Opinie o Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Czy w Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zgadujzgadula Nowy wpis

Powiem tyle, śmieszna praca za śmieszne pieniądze. Obiecują złote góry. Komu? Tym co chodzą kablować, obgadywać, . Jakaś zasada kablujesz - masz obrót bo nie rozumiem.No i oczywiście umowy z. "bo masz za słaby obrót" gdzie próg się robiło a osoba która nic nie sprzedaje, umowa jest i dziwnym trafem obrocik :) Atmosfera do bani, stałe pracownice wiodą prym w sianiu nieprawdziwych ploteczek, śmianie się z nowych osób. Przykład jednak idze z góry, nie jednokrotnie Panie zarządzające nie potrafiły się dogadać między sobą a co dopiero z pracownikami, gdzie odchodziły nie za fajne teksty. Były czasy, że wyliczano człowiekowi, że za często chodzi do ubikacji (jeden syfiaty wc na naście osób..). Firma jest jednym wielkim nieporozumieniem. Sprzedaje się ciągle te same produkty, których nikt nie chce. Rozumiem,że nie każdy się do tego nadaje,ale bez jaj, da się odczuć lekki (usunięte przez administratora)na plecach. Decyzja o zakończonej tam pracy należała do jednej z lepszych w moim życiu. NIE POLECAM pracy w tej firmie!

Patrycja.M Nowy wpis

Co do grupy format Wodzisław zbytnio nie mogę się wypowiadać, byłam tam tylko 3 dni na szkoleniu . Ludzie wydają się okej, znalazły się osoby ,które na starcie chciały pomóc/podpowiedzieć jak sprawnie zacząć. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam, że szkolenie jest "płatne" . Niestety po przebytym szkoleniu uświadomiłam sobie , że praca nie jest dla mnie i podziękowałam . Minął już prawie miesiąc odkąd tam nie pracuje a pieniążków za szkolenie jak nie było tak nie ma. Pisałam nie jednego maila z brakiem odpowiedzi do teraz, odpisano tylko "dopytania w księgowości i dam znać następnego dnia" niestety do dziś Pani nie dala znać . Dzwonilam również do nich, aby dopytać i bez skutku zasłaniali się dużą ilością pracy i obiecali ,że oddzwonią co również okazało się zwykłym kłamstwem. Rozumiem ,że pieniędzy za szkolenie dużo nie bedzie, ale jednak zawsze coś! Nie rozumiem po co jedno mówią a drugie robią.. Jeśli chcecie tak jak ja upominać się i na wszelkie sposoby atakować ich aby w końcu dostać pieniądze to bardzo polecam! :)

taka rada Nowy wpis
@Patrycja.M

Każdy kandydat do pracy za każdym razem ma wypłaconą każdą godzinę pracy czy nawet samego szkolenia w firmie. Jeżeli zaś kandydat nie oddaje w ustalonym czasie formularza zgłoszeniowego ani innych brakujących dokumentów, wówczas firma nie ma podstawy do przelania środków, ponieważ nie jest Pani nigdzie zarejestrowana. Jeśli zrezygnowała Pani przed oddaniem chociażby formularza zgłoszeniowego, to niestety firma nic nie może zrobić. Proszę następnym razem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy o tym pamiętać, aby to się nie powtórzyło.

4 mat

Droga skrzywdzona osobo! Wiedz, że jesteś żałosna. Piszesz tu non stop, podpinasz się pod różne osoby, a każdy kto musiał cię poznać, doskonale wie, że to ty. Jedziesz po innych, ale nie opisujesz tutaj siebie. Może już pora napisać jaką jesteś osobą, jak się tu zachowywałaś i dlaczego zostałaś zwolniona. Każdy to wie i wiemy też, że mścisz się na tej firmie, bo nigdzie indziej nie umiesz znaleźć pracy.

Wiecie kto
@4 mat

I ciesz sie, że ktoś kto napisał powyższy komentarz, potraktował Cię w nim tak łagodnie. Bo jesteś kłamczuchą i robisz z siebie ofiarę. Zwolniono Cię słusznie a szefostwo powinno było zrobić to już dawno. Użalasz się nad sobą wypisując niestworzone historie i obrażając wszystkich- bo nigdzie nie chcą Cię przyjąć. Tyle ode mnie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
exformat

Niestety Grupa Format Wodzisław to najbardziej fałszywe , dwulicowe i nieympatyczne miejsce pracy . sprzedawanie na SIŁE jednego a tego samego produktu klientowi bo niby ważność się skończyła tylko dlatego aby szybko wyjść z pracy . Będąc totalnym lizusem kierownictwa dziwnym trafem masz bazę stałych klientów i sprzedajesz . A będąc szarakiem w tej firmie robisz na zimnej bazie nie sprzedając nic. praca za(usunięte przez administratora)zł na zleceniowej umowie a wymagania jak na pracownika z stażem 10-letnim z umową o pracę i najwyższą krajową..

Iza

Rozumiem, że możecie mieć różne odczucia wobec firmy Grupa Format Wodzisław. Jednak pamiętajcie, że na forum obowiązuje nas regulamin. Wspomniałam o tym już wcześniej, więc nakłaniam Was do zastosowania się do niego. Na forum należy przestrzegać kultury wypowiedzi i nie obrażać innych. Proszę Was o ponowne zapoznanie się: https://www.gowork.pl/regulamin Wypowiedzi niezgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte.

