszyscy których zwolniono bądź odeszli sami to nieroby. Podwyżka hahahha,a to dobre, ja pracowałam tam 3 lata i o podwyżce nikt nie słyszał od conajmniej 10 lat. Żadna łacha aby dostać wynagrodzenie za już wykonaną pracę zgodnie z umową 10 każdego miesiąca . Opinia krąży po firmie następująca: iż premia - pula rozdzielana na wszystkich pracowników od conajmniej 10 lat jest taka sama - stałam, tylko szefostwo nie wzieło pod uwagę iż liczba pracowników od tamtego czasu się podwoiła, bądź nawet potroiła.

Jeśli chodzi o Domino z DDZ, to rzeczywiście rotacja jest duża ale to wynika głównie z niekompetencji i lenistwa pracowników, którzy liczą na ciepłą posadkę bez żadnego zaangażowania. Pracuję już 3 lata. Dostałem podwyżkę, mogę realizować swoje pomysły. Są one omawiane z młodym otwartym na pomysły kierownictwem. Pensje dostaje zawsze na czas.

ktoś

Szczerze wszystkim odradzam pracę w Domino. Szefostwo nie szanuje w ogóle człowieka, najważniejsze to zapierdzielać i nic się nie odzywać. Opierdziel i wieczne pretensje to to co jest na porządku dziennym. Pochwały za dobrze zrobioną pracę nie uświadczysz. Najlepszym wyznacznikiem jest ilość osób,które się zwalniają, bo już psychicznie nie dają rady wytrzymać. Za te śmieszne marne grosze wyzysk jak nie wiem co. Najlepiej żeby 1 pracownik robił robotę za 3 - a jak odezwie się za podwyżkę to jeszcze Cię zjadą z grubej rury. Tragedia. Tylko patrzeć jak firma upadnie....

Niezadowolony

Z dnia na dzień jest gorzej. Szef już chyba nie ma nic do powiedzenia, a synowie rozwalają firmę. Żal patrzeć na podejmowane przez nich decyzje. Najgorsze jest to, że za złe zarządzanie synów odpowiadają pracownicy. Zabieranie premii za nic to standard. Można doginać przez miesiąc i zrobić swój plan, a i tak znajdzie się jakieś 'ale', żeby zabrać premię. O awansie nie ma co myśleć. Z hali do biura nikogo nie biorą, z biura kierownikiem nikt nie zostaje-wolą zatrudnić pseudokierowników, którzy są tam chyba z przypadku. Rotacja pracowników mówi dużo o tej firmie.

gosc

stanowczo odradzam, dyrektorek działu handlowego to jakieś wielkie nieporozumienie, gosciu bez jakichkolwek kompetencji dot. zarządzanie a tym bardziej racjonalnego myślenia. Istny paniczyk bawiący się w firmę. Co miesiąc przed wypłatami jest odwieczne poszukiwania komu zabrać premie, za co to już nie istotne ... coś się znajdzie. Kasa marna, socjal 0, atmosfera - poganianie bydła, którym jest pracownik. Kierownictwo to marionetki, krętactwo przy wypłatach. Szkoda tylko ludzi, którzy siedzą tu kilka lat i mają na tyle skrzywioną psychę, iż nie widzą już innego sposobu na pracę jak przytakiwanie absurdalnym decyzją kierownictwa. Odwieczne poszukiwanie pracowników nie bez znaczenia.

były pracownik

Brak szacunku dla pracownika to jest nadrzędna rzecz w tej firmie. Mówią o sobie, iż mają ogromną renomę i bardzo szybko się rozwijają, tylko że pracownika traktują jak popychadło. Nie polecam pracy w Domino, a wręcz odradzam, chyba że ktoś lubi być wykorzystywany za grosze. Narzucają na nowych pracowników obowiązki, których nie miał nawet w zakresie, a następnie wprost mówią, iż niedostosowanie się skutkuje zwolnieniem z pracy. Uważajcie na tych pracodawców! Jak wcześniej pisano nie bez przyczyny występują ciągłe ofert pracy, gdyż rotacja jest ogromna.

Zostaw opinię o Domino - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino