Opinie o Infinitedata Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Infinitedata Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Infinitedata Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infinitedata Services Sp. z o.o. w Warszawa

Alex Nowy wpis

Witajcie. : ) jeszcze przez jakiś czas ma być dostępna oferta dla IT Training Experta. Mam nadzieje, że w moim przypadku nie będzie tak jak inni opisywali odnośnie braku feedbacku… w każdym razie w jaki sposób może teraz wyglądać cały proces rekrutacyjny w tym przypadku?

Uczestnik Nowy wpis

Tak jak ktoś tutaj pisał, firma ma problem z rekrutacjami. Nie pojawianie się na umówionym spotkaniu, po rozmowie technicznej zero feedbacku a po kontakcie zapewnienie o powrocie z informacją i... brak kontaktu. Niestety, ale po takim początku raczej mam negatywne nastawienie do tej firmy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Infinitedata Services Sp. z o.o.?

Małgorzata

Czy na etat koordynatora projektów IT zatrudniają głównie mężczyzn czy jednak kobiety też mają jakieś szanse? Wszystkie obowiązki idzie wykonywać z domu czy jednak raz na jakiś czas trzeba pojawić się w biurze? Praca przebiega głównie po angielsku skoro poziom wymagany to doskonały w mowie i piśmie?

@Małgorzata

1. Tak. Zatrudnienie jest oparte of doświadczenie i kompetencje, są projekty zarządzane i przez kobiety, i przez mężczyzn. 2. Zależy od projektu i etapu, ale większość jest w pełni lub dominująco zdalna. 3. Również zależy od projektu. Na międzynarodowych to konieczne, zwłaszcza z klientami na rynkach anglojęzycznych.

Zuzanna
@.

Co do tego angielskiego, to dają pracownikom kurs rozwijające angielski, czy tylko opierają się na umiejętnościach językowych, które już pracownicy mają?

. Nowy wpis
@Zuzanna

Firma na pewno oferuje masę możliwości rozwijania, odświeżania i poszerzania kwalifikacji, zarówno technicznych (kursy z certyfikatem) jak i językowych - kiedyś były nawet regularne zajęcia z native speakerem, po godzinach, w biurze - to jednak zależy od zebrania grupy. Na ogół nie ma też problemu z indywidualnymi kursami, z których poza angielskim na pewno kojarzyłem niemiecki i francuski.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Infinitedata Services Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Snowflake Developer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Wiecie, czy Infinitedata Services Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Na pewno laptop, telefon w razie potrzeby

@.

Jak tutaj w firmie wygląda praca zdalna tak właściwie?

@Maria

Sprawnie. Wiele projektów pracowało w tym modelu długo przed pandemią, (2018, 2017, może i wcześniej), więc to w sumie norma. Przewinęły się po drodze chyba wszystkie popularne komunikatory i platformy do współpracy, aktualnie korzystanie z konkretnego zależy w sumie tylko od preferencji zespołu.

Uczestnik

Rekrutacja na stanowisko techniczne, zainicjowana wiadomością od rekrutera w serwisie linkedin. Sama rozmowa w serwisie oraz późniejsza rozmowa telefoniczna bardzo w porządku. Dostałem informacje, że jestem zaproszony na rozmowę techniczną. Niestety stanęło na ustaleniu terminu, Państwo mieli się odezwać z konkretniejsza informacją dotyczącą terminu. Skontaktowałem się z rekruterem po upływie kilku dni, dostałem odpowiedź, ze nadal pamietają i wrócą do mnie z terminem. Finalnie nie wrócili, nie dostałem też żadnej informacji z tym związanej. Z perspektywy osoby, do której się zgłoszono i która poświęca czas na rekrutację, zachowanie bardzo nieprofesjonalne.

Firma Infinitedata Services Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Rekruter. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Odradzam rekrutację jak i kontakt z tymi ludźmi

kandydat

Jakieś szczegóły?

