Bolsius Polska Sp. z o.o.

Opinie o Bolsius Polska Sp. z o.o.

Zaskoczona

Zakład jest ok ale ludzie niektórzy masakra ,panie tylko patrzą się suczyc po kontach a wracają do domu udawajac kochająca żonę.Niekiedy desperacko rozwala się małżeństwo i to już nie jeden przypadek .A pomyślał ktoś o dzieciach itp.Widocznie zakład daje mało pracy jak macie czas na schadzki za maszynami czy na korytarzach .Trzeba troszkę ruszyć mózgiem zanim wejdziesz z butami w czyjeś życie. M.N ????.Szanujcie pracę w tym zakładzie bo będzie coraz gorzej a znając życie bez kasy wróci jeden z drugim z podkulonym ogonem ,ale wtedy drzwi będą zamknięte.

@Zaskoczona

Ale masz męża.chyba że Ciebie to nie dotyczy a zazdrościsz Zdrady były są i będą. Kiedyś było tu głośniej o takich sprawach.

@Zaskoczona

O ile mi wiadomo to portal dotyczący opinii o firmie bolsius a nie o prywatnym życiu pracowników. Romansiki są wszędzie.

Ewelina

Nawet jeśli wpływają np na wizerunek firmy? Nie wszędzie jest taka polityka, w Stanach to jest podyktowane regulaminami czasami nawet.

Pracownik haha

Tak firma bardzo dobrze prosperuje te zwolnienia to tylko bzdury nikogo nie zwolnili i nie będą zwalniać(sarkazm)bo po co jak ludzie sami uciekają a te wypociny napisane że praca się ruszy gdzie żarty na bok mydlenie aby ludzia oczu zeby sobie nie poszli.jak tak praca się rusza i jest jej aż tyle to niech każdy dział sobie radzi a nie wysyłanie na inne. Śmiech na sali się robi wielkie zakłamanie.

OMG

Trzeba napisać wprost zakład się rozlatuje a smród gnojówki z Zalesia dawno przesiąkł tą pokraczną firmę. Osoba która pisze tutaj że nie zwalniają albo ma polecenie by tak pisać albo kompletnie nie wie co się dzieje. Otóż fakt nie dają wypowiedzeń ale tylko dlatego że po prostu nie przedłużają umowy a spora część osób pracujących na produkcji sama składa wypowiedzenia. Co więcej pracownikom którym kończy się umowa z końcem roku zakomunikowano by znaleźli coś innego. No fakt w ogóle nie zwalniają xd Nie wiem po co takie zakłamywanie rzeczywistości i pudrowanie tego (usunięte przez administratora) jak każdy widzi co się dzieje. Ogólnie jedna wielka (usunięte przez administratora) a mimo to i tak niektórzy nie wyobrażają sobie pracy gdzieś indziej taki syndrom sztokholmski :D Ogólnie gdyby to truchło czyli zakład jakimś cudem z powrotem zaczęło by prosperować odradzam wszystkim pracy w tym toksycznym miejscu. Ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła :D

Jeszcze Pracownica
@OMG

Nieźle napisane, pośmialam się trochę:) Komentarz dosadny ale jakże prawdziwy, niektóre osoby zachowują się jakby miał nadejść koniec świata a przecież pracę można znaleźć gdzieś indziej. Mi zakomunikowano że od stycznia nie mają dla mnie pracy;) (usunięte przez administratora)

@Jeszcze Pracownica

Sądzisz że wyższe sfery będą zwalniać może ale chyba takie czystki zaczną jak już nie będzie niebieskich i zielonych koszulek bo będzie coraz mniej do podziału kasy. A to nie wiedziałem że już każą szukać pracy tym co umowa się w styczniu kończy. A gdy rozmawiam z pracownikami to mówią że plotki. Kurcze na stanowisku mniej wiem niż pracownik

Jeszcze Pracownica
@A

Tak ja i moja koleżanka zostałyśmy o tym poinformowane. Cytuję "to nic personalnego po prostu sytuacja jest jaka jest i trzeba patrzeć na przód" Przyznaję ładnie powiedziane;) No więc w takim razie z koleżanką już się rozglądamy i nie będziemy patrzeć w tył;)

A

Chłopaki chłopaki jest dobrze jest kasa są niusy ze firma sponsoruje jakiś tam pomnik w Kobylinie, podobno cześć ścieżki do Gorki a za nasz socjal ponoc sam Michał Anioł pomnik naszego Ojca Rydzyka dłutem ma haratac.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Personalnych w firmie Bolsius Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Franek

Ciekawe czy ruszą zmiane D pupilków pani w spódniczce a może wreszcie za nią się wezmą bo po co ją trzymają to niewiem

Omo
@Franek

Ta Pani skutecznie eliminuje niewygodnych pracowników, tym bardziej teraz się przyda.