Artur

Omijajcie Format Wodzisław szerokim łukiem , pracowałem - wypłaty nie są na czas absolutnie a jak sie pytasz to uzyskujesz odpowiedź : Musimy uzbierać na wyplaty, w umowie miałem ze wypłaty do 10-tego a 12-stego siedzisz i czekasz i sie zastanawiasz ,czy dostaniesz czy nie dostaniesz do 15-stego , do 20-stego itp. Chora atmosfera tam panuje ,jest to po prostu nienormalne .Oklamują ludzi i szukaja (usunięte przez administratora) z ktorymi robia co chcą .

żaba

Jaka tanią karykatura trzeba byc ,zeby jeszcze udawac wypocone komentarze, że jest w tym biurze dobrze, byłam tam 3 dni z hakiem i nikomu nie polecam !!!!

lol@

No cóz , jestem nowa, ale nikomu nie polecam, odchodze jak szybko sie da - nawet na stragan z agrestem .Oszukują i kłamią i nic co napisane w ogłoszeniu niestety nie jest prawda

pik

Wow ! widzę, że jednej osobie bardzo się nudzi :P

Jo

Może i przed wejściem Rodo były tam zarobki że sprzedaży umów rocznych ale po wejściu totalna lipa.. produkt całkowicie nie sprzedawalny. Jeśli ktoś lubi siedzieć przedstawiać się I żegnać przez 8 godzin za marne pieniądze na umowie zlecenie to polecam... Jeśli chodzi o atmosferę to totalne przedszkole(usunięte przez administratora)

Iza

Forum dotyczy opinii na temat Grupa Format Wodzisław jako pracodawcy. Dlatego posty odnoszące się do konkretnego pracownika firmy odbiegają od głównego tematu wątku, a także łamią jego regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Dlatego zachęcam Was do zamieszczania postów odnoszących się między innymi do pracy w tej firmie, warunków zatrudnienia lub atmosfery w niej panującej.

Zon@

Witam Pracowalam zaledwie kilka dni ale niestety nic dobrego nie powiem. Co innego wypisuja w ogłoszeniach co innego wychodzi juz w pierwszym dniu pracy.Okropna atmosfera i okropni ludzie. Co to za firma ,ktora zajmuje sie rodo , która nawet w ogłoszeniu o prace nie ma podstawowej klauzuli ochrony danych osobowych -UCIEKAĆ!

Iza

@Witold, wszelkie informacje na temat rekrutacji do Grupa Format Wodzisław znajdują się na stronie firmy w zakładce: Kariera. Tam znajdziesz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez aplikujących do firmy. Dla ułatwienia dodaję link: https://grupaformat.pl/kariera.html

worms

Witam a ja napiszę tak praca w Formacie w Wodzisław jest na super Pani (usunięte przez administratora)jest osobą kompetentną na stanowisko można się dogadac z druga kierowniczka trochę mniej ale NIE jest zle super ekipa warunki pracy mi odpowiadają każdy pracuję na siebie ile zrobisz tyle Masz jesli mogę wybierajcie Format Wodzisław

Witold

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? warto szukać tu pracy?

abba

Przykro się to czyta ..ale prawda jest taka ,że firma bardzo fajna, szczerze z fajnymi możliwościami , możliwością zarobienia czasem fajnych pieniążków - ale nie zawsze się da ( w dużej mierze zależy to czy jesteś ''pupilkiem '' pani ,kablujesz, donosisz - wtedy same jakoś się pojawiają sprzedaże i obroty ). Te wysokie zarobki tak naprawdę są zarezerwowane dla ludzi ,którzy pracują tam kilka lat .Trudno ,żeby takich zarobków po tylu latach nie robili....Ale problem polega na ludziach zarządzających w ''niektórych'' oddziałach , którzy obojętnie ile masz lat , czy 20 czy 60 traktują źle, nie mają kwalifikacji , nie mając czasem pojęcia jak traktować należy ludzi o wiedzy ....szkoda mówić.To jest bardzo przykre i niesmaczne, panie są złośliwe . Codzień wysłuchuje sie tak przykrych rzeczy o byłych pracownikach - jest to przykre po prostu bardzo. Grunt to sztuczna atmosfera i udawanie....

tatoo

Posypały się opinie i prawda wiec od razu zmienili ogłoszenie. Co za żenada .Nagle znikneło super nowoczesne biuro, już zarobki nie 6000 a teraz 5000 , nie polecam nikomu

bronx34

No więc tak, klimatyzowane, nowoczesne biuro to bujda. Jedna toaleta na 17 pracowników. Atmosfera na początku jest ok, bo nikt prawdy nie mówi. Pani prezes ma swoich donosicieli, którzy donoszą nawet o tym co kto jadł na śniadanie. Stali klienci rzucają słuchawką gdy słyszą grupa format ponieważ albo nie otrzymali dokumentó za które zapłacili albo otrzymali niekompletne. Polecam to miejsce ludziom, którzy cenią sobie fałsz i obłude. Nie przedłużono mi umowy ponieważ nie sprzedawałam a nie sprzedawała bo nie będę wciskać ludziom główna. Pozdrawiam M.T. największą wieśniarę i kabla jakiego spotkałam w swoim 36 letnim życiu. Anka Bronek.

K.
@bronx34

Te wieśniare znaja wszyscy :).Widze ,że nic sie nie zmieniło , a wy dalej tam gnijecie , a mówiłam............

Artur

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o.
  • Powstańców Śląskich 7
    44-300 Wodzisław Śląski

Grupa Format Wodzisław Sp. z o.o.