Dag-Rob

Świdnica

Opinie o Dag-Rob

były,,,,,,,

zgadzam się z wcześniejszą opiniom kolegi firma beznadzieja , nie dbają o żaden socjal nic motto tej firmy wyssać z pracownika wszystko jak pijawka i kopnąć w tyłek i następny. byłby czas żeby jakaś instytucja się zajęła tom firmom,majom wiele na sumieniu . wynagrodzenie żałosne no chyba ze się jest siostrom lub szwagrem to wtedy jest ok ,nie polecam tej firmy zenada.

były pracownik

firma beznadziejna szef olewający pracownika wszystkich pracowników poza siostruniom i jej pożal się boże męża magazyniera , nie polecam tam pracować płaca mizerna a atmosfera jak w rodzinnym grobowcu , miny i fochy sekretarki som nie doniesienia obrażają judzi nawet klientów masakra nie polecam wynagrodzenie jest głodowe 1300 w porywach 1400 zł. omijać ich z daleka

Zostaw opinię o Dag-Rob - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dag-Rob