@Omo

Kiedyś przyjdzie i czas na nią to bedzie beczeć jak dziecko chyba nie wie że kij ma dwa końce to wtedy może jej sie oczy otworą a propo niewygodnych ludzi to nie jeden pracownik dał sobie spokój tą pracą

Karol

Straszne firma zajmująca się robieniem jakiś ustawek, w czasie których kandydaci do pracy są oczerniani, pomawiani i radzi im się żeby wyjechali z kraju bo dostaną (usunięte przez administratora) , ponoć pracują tam sami znajomi i znajomi znajomych, robią kasę na robieniu z ciebie (usunięte przez administratora)

Maja
@Karol

ale jakich ustawek? Robią rozmowę kwalifikacyjną po to żeby obrażać ludzi?:P To troszkę dziwne by było...możesz troszkę jaśniej napisać co masz na myśli?

@Maja

Tak znajomi znajomych Unas znajomi naszych zmianowych lewusy bardzo ale oni mogą ty pracuj za.siebie i za.nią.a spróbuj się odezwać to zmianowa powie jak się nie podoba to się zwolnij

Pracownik haha

Pozwalniać emerytki one mają za co żyć !!!!

Michu

Teresa na emeryturę.

@Michu

A co wam te emerytki tak przeszkadzają? Jak dobrze pracują to co to za różnica?

Jesieniara
@Pracownik haha

Nie jestem emerytką a mnie zwolnili po 2 miesiącach pracy.

@Krystyna

Różnica bardzo duża niech zapierdalają też na najgorszych maszynach a nie lekka praca (usunięte przez administratora)

@Pracownik haha

które to są najgorsze maszyny?

@Krystyna

Nie przeszkadzają ale mają już jakąś kasę mają za.co żyć.a.jal ktoś pół życia przepracował w bolsiusie i nagle został zwolniony to co ma zrobić.wiele osób ma dzieci,wiele osób to matki z dziećmi je tez zwolnili co mają teraz zrobić

@Zainteresowana 1,2 dni zanim się odezwą albo jak przejżą wszystkie cv

Zainteresowana

Do biurowca biorą po znajomosci czy prowadzą rozmowy z kandydatami ?

Wiktoria
@Zainteresowana

I jak tam ? Udało Ci się dostać tą pracę? Jak rozmowa?

Strażak
@Zainteresowana

Jeśli masz plecy znajomości krewny wysoko postawiony najpierw przyjmą później wymyślą Ciebie ciepłą posadkę

Zainteresowana
@Wiktoria

Złożyłam podanie ale stwierdzono ze jednak nikogo nie przyjmują bo niepewny rynek po 2 tygodniach z ciekawości zadzwoniłam i dostałam odpowiedz ze stanowisko już obsadzone.

@Zainteresowana

Po znajomości na bank ta firma to dziadostwo.emeryci zostają,młodzi też A kobiety z dziećmi same I te które mają rodzinę ale mąż ciężko chory wyrzucają

Franek

Ciekawe czy wezmą się też za pracowników biurowych przecież tyle ich tu pracuje że szok niedługo wiecej ich będzie niż zwyklych na produkcji Pracownik z długim stażem pracy do zwolnienia bo redukcja etatów co juz coś wie na temat tej pracy a technologow naprzyjmowali niewiem czy jeden drugiego po znajomosci wpycha? a pojecia o pracy nic zero jeszcze brak szacunku do zwyklego pracownika tak samo niektóre zmianowe byle komuś dopiec głupio dogadywać i czlowieka głupiego zrobić ten czy ten jest spoko to trzeba go zniszczyć .Tak ma to wyglądać co to za firma wstyd

@Franek

Zmianowe są do zwolnienia po co są dwie też niech zwolnią jedną Jestem zszokowana tym co się tam dzieje.zwalniają osoby z bardzo długim stażem pracowitych,a lizusow zmianowych to nie

Lusia

Zwalniają nawet osoby z długim stażem pracy,nawet zwolnili osobę która jest sama i utrzymuje od lata sama córeczkę,nawet nie pomyśleli oni co.teraz będzie jak ona sobie poradzi.

Czy pracodawca Bolsius Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

A

Na produkcji normalny sumienny pracownik nie jest motywowany inaczej sprawa się przedstawia od poziomu wazelina i wyżej

Bla bla

Właśnie wczoraj ludzie dostali wypowiedzenia, kobiety pracujące tam już po 8 i więcej lat. Kobiety którym do emerytury zostało kilka lat, gdzie one teraz znajdą pracę. Oczywiście Emerytki zostawili

Pracownik haha

Nie musie nam dzienkować sam z godnością umiemy podjąć decyzję i wam podziękować za tan brak urlopu i za brak pracy sami znajdziemy inne miejsce pracy

@Pracownik haha

A czemu nie ma pracy? Brak zamówien?

