Logius Express Sp. z o.o.

Adres: Szybowcowa 31, 54-130 Wrocław

NIP: 8943046882 REGON: 22162100 KRS: 0000465900

Logius Express Sp. z o.o.

Opinie o Logius Express Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Uwaga - dłużnik !
 Opinia

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak7Nie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Logius Express Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o Logius Express Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Logius Express Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logius Express Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.