Opinie o FMS Marta Sularz Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FMS Marta Sularz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FMS Marta Sularz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FMS Marta Sularz Sp. z o.o. w Kraków

Michał Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Danuta Nowy wpis

Można tu liczyć na jakieś bonusy na Święta? paczki lub jakieś talony?

dłużnik Nowy wpis

Witam Pacowników FMS Marta Sularz Czy ta Firma jeszcze "wyjdzie na prostą" i coś się poprawi finansowo - mi od kilku miesięcy zalegają za wykonane usługi i nie mogę doczekać się zapłaty za kilka faktur i już z nią nie współpracuję ??? Firma jest chyba niewypłacalna - czy Wam też zalegają kasę ??? i czy da się ją jakoś odzyskać ??? Proszę o Wasze sugestie ....

Miro Nowy wpis

Z całą pewnością na forum żadna sprawa nie zostanie wyjaśniona. Chyba, że to konkurencja tak inspiruje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie FMS Marta Sularz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Prawda

FMS firma omijać z daleka niewypłacone diety nie mówiąc o podstawie . Co tydzień obiecuje i nic czekam kilka tygodni na moje pieniądze.

KIERO
@Prawda

(usunięte przez administratora) Mi sie udalo wziasc kase za diety,jak mi kasa wplynela to odrazu telefon i (usunięte przez administratora) z tamtad radze tak zrobic bo bedziecie plakac,jedynie robi mnie w (usunięte przez administratora) z podstawą ale juz zgloszone do PIP a takze do Austryjackiego i niemieckiego urzedu o MiLoG (usunięte przez administratora)

A stolec ciągle pracuje i jest zadowolony

Kierowca

Koledzy z FMS uwazajcie co mowicie do(usunięte przez administratora)wszystko co do tego typa opowiadacie on przekazuje do (usunięte przez administratora), to jest Agent Gwiazda w tej firmie (usunięte przez administratora)pierwsza klasa.

Leszek

Pracowałem w firmie 7 miesięcy. Piękne bzdury ktoś wypisuje. Nie spotkałem się ani z brakiem szacunku do kierowcy , ani z problemem z pieniędzmi. Zwolniłem się bo otrzymałem ofertę bliżej domu. Jedno jest pewne , takiego dobrego kontaktu z szefowa jak tutaj , nie miałem nigdzie . Ja polecam.

C+E
@Leszek

Kolego a ile juz nie pracujesz bys napisal. Przyjdz teraz to szybko zmienisz zdanie kierowcy sie (usunięte przez administratora)ze na kase czekaja i dzwonia tak jak w moim przypadku wyjazd juz w srode a kasa we wtorek wieczorem. Firma tonie

Kierowca

He he, dobry kontakt z szefową,kasa nie na czas, trzeba dzwonić i się upominac o swoje,na paliwo nie ma. Goło ale nie wesoło

Pieniądze może jutro może za tydzień. Firma balansuje na krawędzi. Przy zwolnieniu żeby nie zapłacić reszty kasy nota obciążenia. Marcin. Moje sugestie dla FMS Marta Sularz Sp. z o.o.: Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacunek do kierowcy

driver1972

Widze ze ktos bardzo chce zaszkodzic firmie. Pracuje od roku i jestem bardzo zadowolony. Kontakt z szefową jest naprawde dobry, pieniadze sa zawsze na czas, sciagnalem kilku kolegow i kazdy z nich jest zaodowlony. Naprawde firma godna polecenia.

kierowca

Firmy nie polecam,kasa nie na czas trzeba sie upominac o kazda zlotowke (usunięte przez administratora).najlepiej jak by kierowca wszedzie placil swoja prywatna karta,bo ich poblokowane.jak zwolnia kierowce to on juz kasy nie zobaczy.Oj omijac Panowie z daleka ta firme.pozdrawiam.

Kier lublin

Moje sugestie dla FMS Marta Sularz Sp. z o.o.: Omijajcie ta firmę z daleka pracowałem tam pół roku nic nie powiedzieli zwolnili mnie przez telefon nie wypuścili mi za pracę w całości brak pieniędzy na tankowania kierowcy kupują za swoje pieniądze paliwo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FMS Marta Sularz Sp. z o.o. - Kraków

FMS Marta Sularz Sp. z o.o.
  • Tadeusza Śliwiaka 53
    30-798 Kraków

FMS Marta Sularz Sp. z o.o.