Nie polecam współpracy z firmą InfiniteData. Na rozmowie mydlą ci oczy, a przy okazji bocznymi kanałami zbierają informacje na twój temat. Osoby zarządzające oceniam jako fałszywe i dwulicowe. Z tego co wiem mają spory problem z rotacją w firmie zarówno na stanowiskach technicznych, jak i na przykład w HR. Poza tym atmosfera w firmie jest słaba, biuro ciasne i nie nowoczesne, no ale jest możliwość pracy w 100% zdalnej. W innych przypadkach praca jest w 100% onsite u klienta (np. w bankach). Tematy, którymi się zajmują ciekawe, ale najchętniej płaciliby każdemu nowemu technicznemu człowiekowi max. 10000 PLN na fakturze. Pod pewnymi względami uważam, że firma zatrzymała się w latach 90'. Mentalnie na pewno. Niestety.

;)

O którym biurze mowa?

@;)

W Polsce mają tylko jedno biuro, w Warszawie.

;)
@:)

Pytam, bo "ciasne i nienowoczesne" pasuje do starego biura w Warszawie, a jest też nowe. Mi to stare nawet się podobało. Pracowałem w googlowatych firmachi i ich biurach jak bawialnia w hipermarkecie, w szklanych wysokościowcach i w jednym "miasteczku" - w tym zestawieniu to mi nadal wypadało dobrze.

@;)

A to ja nic nie wiem o nowym biurze, wypowiadam się o starym.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Infinitedata Services Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak.

Dariusz
@.

I jaką stawkę proponuje Infinitedata Services na start nowym pracownikom? Czy oprócz podstawy są tu też dodatki? No i zastanawiam się co ze szkoleniami dla nowych pracowników, można na takie coś liczyć w tej firmie?

Pel
@Dariusz

Idź na rozmowę to się dowiesz wszystkiego o stawkach

Pracując dla dużych firm można mieć nadzieję na istotny i ciekawy projekt, a tutaj robi się wyłącznie istotne i ciekawe projekty dla dużych firm.

AZki

Firma jest bardzo dynamiczna i daleka od korpo, co dla mnie akurat jest wielkim atutem. Robią fajne rzeczy dla dużych klientów. Miła atmosfera - świetni ludzie. Ja zmieniłem pracę tylko dlatego, że pojawił się "projekt życia" w innej organizacji która współtworzę. Myśle ze Infinitedata jest dobrym miejscem dla ludzi chcących za dobre pieniądze robić ciekawe rzeczy u klientów ze światowej półki.

Filip

Brałem udział w rekrutacji i niestety nie mogłem podjąć współpracy z przyczyn osobistych. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Według rozmów kładą bardzo duży nacisk na jakość usług, co jest według mnie atutem. Rekrutacja składała się w sumie z trzech etapów: 1) złożenie aplikacji przez formularz online wraz z podaniem oczekiwań finansowych z mojej strony 2) rozmowa techniczna 3) rozmowa z Panią Dyrektor i ostateczna decyzja W moim przypadku cały proces rekrutacyjny trwał bardzo krótko co również jest zaletą. Sądzę, że jest to bardzo dobre miejsce, żeby szybko zdobyć wartościową wiedzę i zaczepić się na dłużej.

@Filip

Rozmawialiście może na temat rodzaju umowy? Osobiście byłabym bardzo zainteresowana współpracą na zasadzie kontraktu B2B, czy takie rozwiązanie wchodzi w grę? Czekam na odpowiedź- będę Twoim dłużnikiem:)

Czy Infinitedata Services Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Doświadczenie i aktualnie poszukiwane komptencje wymagane na projekcie decydują przy rekrutacji. Status studenta czy dokumenty i certyfikaty potwierdzające zdobywane lub zdobyte wykształcenie nic nie wnosi, jeśli doświadczenie i kompetencje okażą się nieadekwatne.

@.