@Krystyna

Tu składają się różne czynniki na to wysoka cena produktu drugie kiedys jakos sie liczyła przyjechała Ukraina i szło wszystko No i te ilości i wydajność maszyn nie mając pracy maszyny maja jechac na najwyższych obrotach nie ma pracy na 4 zmiany plany są wyrabiane do końca roku. A później pełne magazyny za dużo pracowników w biurach i sztuczne wymyślane stanowiska. W biurach wiecej niż na produkcji ludzi.

Noo

To zwalniają czy nie ?

Operator
@Noo

Zwalniamy się sami wystarczy analiza sytuacji i otworzyć oczy a jeśli kogoś zwolnią popełnią błąd psychologiczny

Too
@Noo

Co to za pracą trzeba spadać cały urlop biorą jakiś bank godzin nie odrobisz to wezmą wypłatę, za co będziemy żyć. A o dziwo ciepłe posadki cały czas się rozwijają.

miStrz

NO I WYTYPOWALIŚMY JUŻ LUDZI DO ZWOLNIENIA A MY GÓRA POZOSTAWIMY SWOICH

PRACUJETU

ZA NASZ SOCJAL CHCEMY WĘGLA

Hmmmmm :D

Nie jest tak źle jak niektóre osoby tutaj piszą bez przesady ale mimo wszystko cieszę się, że zmieniam miejsce zatrudnienia :D Zarobki to jedno (nie są najlepsze delikatnie mówiąc) ale od 1.08 cały zakład będzie na 4 zmianach co dla wielu osób jest nieakceptowalne, nie tylko za względu na organizację pracy ale także dlatego że dodatek za system 4 zmianowy jest żenująco niski. Do minusów tej firmy prócz pensji można zaliczyć brak jakichkolwiek dodatkowych profitów typu dopłat do posiłków, kart multi sport (niby są ale nikt ich nie widział) czy też brak innych bonifikat. Nie wspomnę już o nagminnym zabieraniu urlopu pracownikowi czy też nieprzyjemnej atmosferze panującej na hali. Przy czym warto tutaj nadmienić, że głównymi winowajcami nie są przełożeni a panie pakujące na hali, które uwielbiają mówić o innych oraz operatorzy którzy nie grzeszą intelektem podobnie jak ich mistrz w czerwonej zbyt małej koszulce :D ale są to pojedyncze przypadki. Plusy tej firmy są takie że mimo wszystko większość osób tam zatrudnionych to całkiem sympatyczne osoby a organizacja pracy na zmianach jest dosyć swobodna. Reasumując firma jak każda inna z zaletami i wadami ale na pewno nie taka straszna jak co poniektórzy próbują ją tutaj przedstawić.

xxx
@Hmmmmm :D

To juz nie bedzie systemu 3 zmianowego w Bolsiusie? Dlaczego tak zrobili ze caly zaklad na 4 brygady ? Chcialem sie przyjac ale jak tylko 4 brygady to chyba sobie odpuszcze

@xxx

A skąd w ogóle taka decyzja żeby zrobić nagle 4 zmiany?

No i wiesz
@xxx

Gdzie chciałeś się przyjąć jak zwalniają ludzi ???

miStrz
@Hmmmmm :D

Teraz należy sobie zadać podstawowe pytanie-czy ten statek już tonie . Podstawowym tematem rozmów wśród pań i panów na produkcji jest : praca gdzie jak i jaki zakład prosperuje i ma wolne miejsca pracy . Ludziska coraz bardziej widzą że są tylko sztuką którą można zastąpić na sztukę kimś innym a tak nie jest chociażby patrząc na pracowników z zagranicy gdzie w co najmniej 60 procentach wychodzi układ 2 pracowników z zagranicy wydajni jak jedna nasza pani. Co do zachowań na hali problem złożony ale w skrócie "ryba psuje się od łba". Socjal -pod gruszą fajny temat mam takie drzewo owocowe i usiadłem się pod gruszą z kieszeni wytorgołym 2 razy po 10 zł. i zobaczyłem pieniądze pod gruszą. A nastroje będą się pogarszać jeszcze bardziej tylko obserwuj zachowania,podziały prac i wiele innych zdarzeń

Mały

Magazyn i przyjęcia też będą na 4brygady chodzić?

Bla bla

Wiem jak zaoszczędzić prąd!!! Powylanczac klimy w biurach do góry. Na halach wiatraków nie możemy wlaczac

@Pytanie tak motywuje wysyłając na 4 zmiany itd

Zostaw merytoryczną opinię o Bolsius Polska Sp. z o.o. - Zalesie Małe

• Jak się pracuje w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolsius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolsius Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 15 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bolsius Polska Sp. z o.o.