Opinie o Vitcas Polska Sp. z o.o. w Kwaczała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vitcas Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vitcas Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitcas Polska Sp. z o.o. w Kwaczała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vitcas Polska Sp. z o.o.?

Szczęśliwy były pracownik

Zdecydowanie odradzam pracy w tym miejscu. Jeżeli ktokolwiek marzy o stabilnym zatrudnieniu, miłej atmosferze oraz poszanowaniu człowieka, jak to wypunktowane jest w ofertach o pracę do Vitcas Polska, to nie zazna tam niczego. Pracowałem w tym miejscu przez ponad rok czasu, jedyną rzeczą która sprawiała że była ona odrobinę znośna to ludzie, którzy i tak wraz z ze mną nie pracują już w tym miejscu i opuścili je w podobny sposób. Praca na magazynie jest uwłaczająca. Nie jest w żaden sposób przystosowany do godnych warunków pracy. Mamy tam do czynienia z wszędobylskimi, unoszącymi się w powietrzu włóknach ceramicznych, które osiadają na ubraniach, ciele, powodujących podrażnienia oraz wdychanie ich, co może mieć przełożenie na inne aspekty zdrowotne. Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych dla zdrowia nie istnieje. Wszelkie ubrania w których trzeba pracować nie są w żaden sposób finansowane czy też kupowane przez pracodawcę. Pracuje się we własnych ubraniach, mając świadomość że nie będą już poza magazynem zdolne do dalszego użytku, przez wyżej wymienione włókna. Praca w zimie jest tragiczna, zarówno tak samo jak i warunki temperatury które tam panują. Magazyn nie jest w żaden sposób ocieplony, jednym źródłem ciepła jest mało co dająca rura buchająca ciepłym powietrzem nad biurkiem, przy której można jedynie ogrzać ręce. Kurtka która została mi podarowana przez firmę na te warunki, była noszona już przez poprzednich magazynierów. Mróz jest taki, iż po magazynie nie raz trzeba było zakładać czapkę, ubrania termoaktywne czy podwójną warstwę rękawiczek. Ciepłe posiłki nie są zapewniane przez firmę, co jest wymogiem pracy w takich warunkach. Kierownictwo ma za nic poszanowanie pracownika. Kierownik wytwarza w tym miejscu toksyczną atmosferę. Wraz z upływem końca mojej umowy i po skontaktowaniu się z Kierownikiem o tym, aby w przeciągu najbliższych dni została przedstawiona sytuacja o ewentualnym jej przedłużeniu doznałem szoku. Nie odpowiedziano mi na to ani jednym słowem i przez przypadek zauważyłem że na portalu OLX widnieje ogłoszenie na moje miejsce już od paru dni, nie dając mi żadnej informacji, stawiając mnie przy tym na lodzie poprzez wygasającej umowie za 3 dni. Próba wyjaśnienia tej sytuacji była dla mnie jako człowieka uwłaczająca, gdyż usłyszałem rzeczy o których dobrze wiedziałem że nie mają pokrycia, a kierownik jedynie chciał wyjść z twarzą z tej sytuacji. Odradzam komukolwiek pracę w tym miejscu, liczącemu na jakikolwiek szacunek i dobre pieniądze.

Ex Nowy wpis
@Szczęśliwy były pracownik

Bardzo rzetelna opinia. Tą firmą juz dawno powinien zainteresować sie na pierwszym miejscu PIP ale rowniez inne organy.

Czy w Vitcas Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

lol Nowy wpis

Ostatnia opinia nie licząc Twojej jest z 1 grudnia , więc o jakich Ty zmianach piszesz?W ciagu jednego dnia sie coś miało zmienic?

Jeśli ktoś szuka firmy na lata i stabilność i jakiegokolwiek szacunku nie polecam pracy w tym zakładzie. Kierownik w tym miejscu nie kompetentny, obiecuję zarobki umowy rozwój bo firma przecież się rozwija po czym pojawia się w firmie raz w tygodniu na godzinę, zarobki na rękę 2200-400 to max w tej firmie, zero konkretów, właściciele to Polacy ale z siedzibą w Angli, ciuchy trzeba mieć swoje buty swoje w zimie 3 stopnia na magazynie, w skrócie wyzysk to się równa Vitcas Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vitcas Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Zostaw merytoryczną opinię o Vitcas Polska Sp. z o.o. - Kwaczała

• Jak się pracuje w Vitcas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitcas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vitcas Polska Sp. z o.o.
  • Chabrowa 4