Ja chciałam zapytać o ścieżkę kariery w firmie oraz ewentualny system premiowy: czy firma Infinite Data Services oferuje takie rozwiązania?

ex

Miałem okazję pracować w IDS chwilkę dłużej i niestety pomimo pierwszego dobrego wrażenia z każdym miesiącem było coraz gorzej. Brak umiejętności zarządzania, chaos, zaległości. Chcą robić za firmę z aspiracjami, ale niestety chęci nie wystarczą kiedy brak umiejętności menadżerskich albo ludzkiej twarzy i klasy. Chcieliby żeby za połowe stawki rynkowej zasuwać jak na 2 etatach , ale sami w biurze bywają rzadko , albo ciężko się skontaktować się z nimi. Myślę, że mają jeszcze sporo do zrobienia, szczególnie w kwestii podejścia do pracowników.

@ex

Własnych biur firma ma kilka, w Europie i poza nią, do tego zdecydowana większość pracowników operuje z domu - w przypadku zagranicznych klientów lub projektów wewnętrznych - albo na miejscu w biurach firm-klientów, gdzie dostarczany jest projekt zewnętrzny. Faktycznie, w biurze w centrum odbywają się głównie spotkania i pracują wewnętrzni, jeszcze niewydelegowani, albo po prostu ci co są przy okazji, między spotkaniami na miejscu. Przestrzeń jest tam traktowana raczej zadaniowo, nie jako fabryka-miejsce pracy, w której konkretnie trzeba przesiedzieć 9-17. Jeśli nie ma potrzeby spotkań i współpracy z kimś na miejscu, czy to w którymś z firmowych biur, czy u klienta, to pracuje się z domu czy skąd się chce, bez przykuwania kogoś do biurka. Rozproszenie pracowników sprawia, że sprawna komunikacja jest konieczna i poza ściganiem kogoś na urlopie, delegacji czy spotkaniu nie widywałem problemów - raczej w drugą stronę, wszyscy w razie potrzeby są osiągalni o dowolnej porze dowolnym kanałem, albo dają znać, kiedy będą.

@ex

Witaj @ex, powiedz proszę jakie było Twoje wynagrodzenie i jaki był Twój zakres obowiązków? Czy wymagano od Ciebie tak zwanej "pracy po godzinach"? ( i czy te nadgodziny były płatne?)

Maria

Przeglądam właśnie stronę Infinite Data Services, nie znalazłam żadnej informacji na temat trwających rekrutacji. Myślicie, czy przesyłając swoje CV na email firmy, mam szansę na to, że zostanie ono przejrzane przez dział HR? Ktoś tak aplikował?

Czy Infinitedata Services Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak. Multisport Plus

Karol

Jak dla mnie dobra odskocznia od pracy w dużym korpo. Sympatyczna atmosfera w biurze (centrum) i bez zadęcia. Kasa zawsze była na czas, stawki rynkowe, ani duże, ani małe, no i można spokojnie negocjować podwyżki bez przechodzenia przez półroczne zbieranie approvali... Darmowe szkolenia zawsze na plus. Z minusów - nie zawsze da się robić coś ciekawego, zależy jakie są akurat projekty na tapecie. Generalnie firma warta polecenia.

Yellow

Niestety to bardzo niepoważna firma. Pani 'business Development manager' ma małe pojęcie o biznesie, nadrabia historią o doświadczeniu w korpo. Ciągną kasę z UE, zatrudniają po niskich stawkach, mają duże aspiracje, ale wystarczy tam chwilę popracować, żeby się zorientować, że to bardziej taki mały kołchozik ze znajomymi królika. Nie warto tracić czasu dla takich spółeczek.

Roman
@Yellow

Możesz rozwinąć swoje słowa o "niepoważnej firmie"?Jakie warunki zaproponowali ci na rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz więcej informacji o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Infinitedata Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Infinitedata Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infinitedata Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infinitedata Services Sp. z o.o.?

Infinitedata Services Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Srebrna 16
    00-810 Warszawa

Infinitedata Services Sp. z o.o.