Opinie o Ras-Auto Tomasz Rawski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ras-Auto Tomasz Rawski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ras-Auto Tomasz Rawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ras-Auto Tomasz Rawski w Wrocław

Adam Nowy wpis

Przyjechałem do właściciela warsztatu Pana Rawskiego regenerować filtr DPF, niestety wyjechałem bez tegoż filtra ! Sprawę zgłosiłem NA POLICJĘ i aktualnie trafiła ona do prokuratury - wszczęto dochodzenie o (usunięte przez administratora) Pan Rawski starał się tłumaczyć moje oczywiste dowody, że w ramach naprawy zaworu EGR i instalacji elektrycznej trzeba było również wyciąć filtr DPF, ale trochę nie brzmi to zbyt logicznie, zważywszy że w tym okresie za regenerację filtra DPF wybuliłem Panu Rawskiemu aż 1250 zł. - czyli najpierw czyszczę filtr, a potem go wycinam po 3 tygodniach... Dodam, że pojechałem do innego mechanika, który sprawdził i okazało się, że filtr został również wycięty z komputera pokładowego, także było to działanie z premedytacją. Pomijam już aroganckie podejście tego człowieka, totalny brak kontaktu i nieodbieranie telefonów przez 2 tygodnie, gdy miałem u niego samochód - już wtedy chciałem pójść na policję, bo nie wiedziałem co się dzieje z moim autem. Gdy przyjeżdżałem na umówione spotkanie okazywało się że Pana Rawskiego nie ma w warsztacie. Były też sytuacje, że gdy przyjeżdżałem do jego warsztatu (po raz kolejny z tą samą naprawą), że po 2 przejechanych kilometrach musiałem tam wracać, bo auto miało minimalną moc. Reasumując nie polecam tego warsztatu, unikać jak ognia.

Michał G. Nowy wpis

Z całego serca nie polecam tego warsztatu. Przyjechałem samochodem gdzie jego dynamika była świetna. Zbierał się bardzo dobrze. Zostało zlecone wymiana klocków, tarcz, łożysk, paska oraz wspominałem że od pewnego czasu raz gaśnie i zapala się kontrolka silnika. Po odbiorze samochodu i zapłaceniu prawie 1500 zł auto ledwo jedzie. Brak jakiejkolwiek mocy, zbiera się jak muł. Po zwróceniu uwagi, Panowie z warsztatu stwierdzili że jest to powodem uszczelki w okolicach turbiny(po wcześniejszym podpięciu komputera do samochodu). Stwierdziłem okej, niech wymienią jeszcze to. Po odebraniu auta po raz kolejny nadal to samo. Panowie, nie oceniajmy na oko "co może być nie tak". Oddawałem auto które miało dynamikę, a odebrałem szajs. Moja noga nigdy tam nie powstanie po raz kolejny.

Kalik Nowy wpis

Lubię atmosferę w Ras-Auto Tomasz Rawski za: Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a cena była adekwatna. Polecam.

jacek

chciałem ostrzec przed tą firma.Parę dni temu ładowałem i odgrzybiałem klimatyzację w ras auto.obsługiwał mnie taki czerwony na twarzy grubasek .Kilka dni po odbiorze auta klima przestała chłodzić.Pojechałem do innego warsztatu w którym sprawdzili mi ją i jak się okazało byłą pusta. Zapłaciłem za łądowanie i odgrzybianie w RAS auto a jak się okazało jedyne co zrobili to skasowali mnie ,nic więcej.A tacy niby mili i konkretni,OSZUŚCI I ZŁODZIEJE-NIE POLECAM!!

Tr Nowy wpis
@jacek

Wiem! Bzdura bzdura wielka bzdura... w tym okresie czyli dwa tyg po otwarciu serwisu nie mieliśmy maszyny do klimy nie byliśmy w stanie wykonać usługi i na pewno nie wykonaliśmy i nie skasowaliśmy za coś czego nie zrobiliśmy.... pytanie komu zaszkodziłem i czym ze pokusił się o taki paszkwil... proszę Ew. O konkret zlecenie auto nr fv póki co bez pokrycia stek bzdur.... grubasek z czerwona twarzą czyli wł. RasAuto Tomasz Rawski pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Ras-Auto Tomasz Rawski - Wrocław

Ras-Auto Tomasz Rawski
  • Robotnicza 92/94